FOTOT/ Dua Lipa ndan pamjet nga koncerti në Tiranë: Shfaqja më e madhe në ditën e Pavarësisë

1 Dhjetor 2022, 16:27Lifestyle TEMA

FOTOT/ Dua Lipa ndan pamjet nga koncerti në Tiranë: Shfaqja më e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar disa foto nga koncerti madhështor që mbajti në datën 28 nëntor në Tiranë, në 110 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

Dua shkruan se mbylli turneun e koncerteve në Tiranë me rreth 200 mijë spektatorë.

“94 shfaqje në të gjithë botën në një vit dhe duke i dhënë fund në Tiranë, Shqipëri për rreth 200 mijë njerëz, shfaqja jonë më e madhe solo EVER ~ në ditën e pavarësisë!!!

Gjithçka që mund të them është falënderimi më i thellë për një vit që më ka shtyrë të rritem përtej çdo gjëje që mund të kisha imagjinuar me njerëzit më të mëdhenj për ta ndarë atë. FUTURE NOSTALGIA FOREVER”, ka shkruar Dua.

 

1 Komente

  1. V
    Valbona

    Ik qiu moj kurvicë! Se as lali Eri nuk te ben dot gje se nuk I ngrihet. Do zoti ta ka vajisur Edi Rama se Bajrami eshte plak dhe e shqep ne dru gruaja tre here ne dite.

    Lini një Përgjigje