FOTOT: Nga adoleshenca në një depo te luksi i shfrenuar, si ka ndryshuar Georgina pas njohjes me Ronaldon

21 Nëntor 2022, 11:02Lifestyle TEMA

FOTOT: Nga adoleshenca në një depo te luksi i shfrenuar, si ka

Georgina Rodríguez vendosi të largohej nga qyteti i saj (Jaca) kur ishte vetëm një vajzë për të provuar fatin më të mirë në Madrid.

Në kryeqytet punoi si shumë të rinj të tjerë për të mbajtur veten. Edhe pse, padyshim, ajo kishte kohë edhe të argëtohej me miqtë e tij.

Dhe nga ato momente tashmë kanë dalë në dritë disa imazhe. Ka qenë një llogari në Instagram e ngarkuar për rikuperimin e fotove të këtyre viteve që tregojnë ndryshimin e madh fizik që ka pësuar e dashura e Cristiano Ronaldos.

Në to shihet një Georgina me një fytyrë shumë më fëminore. Edhe flokët e saj duket se i janë nënshtruar një trajtimi, pasi tani duken shumë më të lëmuar dhe me shkëlqim.

Asgjë e çuditshme duke pasur parasysh se së bashku me futbollistin e Manchester United, ajo zotëron një klinikë për kujdesin e flokëve. 

 

 

Lini një Përgjigje