Në shtrat me armikun e Vis Martinajt, modelja: S'am ndenjur asnjë ditë pa të dashur dhe pa lekë

21 Nëntor 2022, 10:21Lifestyle TEMA

Në shtrat me armikun e Vis Martinajt, modelja: S'am ndenjur asnjë

Modelja e njohur Trejsi Sejdini, e lidhur më parë me armikun e Vis Martinajt, Leonard Dukën, ka sqaruar disa ditë më parë deklaratën e saj që mori jehonë në media se kishte mbetur pa lekë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Modelja tha se e zuri karantinë dhe iu desh të ndante qiranë me një person tjetër pasi ishte shumë e vështirë të merrte një shtëpi me qira.

Historia

Në 8 prill 2019, policia ushtroi kontroll në kompleksin “Halili” në Tiranë, ku gjeti një pistoletë tip “Glock”, 68 plumba luftarakë dhe një sasi e vogël hashashi, duke arrestuar personat: Leonard Duka, Oltjan Loga, Elvis Gaçaj dhe Dritan Agaj.

Policia ka gjetur në banesë edhe Trejsi Sejdinin.

Sejdini ka shpjeguar veprimet e saj gjatë asaj dite dhe faktin që ka folur në telefon me Leonard Dukën, të cilin e njihte prej dy vitesh, pasi ishte i fejuari i saj.

Kur ka shkuar në banesën e tij ka parë se aty ishin tre persona bashkë me Leonardin. Derën ia ka hapur Leonardi, ndërsa personat e tjerë ishin në kuzhinë duke biseduar.

Sapo ka hyrë në banesë ka shkuar për të fjetur në dhomë me Leonardin, pasi ishte e lodhur. Në mëngjes, rreth orës 08:00 ka qenë në gjumë, nuk e ka ndjerë Leonardin, kur është ngritur, por ai i ka thënë të ngrihej se kishte ardhur policia për kontroll.

Por teksa policia ka shkuar brenda në apartament, njëri nga katër personat mendohet se ka hedhur pistoletën tip “Glock” nga ballkoni në çatinë e shtëpisë së një banori që rezultoi të mos kishte lidhje me ngjarjen.

27 Komente

 1. K
  Komunist me Rolex

  Dhe ky është lajm se me kë q***t kjo pjeshka?? Po lereni të beje ca të doje jeta e saj. Po pse lajm per interes publik se kuptoj

  1. L
   L

   Derisa të kesh “bankomatin “ me vete, nuk do ngelesh pa lekë.

   1. L
    LeoShk

    Po jeta e saj sipas jush sepse iu duken gjera te bukura e normale,cdo marrezi iu duket e drejte!!!

   2. A
    Alessio

    Thjeshte kurve,rrospi.

    1. “Me rafte pika” qe te paskan ra “aksionet” e .. ic

     “Rrushi vogel” qe mburresh me vetenguljen ne k…., te propozoj qe ta nderrosh emrin ne Dick Tracy!

     1. K
      Kapedani

      Modelja e njohur ...!!!! Po ndonje fotografi ku te kete dale si modele nuk keni. Çfarë i beni reklame kurvave dhe baxhellave qe deklarojne me krenari s:e nuk kam ngelur asnje dite pa kar ,kuptohet qe nuk ka ngelur pa lek gjithashtu, se karat te japin leket pastaj te heqin breket. O Mero o koke qoshe vendos pak rregull ketu tek Tema o fshatar se nuk ngeli kurve e prostitute pa u reklamuar.Po kujt i plasi trapi se sa kara dhe sa kile mut hane keto shurrat.

      1. Ed.Koçi

       Te neverisin ne momentet qe u shtojn vemendje lloj lloj kazanave me mir tu japesh vemendje romeve qe tu ndihmojne dhe po punojn me veshtiresi per buken e gojes se sa ketyre baxhellave qe e marin lekun ne byth pae lajmeshte ky vall??!!

       1. Ed.Koçi

        Te neverisin ne momentet qe u shtojn vemendje lloj lloj kazanave me mir tu japesh vemendje romeve qe tu ndihmojne dhe po punojn me veshtiresi per buken e gojes se sa ketyre baxhellave qe e marin lekun ne byth pae lajmeshte ky vall??!!

       2. N
        Noci

        Te pakte hiqjani titullin modele dhe vendosini emertimi e sojit te saj

        1. i
         iliria

         Emërtimi i saj është : Prostitutë

        2. Z
         Zina sallaksja e ndershmja e Peqinit

         Po keshtu e ka zgjedhur ta beje jeten? Eshte e rritur dhe e di se ça po ben. Po nuk eshte per tu bere lajm ne gazete? Nuk ka interes per ne?

         1. B
          Blowjob

          Kulmi,po i behet reklame kurvave.Nje oyetje per kete kutven:si e lan bythen e p...me ato thonj te tmerrshem.Po noi vez di me skuq?

          1. K
           Komshiu

           Jo shkon ke lavazhieri lagjes dhe i fut steken, pastaj ke banzinai i fut dhe 1 te disifektuar me vajgur

          2. D
           Denis

           Nje dite Kur koha te te rrudhe e do jesh 45 vjec e vetme, vetmia do ulet kembekryq te ty, dhe ne merzi do kujtosh sesi rinine tende e harxhove duke bredh lule me lule a Duke I kthy ne mall te perdor qe ska me vlere. Meshkuj do te duan per seks po askush nuk do doje te investoj ne ty e te te konsideroje bashkshorte dhe Nene te femijeve te tij. Do jesh e vetme ndoshta me nje qen.

           1. V
            Valer%

            Nuk do gelet vetem, perkundrazi, pasi ajo te vendosi per tu bere nene, do jetoje rehatine e saj me femijen diku ne ndonje vile, larg mediave, me burre te emancipuar die me parate e saj.

           2. P
            Pickaxhiu

            Modele?Po!Ben sfilaten e karit me ate gop si lakuriq nate

            1. 1
             19

             Kure nuk do ndjesh nje nate te vetme si nene .por vetem nje kukull qejfi ..kaq e thjesht per nje kurve .

             1. G
              Gjenerali

              Sa inat e ka marr pidhin e vet. E ka ber si fush beteje dhe ne Kiev nuk kan bombarduar kaq shum.

              1. B
               Bisha

               Hahahahahahahahahahahaha legjende koment

              2. R
               Rilindja e Pjerdhur

               E ema e kesaj "modeleje", rilindja e pjerdhur , e ka punesuar ne zyren arsimore elbasan sigurisht te kontrolloje punen e mesuesve ne edukimin e nxenesve.

               1. V
                Vk

                Keto nuk jan as modèle as modernatore jan thjesht goca shqeruse me lek .

                1. S
                 Shqiptari

                 Kjo zonjusha eshte modeli me i sofistikuar i nje Punonjesje Seksi pasi eshte dhe gangstere qe argeton Vipat e Krimit,para ekzekutimit.Ne keto kushte ajo edhe ne Amerike mbetet pa leke pasi atje nuk e vizitojne vipat e krimit qe ti mbushin portofolin.

                 1. B
                  Bobi

                  Kurve kjo dhe kara ne qe lexojme si qihet dhe me sa qihet kjo e Meroja

                  1. B
                   Blerimi

                   Eshte per te ardhur keq kur gazeta Tema,aq e ndjekur nga lexuesit,merret me" lajme"te femrave qe me pronen e tyre bejne ate qe eshte me e lehte.Lereni ne qejfin e saj.Sa per "modele" nuk eshte per tu marre shembull.

                   1. t
                    tropojani

                    lereni te qihet mos u merrni me te, se kete profesion ka kjo pela. kjo ka qejf per treshe ç'do dite . sa per tu martuar , kot nuk thone se paq fatin e kurves. Do e gjeje naj gomar sa per per tu martuar

                    1. S
                     Sopoti

                     E Reklamob Merua se I ka borxh paret qe ka bere seks me te

                     1. V
                      Vlonjati89

                      Kot nuk thon fati kurves

                      Lini një Përgjigje