Kush po përflitet si i dashuri i ri i Kim Kardashian

20 Shtator 2023, 15:46Lifestyle TEMA

Kush po përflitet si i dashuri i ri i Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe ylli i NFL, Odell Beckham Jr. kanë kaluar kohë së bashku javët e fundit.

Një burim i brendshëm i tha 'Page Six' të martën se ylli i "Kardashians", 42 vjeç, dhe 30 vjeçari kanë kaluar kohë bashkë pas ndarjes së tij nga e dashura Lauren "Lolo" Wood.

Megjithatë, burime të afërta me Kardashian dhe Odell thonë se dyshja janë miq dhe kanë qenë kryesisht në grupe miqsh pasi kanë shumë njohje të përbashkëta.

Ata thonë se Kim nuk po del seriozisht me dikë për momentin, por është e hapur për të gjetur sërish dashurinë nëse takon personin e duhur. Megjithatë, për momentin fokusi i saj kryesor është te fëmijët dhe bizneset e saj. Sipas burimeve të tjera, Beckham dhe Wood – të cilët dolën publikisht me romancën e tyre në 2019 dhe mirëpritën një djalë së bashku në shkurt 2022 – u ndanë në fillim të këtij viti.

Ndërkohë, Kim ka katër fëmijë me ish-in Kanye West. Dyshja u ndanë në shkurt 2021.

Edhe pse miqtë e përbashkët të çiftit nuk dihet se kush janë, motra e Beckham dhe Kendall Jenner kanë disa projekte të përbashkëta.

Kim dhe Beckham u panë gjithashtu kohët e fundit në të njëjtin restorant në pronësi të Dave Grutman në Miami së bashku me Tristan Thompson. Ndërsa është e paqartë se kur nisi miqësia e çiftit, Kim e çoi djalin e saj Saint në shumë lojëra futbolli në Los Angeles Rams sezonin e kaluar ndërsa Beckham ishte ende pjesë e ekipit.

Kush po përflitet si i dashuri i ri i Kim Kardashian

 

2 Komente

 1. t
  tartarini

  Kesaj letyre vetem te zinjte ja hedhin syte sepse te bardhet nuk e durojne dot kete buce injorante ndersa te bardhet pastrojne funderrinat e bardha qe ju prishun parate..!!!Ha ..ha...ha....

  1. t
   tartarini

   Korigjim: te zinjte pastrojne keto funderrinat e bardha....

   Lini një Përgjigje