FOTO: Kima Kardashian feston me shoqet, bukuroshet tregojnë format e tonifikuara

19 Shtator 2023, 14:45Lifestyle TEMA

FOTO: Kima Kardashian feston me shoqet, bukuroshet tregojnë format e

Kim Kardashian tregoi me vetëbesim format e tonifikuara në një mori fotosh nga pushimet në Instagram.

Themeluesja e SKIMS, 42 vjeç, u bashkua me shoqet e ngushta Natalie Halcro dhe Olivia Pierson për një ‘arratisje’ drejt vendeve tropikale.

Ajo u pa duke nxjerrë në pah belin e  hollë ndërsa kishte veshur një pale xhinse të gjata të grisura kombinuar me reçipeta plazhi të zeza.

Lini një Përgjigje