FOTO: Modelja e internetit nuk ndihet gati të mbyllë verën

18 Shtator 2023, 17:31Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja e internetit nuk ndihet gati të mbyllë verën

Arabella Chi dukej se po shijonte ditët e fundit të verës teksa ndau disa postimet në rrjetet sociale të dielën pasdite.

Ish-konkurrentja e Love Island ka qenë gjithashtu pjesë e jahtit luksoz të Leonardo DiCaprio gjatë turneut të tij  në Mesdhe gjatë javëve të fundit.

Arabell,  lidhja e së cilës me yllin e Hollivudit vjen përmes të dashurit të saj aktual, pronarit të klubit të natës Richie Akiva.

Qartësisht ylli nuk ishte gati të mbyllte verën dhe për këtë zgjodhi të pozonte me bikini duke treguar kështu format e lakmueshme.

1 Komente

  1. H
    Hajdarovski

    Ca o kjo lekure me daku. E lemume si mermer vorri????

    Lini një Përgjigje