FOTOT: Njihuni me shqiptaren që konkurron për çmimin e madh të 'Grande Fratello Italia'

17 Shtator 2023, 14:36Lifestyle TEMA

FOTOT: Njihuni me shqiptaren që konkurron për çmimin e madh

E lindur në vitin 1998 nga prindër shqiptarë, Heidi Baci ka jetuar gjithmonë në Pescara . Pas një të shkuare si modele, në vitin 2018 mori pjesë edhe në përzgjedhjet për Miss Italia, ajo u diplomua për bioteknologji në vitin 2019.

Me kalimin e viteve ajo është afirmuar si sipërmarrëse në sektorin detar.


“Unë jam me origjinë shqiptare”– tha ajo në klipin e prezantimit.

Nuk është e lehtë për Heidin të jetë një sipërmarrëse në botën e burrave, por me kalimin e kohës ajo ka mësuar të mos dorëzohet kurrë. Në shtëpinë e Big Brother ka hyrë single siç shprehet biondja simpatike Baci .


“Brenda shtëpisë do të jetë një sfidë interesante sepse me pëlqen te hedh veten dhe te rrezikoj, por gjithmonë me buzëqeshje sepse kushdo qe ka guximin te qesh është zot i botes!“,- e mbyll prezantimin e saj Heidi.

 

9 Komente

 1. N
  Nona nga pescara

  Jo ne pese por edhe ne dhjetkara te jesh ruaje nderin bija e nones...

  1. R
   Raimond Vlonjati

   Shume e mire qenka

   1. E
    Emigrant

    Te uroj moj cup te dalesh cift dhe pas nji muaji tna besh cunin

    1. P
     Pordhe me shume rigon.....

     Baba Hasoni duhet te jet krenor per.... Haidi

     1. P
      Pordhe me shume rigon.....

      Baba Hasoni duhet te jet krenor per...Haidi!

      1. B
       Beka Tirona

       Ne kemi halle te tjera s'ns bin ne mend per tetooo!

       1. M
        Moni

        Bioteknologjine goca nuk e di si shkruhet, jo me ta kete studiuar.... nejse sukses ne big brothel... ashtu me falni big brother

        1. B
         Bobi

         Kete e ka pare shkolla, por mbase gjen ndonje kar italian atje dhe ngecet

         1. E
          Emigranti

          Te njejta urime paci dhe per familjet tuaja

          Lini një Përgjigje