FOTOT: Kërcim sensual dhe provokues, tifozja kroate “e djeg” për ditëlindje

17 Shtator 2023, 11:28Lifestyle TEMA

FOTOT: Kërcim sensual dhe provokues, tifozja kroate “e djeg”

Tifozja seksi e Kroacisë, Ivana Knoll gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve për shkak të fotove që ajo publikon në rrjetet sociale.

Bukuroshja brune ka festuar ditëlindjen e saj të 31-të, ndërsa ndodhet me pushime në Ibiza.

Ajo ka publikuar një video, ku  shfaqet e ulur mbi një shkëmb, me rroba banjo ngjyrë pink dhe me një tortë të vogël.

Në një tjetër video ajo shfaqet në një klub në Ibiza, duke kërcyer dhe ku duket tejet sensuale.

“Happy Bday to me!”, ka shkruar ajo krahas videos së shpërndarë në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Lini një Përgjigje