Këngëtari shqiptar: Jam i lumtur që kam pasur 3 gra, nuk mund t’i quaj ish-e

15 Shtator 2023, 17:11Lifestyle TEMA

Këngëtari shqiptar: Jam i lumtur që kam pasur 3 gra, nuk mund

Këngëtari i njohur Gjergj Leka ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Shije Shtëpie” , ku ka treguar më shumë rreth jetës së tij personale.

Teksa në studio tema e ditës ishte zemërimi, artisti u shpreh se zemërimi i një gruaje është gjëja më e vështirë për tu menaxhuar.

Ai gjithashtu tha se është shumë i lumtur që ka pasur 3 gra, ndërsa shtoi se tani ka një respekt shumë të madh për to.

“Jam i lumtur që i kam pasur dhe nuk i kam, kam një tani por i respektoj jashtë mase. Unë jam, madje mund të them jam shumë krenar për këtë gjë që edhe me ato që nuk vazhdoj, unë nuk i quaj dot ish-kjo, ish-kjo, nuk besoj që është pozitive.” – tha artisti.


Ndër të tjera duke qeshur Gjergji tregoi se në festivalin e fundit ai kishte marrë ish-vjehrrën e tij që të këndojë me të.

“Rëndësi ka që unë akoma dëgjohem, akoma i respektoj, më respektojnë, madje në festivalin e fundit unë mora dhe ish-vjehrrën time të këndojë. Unë mendoj që këto gjëra na bëjnë mirë, i bie që s’kemi qenë kaq të zemëruar me njëri-tjetrin”, u shpreh Gjergj Leka.

7 Komente

 1. A
  Adrian

  Karafil ngele o Gjergjo,i modh fare je.

  1. K
   Kengetari i zgjuar ma pake Gabime !

   Zgjidhje personale e Kengetarit ! Por ka haruar te Falenderoje dhe ishet e te Dashurve qe kane patur perpara keto Grate e Kengetarit ! se nese ato ishet e kaluara nuk do ti lejonin ! Kengetari nuk do kishte mundesi ti martonte dhe me vone ti ndante ! Falendero te dyjat palet ! mos mbaje me hater vetem Grate ! po ishet e Grave se meritojne nje Falenderim nga ana jote ?

   1. F
    Fatmira

    Hahaha!Iku dhe ky per lesh!

    1. a
     aleks

     kur del ky une nderroj kanal , nuk e degjoj dot, eshte i neveritshem.

     1. K
      Koli

      Ju Artistet e medhej,jeni Karna te gjithe.Te dal dhe une tani te them sa Dashnore kan pasur ne jeten time,Cfare Trimerie?Koqeeeee.

      1. S
       Sara

       i madhe je o Gjergji, po kur te doli qe kishe pallu gocen qe kishe pas me ish-in?

       1. K
        Ky je ti

        Jepi, treshe e katçe plako.

        Lini një Përgjigje