FOTO: Modelja e Instagramit s’përmbahet, nxjerr format bombastike në pah duke pirë cigare me shoqen e ngushtë

15 Shtator 2023, 16:07Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja e Instagramit s’përmbahet, nxjerr format bombastike

Elle Brooke vazhdon të jetë një nga modelet më të nxehta të Instagramit, e cila është gjithashtu një tifozë e zjarrtë e Mançester Sitit.

Ylli i pornos, e cila është bërë pjesë edhe e boksit, së fundmi ka zgjedhur të shpërndajë disa foto me shoqen e saj të ngushtë, Keitlin Truhilo.

Të dyja bukuroshet shfaqen në ballkon të veshura vetëm me të brendshme dhe gjithashtu duke tymosur cigare.

2 Komente

 1. ?
  ????????????????????????

  kjo eshte pornaxhije

  1. u
   u ao °!°

   ja vlen me peshu njiher ne Kandar !

   Lini një Përgjigje