FOTO: Këngëtarja e njohur shpërthen në lot teksa flet për ndërhyrjet estetike

14 Shtator 2023, 19:05Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja e njohur shpërthen në lot teksa flet

Ariana Grande thotë se është në një kapitull të ri të rrugëtimit të saj të bukurisë.

"Për një kohë të gjatë, bukuria ishte për t'u fshehur për mua, dhe tani ndihem sikur nuk është kështu, pasi nuk kam marrë fillers dhe botox," tha ajo në një video grimi për Vogue të shpërndarë të martën.

Grande tha se kur ishte adoleshente dhe një yll në rritje i Nickelodeon, ajo ishte e ekspozuar ndaj kaq shumë diskutimeve rreth pamjes së saj. Kjo bëri që ajo të përdorte "makijazhin si maskim ose si diçka për t'u fshehur pas". Ajo po vendoste eyelinerin e saj të trashë dhe i shtonte gjithnjë e më shumë flokë në pamjen e saj.

Grande zbuloi se ajo kishte një filler mbushës buzësh gjatë viteve dhe Botox. Fituesja e Grammy tha se mori një pushim nga procedurat kozmetike në 2018 .

Në dukje e mbytur, ajo shtoi: "Thjesht ndjeva dëshirën për t'u fshehur, e dini?"

Të bësh më shumë punë nuk është krejtësisht jashtë tryezës, por Grande tha se ajo dëshiron të plaket natyrshëm dhe të shohë "linjat e mia të qara dhe linjat e buzëqeshjes". Plakja mund “të jetë një gjë kaq e bukur”, shtoi ajo.

Lini një Përgjigje