FOTO: Kim Kardashian 'ndez' Instagramin

13 Shtator 2023, 19:18Lifestyle TEMA

FOTO: Kim Kardashian 'ndez' Instagramin

Kim Kardashian nxiti imagjinatën teksa pozoi për me bikini të zeza për Instagram.

Ylli 42 vjeç, e cila kohët e fundit shijoi një tjetër arratisje luksoze në Turks and Caicos, shfaqi format e saj të famshme në rroba banjë dypjesëshe.

Kim dukej tejet joshëse teksa ishte shtrirë në plazh, duke hedhur krahët në ajër dhe duke shijuar rrezet e diellit.

Ylli mbante një palë syze dielli të zeza dhe flokët natyrale i la të lëshuara i ranë poshtë kurrizit ndërsa ajo zgjodhi një pamje natyrale për një ditë në plazh.


“Parajsa”, shkroi Kim në mbishkrimin e fotove.

 

Lini një Përgjigje