Zbulohet partnerja në kërcim e deputetit me shalqi

13 Shtator 2023, 19:10Lifestyle TEMA

Zbulohet partnerja në kërcim e deputetit me shalqi

Deputeti Saimir Korreshi, ashtu sikurse vetë ka njoftuar, do të jetë një nga konkurrentët e “Dancing With The Stars”.

Demokrati do të zbresë për herë të parë në pistën e kërcimit krah Livias, që do të jetë partnerja e tij gjatë kësaj eksperience.

Livia është balerinë profesioniste dhe punon në teatër si balerinë e parë.

Para disa ditësh, në një intervistë për “Shqipëria Live”, deputeti i njohur për batutat dhe ironinë e tij në parlament, njoftoi se i ka thënë “Po” ftesës për të garuar krah konkurrentëve të tjerë, në pistën e kërcimit. Spektakli “Dancing With The Stars Albania” nis së shpejti në Top Channel.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)

18 Komente

 1. M
  Myzeqari

  Partnerja eshte Gaz Bardhi

  1. L
   Loni

   Ketu ne Lushnje ne kete e mbajme per pederast. Prandaj ky do per partner nje karderr, qe ti shkelqejne syte e ti bejne xixa.

  2. S
   Sali bolleku per familien e tij

   partneri i shalqinit duhet te jete preshi i tritanit qe ky ka frike ta sjell ne parlament

   1. N
    Nari

    Ky eshte rrot k..i komplet.Nje here vjen ne parlament me presh,pastaj me kastraveca,me vone me shalqi,ndersa ne fillim te ketij sezoni kishte ardhur me brisqe rroje !!! Sic duket kishte vendosur ti rruante topet Edi Rames,por ai nuk e pranoi per berber,se nuk e ben dot as kete pune i tha !

    1. f
     fermeri

     Livia e nderuar po deshet te fitoni si cift ate trangullin mos ja ndaj ne anus deputetit se ja do shpirti e xhani bashke

     1. P
      Pilo Lala

      Ky Korreshi i Lushnjes duket si budalla, por ne fakt eshte shume dobic, i zgjuar dhe me humor. E ngordh fasulen dhe polafin ne lokalin tim. Kjo dalje ne TV do i sherbeje te rrisi profilin e tij si politikan. Mendoj qe ja vlen te jete ne njerezit e karrieres ne PD.

      1. M
       Mokrari

       O Saimir Shalqini na ndero te pakten,dile me mire se TORNITORI NARD NNDOKA,se me berjen e pozites e nderove dhe mesove nje gje dredhjen e bythes sa me salen sa me bashen te pakten na i dridhe bythet mire ne vallzim o shalqini i OPOZITES SE SALI FOLTORES .

       1. v
        viktor

        Vetem per kete show jane depukaret e Shqiperise se per parlament jane medioker

        1. N
         Nastradini

         Hajde TV leshi hajde. Po e paskan gjetur këtë idiot?!

         1. H
          Humoristi

          Shlqini do te kerceje me shalqineshen.Nese jane me rrenje kungulli shpejt do te eliminohen!

          1. E
           Emiljano

           O plak ky do shalqinin me vete qe te kerceje

           1. Z
            Zagali

            Ky Qenka "lajm" i madh. U pika.

            1. V
             Valltari

             Wow, çfarë zbulimi!

             1. V
              Viva l’italia

              Dava debilash. Korreshin shikoje nga surrati dhe mjafton. Nard Ndoka duket lule ne krahasim me kete lalucin

              1. x
               xha Kasemi nga Çepani

               Ja, ky eshte lajm ! Kete po pristre populli dhe nuk e zinte gjumi . Rrofshi qe e zbulat parneren e ketii deputeti karagjoz ,i cili s'ka diskutuar nje here serjozisht ,por eshte kllouni i parlamentit. Lum si populli shqiptar qe e ka !

               1. R
                Rozi

                Po Nard Noka nuk merr pjese?Humbje e madhe per Top Qenefin !

                1. S
                 SPAK

                 Ky eshte niveli i deputeteve te PD! Deri tek shalqini i Lushnjes,dikur ishte i Kavajes! Keta jane te djathte edhe deputete! Ku kemi arritur? Edhe Gazi eshte i djathte,depuetet dhe Jurist! Shqiperia ka marre find me kete PD! Fundi i drejtesise ne vendin tone me keta juriste! Kur nuk ke Parti te regjistruar ne Gjykate je askushi! keta mund te ngrenje nje grup parlamentar te pavarur dhe maxhoranca nuk do ta pranoje si te tille po te jete Saliu aty! Nuk arrij te kuptoj nivelin e intelektit si njeri dhe si Jurist,ne se eshte e gaz Bythqirit!

                 1. J
                  Juliano

                  Historia përsëritet, ky do zëvëndësoi Nard Ndokën, ose Kujtim Gjuzin. Prandaj dhe budallejtë mbahen mënd më shumë se të zgjuarit, se bota i promovon për të parë se deri ku shkon budallallëku. Kur një shtet kërkon përfaqësim, integrim, zhvillim, shkencë apo ligje, bazohet tek ata që do ti bëjnë, kur mendon se si me këto personazhe që dhe leximin shqip shqip, nuk jua mer vesh se ç’thonë, të presësh të ecim përpara.

                  Lini një Përgjigje