Këngëtarja e njohur: Jam penduar që kam pasur lidhje me burra të moshuar, është e neveritshme

12 Shtator 2023, 16:49Lifestyle TEMA

Këngëtarja e njohur: Jam penduar që kam pasur lidhje me burra

Demi Lovato ka dhënë një intervistë ku ka folur për jetën e saj personale, por edhe problemet që ka pasur në të kaluarën me të atin. 

Këngëtarja foli në “The Howard Stern Show” dhe iu referua lidhjeve që kishte pasur në të kaluarën, me meshkuj shumë të mëdhenj në moshë. Një prej tyre ishte Wilmer Valderrama, me të cilin kaloi 13 vjet me të.

“Tani mund të them me besim se nuk i kam më të gjitha këto probleme që kam pasur me babin ”, tha 31-vjeçarja.

Duke reflektuar për marrëdhëniet e saj, ajo deklaroi se tani e ka të “pështirë” të jetë me një mashkull me të cilin ka një diferencë të madhe moshe.

Ajo është aktualisht në një lidhje të shëndetshme, siç thotë ajo, me një mashkull në moshën e saj, i cili e bëri të kuptojë se çfarë kërkon në të vërtetë.

“Unë jam me partnerin tim, i cili është afër moshës sime. E kthej kokën në të kaluarën, njohjet e mia me burra të moshuar dhe mendoj se jam penduar, ishte e neveritshme.

Unë dhe partneri im kemi një partneritet të shkëlqyer, qeshim shumë bashkë. Mendoj se nëse mund të gjesh dikë që të bën të ndihesh e sigurt me të gjatë gjithë kohës, atëherë kjo është formula për një marrëdhënie vërtet të shkëlqyer”, u shpreh ajo .

Këngëtarja së fundmi është në një lidhje me muzikantin 32-vjeçar, Jordan Lutz.

9 Komente

 1. A
  Ana

  U pika ty mi qyqe. Dashke cuna te rinje kur vete je si lope ne majmeri.

  1. f
   fukaraji

   Bucja pasi nuk realizoji endrren per te fituar para me shumice bene moral, kush e detyreoje ate te shkoje me burra te moshuar???!!! PARAJA.... buce vulgare...

   1. P
    Prec Ulaj

    Kjo ka 40 Miljon Dollare, ti ke morra. Kur nje njeri i famshem pohon dicka, tregohet e sinqerte, duhet ta kuptosh se ndihmon Mijera te tjere qe nuk kane kurajon ta kuptojne gabimin e tyre.

   2. A
    Aleksander

    Me te thane bibe eshte nji compliment. Pra je ma è trashe se biba.

    1. D
     Demi

     Pasi u ngop mire me k*r dhe iu hap çorap dhe msoi gjith stilet qe te dhurojne moshat e pjekura,shkoi e qepi dhe gjeti ndonje ‘pederas’ me thonj të lyer dhe buzët me qumësht që ka ra per her të pare në pi*kë..

     1. V
      Varja sa larte e hedhe shuren kjo !

      E forte dhe kjo ! De mi ! Normal keshtu kenaqen ne fillim ! dhe pastaj kerkojne ndonje sherbetore tjua sjelli kafen ne krevat ! po ashtu kollovaret nuk mungojne kudo !

      1. V
       Varja sa larte e hedhe shuren kjo !

       E forte dhe kjo ! De mi ! Normal keshtu kenaqen ne fillim ! dhe pastaj kerkojne ndonje sherbetore tjua sjelli kafen ne krevat ! po ashtu kollovaret nuk mungojne kudo !

       1. V
        Varja sa larte e hedhe shuren kjo !

        E forte dhe kjo ! De mi ! Normal keshtu kenaqen ne fillim ! dhe pastaj kerkojne ndonje sherbetore tjua sjelli kafen ne krevat ! po ashtu kollovaret nuk mungojne kudo !

       2. k
        karderri

        hahahaa vone, karin e fishkur e ke thithur

        Lini një Përgjigje