40 vite pa prerë flokët, rezultati është fantastik

13 Shtator 2023, 14:57Lifestyle TEMA

40 vite pa prerë flokët, rezultati është fantastik
Një burrë xhamajkan ka 40 vite që nuk i ka prerë flokët dhe në një video që është bërë virale tregon sa të gjata i ka sot.

Ai shihet në majë të një ndërtese, duke i lëshuar deri në fund flokët e tij, për të treguar më mirë gjatësinë e tyre.

Klipi 40-sekondësh është parë mbi 40 mijë herë që kur është postuar.

9 Komente

 1. k
  klaus shaba

  Floket qe vazhdojne poshte kembeve jane shume te pastra ... ha ha ha

  1. M
   Mato

   I eshte bere morri ta vrasi me cifte.

   1. l
    lul bytha

    Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

   2. F
    Fotomontazh per Studentet e Plehpave !

    Shume bukur fotomontazh ! Pordhe me rigon ! Ish Aktori i nderuar Kadri Rroshi ! kishte nje thenje : Germo tare germo se kockat e Qenit te ngordhur kam aty !

    1. F
     Fotomontazh per Studentet e Plehpave !

     Shume bukur fotomontazh ! Pordhe me rigon ! Ish Aktori i nderuar Kadri Rroshi ! kishte nje thenje : Germo tare germo se kockat e Qenit te ngordhur kam aty !

     1. Q
      Qytetarja.

      Dobet fare skadaloz interneti, lajme koti te vjen per te vjelle. Si nuk dhate nje gje te sakte po vetem idiotesira. Po kujt i plasi per floket e atij burrit. Idiote, boll me me te njejtat idiotizma se i shkateruat trurin rinise.

      1. H
       Hasan Haspin

       Kohe shterpe, njerez shterpe, lajme shterpe...

       1. F
        Fredi

        Turp i madhe ku ka ra njerzimi ! Jemi ba si ne epoken e gurit. Njerez idiota ata qe i postojne e merren me te tilla idjotesira

        1. F
         Fredi

         LEGENI e me i POSHTERI e me PEDERASTI eshte ky i gazetes TEMA

         Lini një Përgjigje