FOTO: Brenda festës të lindjes së modeles shqiptare

12 Shtator 2023, 18:10Lifestyle TEMA

FOTO: Brenda festës të lindjes së modeles shqiptare

Dita e sotme është e veçantë për Emina Çunmulajn.

Modelja shqiptare feston ditëlindjen dhe këtë vit mbush 39-vjeç.

“Kjo është 39-ta. Gëzuar, për jetën”, shkruan Emina krah pamjeve, duke marrë kështu mjaft urime nga miq e ndjekës.

E teksa duket se mosha për të është veç një numër pasi, Emina vazhdon ende të ruajë freskinë dhe format perfekte tupore si gjithmonë.

2 Komente

 1. q
  qires i pameshirshem

  edhe pidhi si shalqi duhet te te kercasi kur te ta fus

  1. r
   robi

   kjo Enca eshte e mire vetem per ti futur nje tegel por qenka e afte dhe per droge sharebajga e neveritur.

   Lini një Përgjigje