Adelina Tahiri josh me foto e fundit

14 Shtator 2023, 13:21Lifestyle TEMA

Adelina Tahiri josh me foto e fundit

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Kohëve të fundit është përfolur se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila u konfirmua se nuk ishte e vërtetë nga vetë ajo..

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i bukurisë

2 Komente

 1. R
  Raimond Vlonjati

  Adelines sa i bejne syte qe i ka aq te bukur ,

  1. D
   Daci

   Afelina te hongsha gopin

   Lini një Përgjigje