FOTO: Vera nuk ka përfunduar për Bora Zemanin

14 Shtator 2023, 11:49Lifestyle TEMA

FOTO: Vera nuk ka përfunduar për Bora Zemanin

Bora Zemani duket se po e shfrytëzon mirë fundin e sezonës verore.

Ajo ndau disa fotografi nga plazhi e veshur me bikini.

Edhe pse Bora shkruan, “Fokusi tek zemra”, fokusin kryesor mori trupi dhe linjat përfekte të saj.

3 Komente

 1. P
  Preshi I lushnjes

  u shkerdhevfsha Boren dhe booranen, se ba çate karoten me kurvat qe tallin pipin, me trupin tane silikon

  1. S
   Skraparliu

   Sa ne merak te madh qe jemi per Boren,Donaldin,Luizin,Kiaren,Luana vjollcen etj.,ju te medjas me keto meruni jo beni lajme te tjera kur jane mire keta edhe ne jemi mire nuk vuajme,amani o shoke mos ju ndahuni interesohuni ku jane cfare bejne keta lloj trimash e trimeresha po vuajne apo jo po kane nevoje ti ndihmojme.O NA HENKSHI MUTIN JU QE SHKRUANI PER KETA SOJSES,PAK HALLE KA KY POPULL POR TE DEGJOJ CFARE PJERDHE BORA ME SHOKE SIKUR PO NA MBAJNE ME BUKE KETA,KURSEJENI KOHEN.

   1. V
    Vlora.Vlora

    eshte e kendshme dreqi ,po ja coi deri ne gurmaz vlonjati ,tani pret ndonje t ia coi deri ne kuriz

    Lini një Përgjigje