FOTO: Rikthehet Demi Rose më seksi se kurrë më parë

15 Shtator 2023, 13:52Lifestyle TEMA

FOTO: Rikthehet Demi Rose më seksi se kurrë më parë

Ajo ka mbledhur miliona ndjekës në rrjetet sociale falë formave të saj të lakmueshme.

Demi Rose shfaqi linjat e saj të pabesueshme në një seri fotografish të mrekullueshme në Instagram pasi mori pjesë në Festivalin Burning Man javën e kaluar.

Modelja, 28 vjeçe, guxoi me të brendshme të kuqe, të cilat nuk i tregonin thuajse të gjithë gjoksin dhe me fije që i vareshin ajo ekspozoi format e bollshme.

Për të kombinuar pamjen, Demi u mbulua me një kimono të kuqe dhe vendosi mbi kokë një palë syze dielli.

1 Komente

  1. P
    Pickaxhiu

    Kjo ma shqeteson Saliun qe kam ne mes te kembeve

    Lini një Përgjigje