VIDEO/FOTO: 'Gruaja më e nxehtë në planet' përvëlon internetin

15 Shtator 2023, 11:34Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: 'Gruaja më e nxehtë në planet'

Ajo rrallë kalon ditë pa e përditësuar profilin e saj në Instagram për fansat më besnik.

Postimi më i fundit nuk mund të ishte ndryshe kur Emily Ratajkowski vendosi të shkrijë përsëri internetin, pasi u dha fansave një pamje të nxehtë të formave të saj.

Supermodelja, 31 vjeçe, nuk i shmanget kurrë kamerave dhe rregullisht shfaq format e saj të përsosur në pasarelë dhe jo vetëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

4 Komente

 1. A
  Ari

  Aman, ti gazetar leshiii e percakton " Gruaja me e nxehte ne planet.." ...??!!!. Si kjo kurvica, vetem te rruga ime jane nja 10 te tilla

  1. L
   Llogje Kavaje

   kjo ka lindur vetem per nje gje: te qihet

   1. F
    Femra

    Kush ja ka matur Temperature qe qenka me e nxehta e planetit, apo futja lajme kot

    1. j
     ja fusni kot !

     bythet seksi te ymer bozit , kan cmenur greqiret e serbeoviqiet

     Lini një Përgjigje