VIDEO: Vëllai i Shakirës kapet ‘mat’ duke shikuar të pasmet e Bebe Rexhës gjatë eventit të MTV-së

15 Shtator 2023, 11:04Lifestyle TEMA

VIDEO: Vëllai i Shakirës kapet ‘mat’ duke shikuar të

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, tërhoqi  vëmendjen me veshjen e saj gjatë pjesmarrjes në eventin e madh të muzikës MTV VMA Music Awards.

Fustani i zi prej lëkure i artistes nga The Uncommonist, kishte një prerje në pjesën e pasme dhe një bisht të gjatë të ngjitur.

Modeli i fustanit bëri që të gjithë të kthenin sytë nga Bebe dhe duket se një prej tyre ishte dhe vëllai i Shakirës, Tonino Mebarak.

Madje në rrjet një video e tij i cili përpiqej të largonte shikimin nga të pasmet e këngëtares por duket se e kishte të pamundur, po bën xhiron e rrjetit në rrjet.

8 Komente

 1. e
  eli

  Ca thua!Edhe kjo s'ka ndodhur ndonjehere!

  1. a
   anti25642654censurë

   sidomos për bythët e bebes!!ky lali duhet të shkojë shumë pas sasisë!cilësia nuk i intereson!!

  2. S
   Serty

   Nuk eshte faji i tij qe bebe ka bythe ne vend te kokes.

   1. J
    Juli

    O DEBIL ,ajo i ka të dyja mor Trap Gjyrale

   2. X
    X per barazim

    Urime per lajmin e bujshem! Mbaroi pune Enca??

    1. a
     a.a

     ua cfare nderi!

     1. ?
      ????????????????????????

      hahaha

     Lini një Përgjigje