VIDEO: Brenda vilës luksoze ku Dua Lipa dhe vajza e Donald Trumpit i kaluan pushimet në Shqipëri

15 Shtator 2023, 16:00Lifestyle TEMA

VIDEO: Brenda vilës luksoze ku Dua Lipa dhe vajza e Donald Trumpit i kaluan

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, para pak javësh kishte kaluar pushimet në bregdetin shqiptar.

Artistja zgjodhi Kep Merlin si destinacionin e saj për pushime, e jo vetëm këtë herë.

Dua kishte kaluar edhe vera të tjera në po këtë vend, e shoqëruar gjithmonë nga familjarët e shoqërinë.

Vila në të cilën qëndroi Dua, thuhet të jetë vila më e madhe private në plazhin e Kep Merlit në Ksamil.

Përveç artistes shqiptare aty kanë qëndruar edhe shumë personazhe të rëndësishme, duke përfshirë edhe vajzën e ish-presidentin Donald Trump, Ivanka Trump.

Gazetari Blendi Fevziu ka publikuar në rrjetet sociale një video, përmes së cilës ka prezantuar ambientet luksoze të vilës ku ka qëndruar Dua dhe vajza e Trump gjatë pushimeve në Shqipëri.3 Komente

 1. S
  Shpirtera te palara !

  Do ishte me bamirese nese do te bente Plazh ne ndonje Hotel te thejshte dhe nje pjese te pasurise tua shperndante po njerezve te thjeshte ne nevoje..psh Femijve dhe Pleqve apo dhe Nenave te shume lodhura ne jete... Nes emendimi im eshte zerro ! kure nuk ndimojne keta te tanet qe jua vodhen shqiptareve ose shfryytezuan krahun e punes me rroga qesharake dhe Pasurite i vune ja duke jua vjedhur nga Buxheti i Shtetit ose nga menyra te tjera.... Keta pasaniket kure vdesin ne minutat e fudnit i luten Zotit te jetojne dhe ca dite apo Ore me teper...nese keta do te ishin te Intubuar me Oksigjen une do ti ndimoja menjehere e ti dergoja ne Qillen e shatte sa me pare te takonin Jezuesin..

  1. S
   Shpirtera te palara !

   Do ishte me bamirese nese do te bente Plazh ne ndonje Hotel te thejshte dhe nje pjese te pasurise tua shperndante po njerezve te thjeshte ne nevoje..psh Femijve dhe Pleqve apo dhe Nenave te shume lodhura ne jete... Nes emendimi im eshte zerro ! kure nuk ndimojne keta te tanet qe jua vodhen shqiptareve ose shfryytezuan krahun e punes me rroga qesharake dhe Pasurite i vune ja duke jua vjedhur nga Buxheti i Shtetit ose nga menyra te tjera.... Keta pasaniket kure vdesin ne minutat e fudnit i luten Zotit te jetojne dhe ca dite apo Ore me teper...nese keta do te ishin te Intubuar me Oksigjen une do ti ndimoja menjehere e ti dergoja ne Qillen e shatte sa me pare te takonin Jezuesin..

   1. f
    foshnja

    Si mund te jete plazhi privat. Pjesa e reres se lagur eshte gjithmone pasuri publike. Njerezit mund dhe duhen lejuar te kalojne lirshem

    Lini një Përgjigje