FOTOT: Pushime në jahtin luksoz në Miami, Tayna një “bombë” e vërtetë me bikini

16 Shtator 2023, 14:08Lifestyle TEMA

FOTOT: Pushime në jahtin luksoz në Miami, Tayna një

Reperja e njohur shqiptare, Tayna pas angazhimeve të shumta profesionale, ditëve të fundit ka nisur pushimet.

Ajo po qëndron në Miami dhe nga atje nuk kanë munguar pozat joshëse në bikini.

Tayna pozoi nga një jaht e veshur në bikini të zeza, ndërsa dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet tërheqëse.

 

5 Komente

 1. M
  Monika kryemadhi drejt arrestit

  Laperes njohur shqipetare qenka bere si bark derre, ky eshte lajmi me i mire per shqipetaret, promovimi i kurvave te cdo kategorie na kane bere ti braktisim lajmet on line Fuck all

  1. s
   sa te neveriteshme jan kto lloj fake vipe

   kena pal uh , femna te niveleve europiane me lekur kulitet kulture e dinjitet ,qe ta do shpirti ti shijosh , jo zhgarravina te tilla qe vlejn vetem per ata copa mishi ty idiot milet

   1. P
    Pershendetje reale nga Miami.

    Hahhahaaa ne Miami...??? Kudo mundet te kesh qene moj bukuroshe po ne Miami joooo...ne Miami nuk gjen dot asnje m2 bosh, sepse eshte I gjithe bregu me grataciela dhe yahte...dilni dhe beni foto ne ndonje fshat te humbur dhe thoni...pershendetje nga Miami.

    1. k
     koli

     Leng ju shkon dhe i gjati po ju kullon se kete femen nuk e arrini dot.

     1. m
      merlo

      po kjo ka be dhe kenge duke tallur silikonin e gocave te televisionit, tani qeka pumpuar ngado me silikon vete. shume prostitutave u behet promo ktu te tema

      Lini një Përgjigje