FOTOT: Këngëtarja shqiptare mahnit me pozat e reja nga Mykonos

16 Shtator 2023, 10:47Lifestyle TEMA

FOTOT: Këngëtarja shqiptare mahnit me pozat e reja nga Mykonos

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri së fundmi ka nisur pushimet.

Artistja nga Kosova ka zgjedhur si destinacion Mykonos në Greqi, ndërsa ka zbuluar se atje ndodhet me partnerin e ri dhe miqtë e saj.

Ndërsa, përmes llogarisë së saj në Instagram, Dafina ka publikuar imazhe të ndryshme joshëse nga atje.

 

5 Komente

 1. E
  Evropi per kristianet!

  Exooooo shurresat arabe nga toka e bekuar greke.....

  1. ?
   ????????????????????????

   TY T QIFSHA FAREN GREKE

  2. E
   Erdogan

   Si mund te kete "Njerez" si ty o Idhiotis (Idiot "shqip") me comentin Evropi per "Kristianet" ne kete Rruzull? Si mor Idiot nuk e kupton qe Evropi eshte me Turqine dhe kunder Greqise qe ne 1453A.D me renien e Kostantinopolit ne duart e Barbareve Mongole Osmane. Harron ty krimet Monstruoze te Qemal Ataturkut ne 1922 kunder Kombit Greke te Ionise nga vjen dhe Termi Ionios Pellagos. Katastrofa e Smirnes sot Izmir i Turqise. Vazhdimi ishte me krimet ne Kostantinopol (Stamboll) ne 1955 te ashtuquajturat Ta Septevriana ku barbaret Turq plackiten,vodhen pasurite e Grekeve me "Shkakun e Bombes" ne ish shtepibe Muze te Kriminelit Qemal ne Thesaloniki. Dhe keto me Evllogjine e Perendimit "Te Krishtere". Hipokrizia e Perendimit sidomos te Angloamerikaneve vazhdoi me pushtimin e Qipros ne 1974! Keta jane Terroriste qe kane nje Plan. Zhdukjen e Greqise nga Harta. Byshi njohu Sllavet e Shkupit me emrin e Zones ku lindi Megas Aleksandros vellait te Thesalonikit Maqedoni! Perse e luftojne Greqine Cifutet? Sepse Greqia ka qene dy Here Kozmo-Kratori jo Perandori. Nje here me Aleksandrin e Madh deri ne Indi qe edhe emrin ja quajti In-Dhia (Zeusi) dhe e dyta ajo 1100 vjecare e Romes Lindore me qender Polisin (Qitet) e Bizas nga vjen dhe Termi Perandoria Buzantine we me vone u quajt Kostantinopolis. Polis kjo ne Nder te Perandorit Ilyre Greke Megas Kostantinos. Evropa e perdor Krishterimin vetem kunder Greqise duke luftuar Helenizmin si Periudhen me te Larte dhe te Civilizuar te Njeriut ne toke. Te Krishteret i kane duart me gjak o Idiot. Mund te "Ngjallet" nje Njeri o Idiot? Delet vazhdojne akoma se you a kane shpelare "Trute" me Perralla te Bibles qe nuk ka lidhje me Zotin.

   1. D
    Doktori

    Ti Erdogan na paske ngrene te gjithe ate qe nuk thuhet me perrallat Greke. Shtrohet pyetja, cfare ju ka ngelur grekeve qe jane me injorantet e evropes nga periudha qe ti na derdellis?! E pra asgje! Injorante, dembele, rraciste, te korruptuar, e pra mburren me bolet e para eres sone! Kur te behen serish Aristotele dhe Plutone flasim, por sot asgje nuk jane vec se pasardhes te Shqiptareve dhe turqeve!

    1. P
     Patrioti

     Fiks fare, e ke analizuar. 100% dakord me opinionin tend!

    Lini një Përgjigje