FOTOT: Irina Shayk e mavijosur në Javën e Modës në Londër

16 Shtator 2023, 16:32Lifestyle TEMA

FOTOT: Irina Shayk e mavijosur në Javën e Modës në

Videot dhe fotot e Irina Shayk në një sfilatë, ku ajo mori pjesë po bëjnë xhiron e internetit.


37-vjeçarja ruse doli në skenë me sy të zi në pistën e hapjes së spektaklit ‘Mowalola SS24’ për Javën e Modës në Londër.

E veshur me një fustan të gjatë argjendi, modelja u shfaq me një mavijosje në fytyrë “si bizhuteri e saj e vetme”, sipas DailyMail.

Mavijosja që shihet në fytyrën e Shayk, duket se kanë qenë pjesë e grimit tek të gjitha modelet në sfilatë.

 

Lini një Përgjigje