FOTOT: Të përqafuara dhe të qeshura, Rita Ora dhe Bebe Rexha shfaqen të afërta në MTV VMA 2023

17 Shtator 2023, 12:55Lifestyle TEMA

FOTOT: Të përqafuara dhe të qeshura, Rita Ora dhe Bebe Rexha

Pasi dy artistet me origjinë shqiptare, të njohura ndërkombëtarisht shkëlqyen në tapetin e kuq në MTV Video Music Awards 2023, ato padyshim që u takuan me njëra-tjetrën në prapaskenë për të shkëmbyer përqafime.

Në një postim të Ritës në InstaStory, ajo ka shpërndarë një fotografi ku shihet Bebe Rexhën duke e rrëmbyer në krahë Ritën për ta përqafuar.

Ndërsa në përshkrimin e kësaj fotografie, sigurisht që Rita do ta tregonte dashurinë drejt Bebes.

“E dua këtë vajzë”, ka shkruar Rita në postimin e saj, ku shihen dy artistet duke kaluar kohë bashkë.

 

 

Lini një Përgjigje