FOTO: Modelja angleze tregon format e tonifikuara në bikini të vogla

18 Shtator 2023, 13:29Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja angleze tregon format e tonifikuara në bikini të vogla

Maura Higgins tregoi linjat e tonifikuar ndërsa u zhvesh me bikini të vogla ngjyrë vjollce gjatë udhëtimit të saj në ishujt Fixhi.

32 vjeçarja, dukej e pabesueshme teksa ndau fotot e saj duke shijuar diellin në plazh.
Maura u sigurua që të gjithë sytë të ishin te barku i saj dhe dekolteja mbresëlënëse teksa pozonte përballë një sfondi me gjethe dhe rërë.

1 Komente

  1. c
    cok güsel

    marshallah amgik

    Lini një Përgjigje