U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë pas lirimit nga qelia

18 Shtator 2023, 16:59Lifestyle TEMA

U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë

Pak ditë më parë, këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e skenës Enca u arrestua pasi iu gjetën 5 vazo me kanabis në ballkonin e shtëpisë së saj.

Megjithatë, gjykata u tregua bujare me Encën, duke e lënë me masën “detyrim paraqitje”.

Sot ajo ka reaguar për herë të parë, mesa duket , duke falënderuar ata që e mbështetën. 

 

 

5 Komente

 1. v
  visi

  Deri sa kete moster e liruat atehere te gjith ata qe jane burgosur per kete veper penale duhet te lirohen,perse behen dallime alo pse kjo ju ka paguar.

  1. V
   Vlora.Vlora

   Po ik moij baxhelle e qelbur ,prosituta te rendomta te shoqerise shqiptare

   1. P
    Patriot

    Kjo eshte te jeshe VIP ne shqiperi pa asnje merite dhe trajtohesh ndryshe. Ne presim drejtesi me peshqite e medhej. Kjo eshte balene por vetem nga trupi sepse per te tjerat eshte cironke, dhe privilegjet I merre si balene.

    1. E
     Enca zarba

     Enca Baxhella Shtet Kurva = Fëlliqësirë zarbash

     1. L
      Ligji i Maliqit

      Si doli kjo? Kaq kollaj qenka?

      Lini një Përgjigje