FOTO: ‘Bomba’ 42-vjeçare tregon format e mrekullueshme

18 Shtator 2023, 15:55Lifestyle TEMA

FOTO: ‘Bomba’ 42-vjeçare tregon format e mrekullueshme

Kim Kardashian u shfaq në Instagram të dielën me disa foto të reja të mrekullueshme.

Bomba 42-vjeçare e cila u pa të kalonte kohë produktive me fëmijët e saj të shtunën tregoi format e saj me rroba banje të vogla.

Themeluesja e SKIMS modeloi për një pale bikini të errëta me fije teksa pushonte pranë një pishine.

Nuk kishte asnjë titull për të shoqëruar postimin, por kjo nuk i ndaloi qindra mijëra pëlqime dhe komente të zjarrta nga ndjekësit.

1 Komente

  1. L
    Leberia

    Elite je moj Kim Kardashi, kur do vish ne eliten shqiptare ne plazhet tona me elitare ne univers aty ku rrin dhe kryebucet e tjera ne drymadhes hajde moj

    Lini një Përgjigje