FOTO: E përlotur dhe e emocionuar Beniada pranon ndarjen nga partneri

19 Shtator 2023, 13:34Lifestyle TEMA

FOTO: E përlotur dhe e emocionuar Beniada pranon ndarjen nga partneri

Beniada Nishani ka folur për herë të parë për ndarjen e saj.

Modelja e njohur pas daljes nga BBV u përfol për një lidhje dashurie me Blerti Hajdari, e cila nuk u konfirmua zyrtarisht nga asnjëra palë asnjëherë.

Beniada fliste për lidhjen pa e zbuluar identitetin e partnerit, të cilin mediat dhe publiku e dinin tashmë.

Lidhja e tyre përfundoi disa muaj më parë, ndërsa Beniada foli më në fund për të.

“Ka rëndësi çfarë ne jetojmë. Edhe nëse një lidhje mbaron ka rëndsi ta kemi shijuar. Si ka shkuar, ka shkuar, s’ka rëndësi. Ne duhet të marrim vetëm kujtimet e bukura. I uroj më të mirën vetes dhe atij personi sepse meriton më të mirën. Kur je pozitive të shkojnë gjërat mbarë. Edhe nëse kam kaluar një verë me ulje-ngritje, jam e lumtur. Tani jam single dhe mendoj se do vijë një dashuri shumë e bukur.”-tha ajo. 

8 Komente

 1. V
  Vlora.Vlora

  Baxhelle italie ,erdhe nga hici dhe na u bere vip ,po ku ke lidhje ti me ate ,ai alamet djali ti escorte italie

  1. C
   Celo Mezani

   ik o Vlonjat mos na hap barkun ketu. Blert Hajdari alamet djali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........Burre baxhelle safi eshte, mqs e ke perdorur kete fjale.

   1. S
    Sa keq me qene femer ne kete vend.

    Ti Vlora, Vlora me siguri qe je gjinia femerore. Eshte e theksuar per fat te keq, tek femrat shqiptare, marrja neper goje dhe ofendimi e nje femre. Per te ardhur keq! Vec helm e vrer per njera tjetren. Kurseja vetes mllefin Vlora, s’te ben mire. Ne fund te fundit kesaj Beniades, nuk eshte se i prish ndonje pune se c’mendim ke ti. Dhe aman lavderimet per mashkullin qe kishte ne krah, na i kurse te lutem.

   2. R
    Raimond Vlonjati

    Beniada shume vajze e embel , inteligjente dhe afashinante. I uroj te gjej nje dashuri sic ja do zemra

    1. R
     Raimond vlonjati kari me gunga

     O Raimond do ta gjej dhe Beniada nje dashuri sic ia do zemra , sic gjeti motra jote dashurin te ky llari im , hipen dhe zbret vetem kur e peshtyn ne surat…..te fala Like pordhes ore bishtuk ……ptuuuuu qelbesire llapaqen njeri je o Raimond bythqiri

    2. V
     Vlora.Vlora

     ha ha jeni per te qare hallin ,u jepni shume rendesi femrave qe kane ardhe nga hici dhe qe behen "princesha" pa punuar asnje dite .Cili eshte profesioni Beniades ??? obo bo modele ,po pse na hapni barkun ,gjusma e femrave shqiptare jane moderatore modele kengetare

     1. P
      Pilo

      tipike vajze shqiptare. Qania hallin ju asaj. Go get it girl. You look gorgeous!

      1. S
       Sandri

       Beniada me shoqeri eshte tipike protipi i bunga bunges berluskoniane. Ju ruajini nderin se jeni ne rregull ahahahhaha

       Lini një Përgjigje