FOTO: Këngëtarja shqiptare i vë 'flakën' rrjetit

19 Shtator 2023, 11:05Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja shqiptare i vë 'flakën' rrjetit

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan të parë figurën e mrekullueshme trupore.

Në këtë fotosesion, këngëtarja paraqitet me kostum të bardhë në formë të brendshmesh.

E njohur për linjat e admiruara të fizikut të saj, autorja e shumë hiteve ka ngacmuar imagjinatën.

“Larg syve, por në mendjen tënde”, është përshkrimi që u ka vënë këtyre imazheve.

Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqimet në profilin e saj në Instagram, i cili ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa. 

3 Komente

 1. G
  Genti

  Kengetare dhe valltare e pornhubit

  1. t
   tani

   tu thone pse ndjej era djegie.... paska qen routeri i shpise se paska mor flak rrjeti. ah ahhhaaa

   1. r
    ronny

    hajde baxhelle hajde,,,vetem kengetare nuk eshte,,, se per cdo gje tjeter eshte mjeshtre e klasit te pare!!! Keto mos i kesh as ne mehalle e me afer eheheheheheheee jo se jane keq per gojore por edhe per ate gje,,,ste bejne per vete,,,se jane baxhella,,,,

    Lini një Përgjigje