VIDEO/FOTO: "Kur bëhet njësh me mua", Monika Lubonja "ndez" rrjetin me linjat e saj

18 Shtator 2023, 19:09Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: "Kur bëhet njësh me mua", Monika Lubonja

Ish-banorja e spektaklit televiziv "BBV", Monika Lubonja, është një prej femrave më të komentuara në media për elegancën që ajo ka, pavarësisht moshës.

Si rrallë herë, ajo ka postuar një video në rrjetin social "Instagram", ku shfaqet duke treguar linjat dhe duke shijuar diellin në pishinë.

"Nuk ka si dielli, kur bëhet njësh me mua"- ka shkruar aktorja përmbi video.

Ndër të tjera, Monika ka kohë që nuk ka dhënë ndonjë intervistë për të rrëfyer nëse ka diçka të re nga jeta e saj.

8 Komente

 1. k
  kurvjari

  Po dhembet si i ka zogu t vene apo te mbjelle,pasi me ate moshe qe ka vetem per gojore ja vlen

  1. B
   Badjava

   Ishalla i ka me protez, qe ti heqi kur ta bon gojoren, pastaj flasim.

  2. m
   mirel

   Zhabe kanali...

   1. B
    Ben

    Kjo do me u bo kurve me patjeter.Kjo sheh kurvat e vogla,dhe thote po une pse jo.

    1. A
     Anri

     O zot na hapet barkun ????????????????????

     1. D
      Daniel

      Kjo eshte bo per te ardh keq Ksaj sja ka var njeri kur ka qene goce e re dhe u çmend tani ne pleqeri femer pa karakter ngeli shtatzene kur ishte ne institutin e larte te arteve me ish burrin e vet rafmet paste u nda nga ai dhe doli ne çete Dhe qihej verdalle me puntoret e skenes ne teatrin kombetar dhe Tani tundet dhe shkundet neper internet tha mire njoni aty lart si zhabe ptuuuuu pabukse

      1. B
       Bobi

       Do te kompensoje ato qe ka lene mangut ne rini tani ne pleqeri. Fryu e shfryu gjithandej per nje cop kar

       1. M
        Monda

        Adoleshence e vonuar Po shijon adoleshencen e munguar

        Lini një Përgjigje