FOTO: Xhensila Myrtezaj zbulon barkun e rrumbullakosur nga palestra

20 Shtator 2023, 13:40Lifestyle TEMA

FOTO: Xhensila Myrtezaj zbulon barkun e rrumbullakosur nga palestra

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit.

Para pak javësh, vogëlushja e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut, Ajka festoi ditëlindjen e saj dhe me anë të një video-urimi me disa momente shumë të ëmbla të familjes, krahas artistja e ka uruar me fjalët më të bukura. Mirëpo, surpriza më e bukur për Ajkën dhe të gjithë ndjekësit ishte një moment shumë i shkurtër i video-s së plotë ku shfaqet Besi dhe vogëlushja teksa i puthin barkun Xhensilës duke i konfirmuar kështu zërat se bukuroshja është sërish shtatzanë.

Xhensila ka postuar disa foto ku ka treguar barkun e rrumbullakosur dhe ka pozuar edhe së bashku me Besin dhe Ajkën. Duket se pasi ka zbuluar shtatzaninë e saj, këtë herë Xhensila ndryshe nga shtatzania e parë ka vendosur të tregojë më shumë postime në rrjete sociale.

4 Komente

 1. B
  Ben

  E mor Like te rroj femija,urime.

  1. F
   Fatimja

   T'i rroje Kallakut!

   1. B
    Beni

    Ky do e kete emrin "Gjalpi"

  2. B
   Bubqari

   Te them u shtua dhe nje katundar/e nuk mundet te them, u shtua nje qytetar /e prap nuk mundet me e then ,ndodhta politikan/e nga politika mundet

   Lini një Përgjigje