Berisha i gjen një zyrë edhe çunit të Fahri Balliut: Ai është një ish-deputet i njohur dhe shkrimtar

27 Qershor 2022, 19:48Politika TEMA

Berisha i gjen një zyrë edhe çunit të Fahri Balliut: Ai

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, i cili ishte një nga mbështetësit e zjarrtë të “Foltores” të Sali Berishës, ka marrë një post në PD.

Balliu është emëruar shef Organizimi i Partisë Demokratike. Ai do të jetë përgjegjës për organizimin e strukturave të PD.

Njoftimi:

Klevis Balliu është emëruar shef Organizimi i Partisë Demokratike. Ai do të jetë përgjegjës për organizimin e strukturave të PD.

Pak ditë para protestës së 7 korrikut, Balliu, një ish-deputet i njohur për angazhime të forta në mbështetje të protestave dhe lëvizjeve qytetare, merr detyrën e re në strukturën organizative.

Balliu është autor i librit “Misioni i Unazës”, një prej betejave të Partisë Demokratike ku ai kishte një rol protagonist.

22 Komente

 1. k
  koli

  U gjet nje zyre dhe per kete idiot?!

  1. V
   Vranakonti

   U gjet nje litar per t'u lidhur ne kasollen qeve per kaun e Fahri Balliut.

   1. K
    K

    Si ato pergjegjesit e sektorit koti të koperatives që i jepnin një barake dhe ai spiunonte gjithe fshatin.

   2. d
    deni

    Eshte brumi i ketij idiotit qe do e shkaterroi PD-ne e sapo krijuar...ku i gjen Saliu keta medioker ,gjela pa vlere...

    1. L
     Lina

     Turp! Ky eshte nje buff veshur me kostum te bukur,asgje me shume...nje pupac pa pike vlere e zgjuaresie.

     1. A
      Aaaaaaahahahahaahahahahahahahahahah

      Cirk Gomaresh ne vendin tim ! YYYYYYYyyyyyyyyyyyyyyyyysh ere druq . Po tjeter cfar profesioni ka ky biri derrit Komunist .hahahah s'e mbaj dot te qeshurin

      1. k
       kacaku

       Cfare profesioni ka ky ????? Bryl ...

      2. D
       Djali i FAR-it të PeDe-së

       Tani poo që e kapën veten... Nga byrekët kaluan përsëri tek paçe pilaf. Ku ngopet Fariu...! (Aman Tema foton t'u ngrënë Fariu, pilaf, është gjeniale)

       1. M
        Maksi

        Tani te gjeje vrime te futet Edi Rama

        1. Z
         Zagali

         Maksi,bukur e the, Rzma tani te gjej vrime te futet se trimi i Fahriut te ha m....

         1. F
          Fahri pilafi

          Ky qe ai skuthi qe do mbushte Astirin ne gjak deri ne gju ......kur e cuan ne komisariat qante si vajze adoleshente , dhe u lutej organeve bashke me Faro buallin qe mos ta conin ne prokurori dhe gjykate ......dhe ata e ben nje vesh shurdhet e nje sy qor dhe e leshuan koqen e Faros , ky sa doli filloj prap te njejtat .....trimi me flet i Faros

         2. r
          robi

          Aman o Tema nxirre ate foton epike me Klevis krricin e faro pace pilafit me dy gishta lart, me kollare hipur mbi furgonin e policise duke bere garipin. Se ajo eshte poza me e dhjere qe kam pare. Dy gishta lart pas 31 vitesh demokraci, po pse per budallenj i merrni shqiptaret o hunderra te neveritur qe ne pushtet nuk vini me kurre sa te keni krrica pa vlere brenda saj.

          1. K
           Kent

           Krriçi u rrit e po behet gomar i madh.

           1. K
            Kent

            Krriçi u rrit e po behet gomar i madh.

            1. R
             Red

             ha ha ha e forte fare .. rrofte PD qe na ben te qeshim

             1. A
              Aleksander

              Parti 4%

              1. Labi

               M..... i jati, m... i biri, m... aiqe beri tane.

               1. d
                demo

                Keta jane si familje te poshter.Keta jane familja Tenardje.Nuk votohen ne lagje te vet,ne fshat te vet,ne partine e vet,,Edhe ne partine gjysmagjel te Berishes,Balliu i biri Balli Fariut nuk mori vota per keshill kombetar.

                1. K
                 Klevis dordoleci

                 Po roge mer ?? Apo i kan dhene celsat e kashtes .....PD-ja sks para te paguaj ujin , u dergon faturen te tjereve bandillave te PD ....e keta pse si ze mortja , si telendisen per pak kariere

                 1. G
                  GasDoku US

                  ????????????????100% dakort me ROBI-n

                  1. B
                   Balo

                   Babai i tij është një nga themeluesit e shantazhit,ryshfetit dhe korrupsionit në Shqipëri,madje që në kohën e Ramiz Alisë siç kujtonte Leka Shkurti. Spiun dhe shpifës ky Fahri maskarai ,që me diçka ja ka zënë kokën Berishës,që vazhdon t'i lajë borxhin....

                   1. z
                    zoga e vodices

                    Dikur Noli shoqeria ka nevoj edhe per BUDALLENJ.

                    Lini një Përgjigje