"Do të më vrasë me duart e të tjerëve", Artan Hoxha sulmon ashpër Berishën: I ka duart me gjak, ai ka bërë varrezë private duke nisur me Remzi Hoxhën

28 Nëntor 2023, 09:12Politika TEMA
"Do të më vrasë me duart e të tjerëve", Artan

Gazetari Artan Hoxha i është përgjigjur ashpër Sali Berishës, pas sulmit të këtij të fundit nga selia e Partisë Demokratike, ku e quajti gazetarin e njohur "anëtar të bandës së Bajrave".

Sulmi i Berishës erdhi pasi Hoxha tha se ish kryeministri i druhet një goditje nga SPAK të njerëzve shumë pranë tij dhe foli për një kullë dhjetëra milionë euro e cila lidhet edhe me këta persona.

I ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", Hoxha tha se Berisha po e sulmon me stil tipik mafioz, duke kërkuar ta "vrasë me duart e të tjerëve".

Gazetari tha se kjo nuk është hera e parë që sulmohet nga ish kryeministri, ndërkoi që renditi një sërë ngjarjesh të rënda për të cilat bën përgjegjës Berishën dhe thotë se "i ka duart me gjak". 

Po kështu Hoxha deklaroi se nuk ka patur mbrojtje nga asnjë shoqatë e gazetarëve, pavarësisht sulmit brutal nga Berisha dhe as nga kryeministri, që mbrojti një botues, por nuk tha asgjë për sulmin ndaj tij. 

"Çfarë kam patur ia kam thënë në sy Sali Berishës. Ia kam thënë në një debat live, që shqyr zotit e rrejti mendja dhe doli përballë me. Të flasë për krime Berisha që i ka duart të lyera me gjak… Ai ka bërë një varrezë private, duke filluar nga Remzie Hoxha. Isha me djalin e Remziut dhe nuk  i kthejnë as kufomën. Ai djali është rritur jetim dhe fëmijës së parë që i ka lindur i ka vënë emrin Remzi. Remzi Hoxha u rrëmbye dhe u zhduk nga shërbimi sekret i Sali Berishës dhe akoma nuk i ka kthyer kufomën. Kemi si detyrim si shtet për t’ia kthyer të paktën nipit të Remzi Hoxhës. Remzi Hoxha është dëshmor, emrin e të cilit e mbajnë rrugë në Kosovë dhe Maqedoni të Veriut. Dhe shumë shpejt do të mbajë një rrugë edhe në kryeqytet, në Tiranë. 

Më bëhet qejfi që ka reguar, do të thotë që nuk flasim kot. Jo vetëm na paska ndjekur por i paska djegur. Reagimi i Berishës ndaj meje, sepse ai përmendi edhe persona të tjerë. Një botues tjetër e mbrojti kryeministri. Nuk di ndonjë shoqatë gazetarësh, mua nuk më ka mbrojtur njeri. Unë jam i ri mund ta mbaj burgun, ai se mban dot. Ai ka vajtur si Pinoçeti, nuk të çon njeri në burg 80 vjeç, por i kanë marrë pasaportën.

Ai solli mesazh të koduar, është akt burracakërie dhe nuk është hera e parë.

Ai tha “është hjeksi i një djali”, përmendi një djalë, një rast që unë e kam denoncuar dhe PD ka deklarata zyrtare për denoncimin tim. Është kanabizimi i Shqipërisë në 2015. Çfarë ndodhi, katër muaj më mbrapa ky personi u ekzkutua, në 19 dhjetor, Jani Kollcinaku, është rrëmbyer, është torturuar dhe goditur me dy plumba pas koke. Tani këtë rast Sali Berisha, çfarë ka bërë? Këtë ngjarje, pasi ka bërë debat me mua, e ka kthyer dhe ka thënë që këtë person e ka dekonspiruar Artan Hoxha, ndërkohë unë me familjen e tij kemi bërë të gjithë përpjekjet për të zbuluar kush e vrau.

Berisha nuk ka as kurajon të të vrasë me ato grupet komando, por do të të vrasë me dorën e të tjerëve. Nuk është hera e parë që ma ka bërë. Akti më burracak është kjo, që do të të vrasë me duart e të tjerëve.

Pse i dogji ajo që thashë unë? Ne e kemi patur Bardh Spahinë në studio dhe unë i kam thënë që bandat në Shkodër po ndikojnë. Dhe doli siç i thamë ne, që krimi i organizuar është i përfshirë dhe është me mazhorancën.

Në zgjedhjet e vitit 2021, Bajrët janë të filmuar dhe dokumentuar, mjetet e blinduara të Behar Bajrit, kanë qenë në fushatë me flamujt e Partisë Demokratike. Kjo nuk do të thotë që PD është anëtar i Bajrave. Pse e bën Berishë këtë? Denoncon vetëm njërën palë, jo tjetrën. Gjuha që përdor Berisha, është gjuha e bandës rivale të Bajrave.

Unë nuk kam qenë pjesëtar i ndonjë bande, por një gjë e kam arritur, faktin që ish kryeministri dhe sh Presidenti i vendit, kam kërkuar të vihet në dispozicion të drejtësisë. Kam dhënë fakte boll, nuk po them 21 Janari dhe Gërdeci…. Ka vrarë njerëzit në Bulevard dhe ka mbrojtur edhe vrasësit.

Pse ai përdor këtë me Bajrët dhe rivalët e Bajrave? Kërkon, nëse nuk çon ujë në mullirin e Berishës, të heq qafe me duart e të tjerëve.

Nëse ai del sot dhe thotë nuk e njoh Erzen Brecanin? Erzen Brecani ka rrezikuar jetën e vet dhe të familjes, për të mbrojtur Berishën.

Unë e njoh Breçanin, e kam mik dhe është në çështje gjyqësore që do ta vendosë drejtësia. Është oficer i RENEA që ka marrë pjesë në numrin më të madh të operacioneve me shkëmbim zjarri.

Çfarë bën Berisha në këtë moment? Pse i dhëmbi pjesa e kullës? Kur nuk është i përfshirë, le ta lërë kullën. Një njeri që deri dje konsiderohej i paprekshëm, sot është në dispozicion të drejtësisë. Kur i shkon letra, fshihet ai.

Unë sot do të luftoj që të drejtat e qytetarit Sali Berisha ti garantohen sipas Kushtetutës. Sali Berisha si shtetar, është gjë tjetër. Të respektohet Kushtetuta dhe ti garantohet liria dhe e drejta si çdo qytetar.

Mendoj se porblemi më i madh që ka Shqipëria nuk është Berisha, por mazhoranca. Jam marrë me Berishën kur ishte mbret dhe jo sot. Në vend të merremi me skandalet, ne merremi me gjëra të kaluara.

Zoti Berisha e bëri deklaratën të transmetuar live në të gjithë mediat kombëtare. Unë nuk kam aksesin e tij, mbrojtjen e tij, asnjë shoqatë nuk më mbrojti, as kryeministri nuk më mbrojti siç bëri me dikë tjetër.

Ai nuk ka tentuar një herë të më vrasë mua por disa herë, tani tenton me duart e të tjerëve. Atë gjuhë që përdor ai, që flet nga selia…", tha ndër të tjera Hoxha. 

39 Komente

 1. I
  Iso

  Une mendoj qe rruga ku jeton sali vuku te quhet "Remzi Hoxha" qe ti shfaqet salukut emri i viktimes cdo moment kur merr posten e kur del jashte te lehi si gore.

  1. p
   pilo Lala

   Ke te drejte por ka nje problem. Problemi eshte se Saliu eshte i pastrehe, banesen ku jeton, eshte e vajzes, dhe ja sekuestruan. Tani Saliu pritet te mbledhi plackat, te shikojme kujt do i zeri deren, mbase Xenit ne vilat ne koder.

  2. s
   saleh B_ il.mutaj, jan Menaxheret e Krimit ne Shq

   krykrmineli i hqiperise mbrohet akoma nga Te fortet ,qe me 97 -en thane Qeverrise Provizore ishFino , (Shba.Gjermani,Franc) sepse eshte Produkt Fabrikes Perendimore , dhe se Ekpermenti me Shqptaret s'ka mbaruar ! _________ Plasjan Surratit Botes se Djallit Demokratke ndryshe ,do vazhdojne te epkesperimentojne me jeten e te ardhmen e shqiptareve

   1. I
    Italiani

    Ska gjo Tano populli i kupton te gjitha Panvarsisht se nuk ka akses te dali si ju ne televizor Po ti mir ja ben qe ja perplas ne fytyre Je nga te vetmit

    1. T
     Tropoja

     I ka hanger bytha remzis me fut hund aty ku nuk duhet,sherbim sekret vet fjala sekret kuptohet nuk dyhet t'i dije kushdo ato pune.Ai ikte si trim demek po spihunoj zbuloj aktivitetin e Berishrs??Eheee ku ka sherbim sekret qe te fal adhtu asnje vend.Sa per kufomen e dine ata qe e kane zhdukur.Ose eshte hedhur ne dete fsre prandaj nuk thote njeri se ku jane eshtrat e tije.Keto pune keshtu e kane sa hap kompani fiktive e merresb me spihunazh duhet bere llogarite mire qe ne fillim.T'i rroje nipi remziut

     1. s
      saliu duhet te shpallet terrorist

      mos dil per gjah,se ky TROPOJANI me banden ciftelija e brecani e sa e sa banda punojne per kriminelin sali,ruaju nga keta te tokave te xanuna se jane gati te ngrene pusi si cuba mbrapa ferres.Ai qe vrau remziun akoma endet neper bote i maskuar me kapele dhe i arratisur nga londra me ndihmen e saliut dhe paguhet po nga ky kriminel qe te endet neper bote9

      1. S
       Shkodrani-Belgjike

       Shif ça ka ba Tropoje viçidoli , qe po del zot, sa njerz jan vra nga familja halkajve, mos u ban lepires për at demon qe ka durt me gjak Shqiptari.

       1. T
        TIRONA

        Ti je nje corbelepires,we shpie uje ne milloshevici si saleh pelicelina karaxhic me i keq se nje kafshe,je nje kufome antimalesor,nje katil qe e ke siguruar FERRIN Harram qumeshti I nenes Harram buka i kesaj toke

        1. m
         mirel

         Trapa-janet trapa-jane ngelen, mos u merni me ta.

       2. K
        Klodi

        Artan frikacaku. Në fund të shkrimit duket se i paske mbush poturet kur thua se di luftosh që Berisha të gjykohet me drejtësi, se e keqja e këtij vendi na qënka mozhoranca, etj. Je një dhjaks dhe asgjë tjetër.

        1. M
         Mesuesi

         Saktë Klodi, por nuk duhet harruar që Sa-lehu është përbindësh. Ai me pasurinë që disponon dhe lukuninë e zagarëve të gatshëm të bëjnë çdo gjë me urdhër të tij, normal që duhet të rruhesh. Dhe Artan Hoxha, edhe pse mund ta kursente atë shprehje dobësie, normal që duhet të bëjë kujdes.

        2. T
         Thuj Rakipit te mbroj,mgjth Qim Pekes.

         Thuj Ylli Rakipit,Sermianit,Bushatit,Fevziut,Lales e ca kurvave te tj qe mblidheni dhe te gjith boni corap ate vend.Thu se e ke Bercanin mik (nga frika),po ti legen gazetar jom i sigurt qe e ke dit se me cfar merrej djali i Bercanit.Thoni se akoma duhen prova,se pergjimet nuk konsiderohen prova,por ti,me kurven Lal,na cat trapin me gjoja pergjigjimet e Habilajve,per Saimir Tahirin !!.Dhe ju te gjith duheni fut ne sit nga drejtesia,e do shofim cudira me qelpsinllikun tuj.Berisha dihet Kush eshte,por dhe ti,e te tj llumi ne gazetari,duheni te incestigoheni.

         1. G
          Gjergj Fishta i riu

          Dy njerez qe dhe kufomat nuk do tu dorzohen ose "gjenden" asnjihere. Njera kufome asht Lirie Gega, pushkatuar shtatezane nga Enver Hoxha. Gjetja e kufomes se saj nuk do te ndodhe, sepse analizat speciale te perendimoreve qe studjojne mumjet e Egjyptit do te nxjerrin se ajo ishte shtatezane ne momentin e pushkatimit. Kufoma tjeter do te jete e Rremzi Hoxhes. kjo asht nyja gardiane e kohes qe i nxjerre sa budallej me shkolle egzistojne ne shoqerine post-komuniste shqiptare. Po te mos jete frika e te huajve, Sali Berisha do ju e tregonte se si e ka "eleminuar" dhe ju do ngeleshit te shtangur nga ndodhia" makabre". Ai, Rremziu tani dhe munde te kete vdekur, por dhe i vdekur nuk munde te dorzohet se analiza speciale e studimit te mumjeve te Egjiptit do te provoje se ka vdekur nga pleqeria dhe nuk ka asnje shenje dhunimi apo syrgjinimi. Mirpo sipas parashikimit te Ben Blushit kur te jete fshire nga kujtesa shqiptarve emri i Sali Berishes do te vije nje ze nga thellsit e koheve, se e paskemi akuzuar per kote, dike qe s'ja gjejme dote dhe emrin. Kur te merrni ne provim studentet per te ushtruar profesionin e gazetarit ne fund duhet ti bahet pyetja: Asht vrare apo jo Rremzi Hoxha. Ne raste se thote Po, te mos lejohet te punoi gazetare dhe ne raste se thote Jo, ti jepet liçensa e gazetarit dhe te keshillohet qe gjithmone te perpiqet t'ju mbush mendjen te tjerve se e kane vrare. E "vrau" Gazidedja apo qe i zoti te fshihet vet do te ngelet gjithmone e fsheht.

          1. S
           Shqiptaret e Bashkuar kunder Tradhetise

           Ti je nj rrot Kari ,por kur a Emer i Neruar i Shqptareve qe mban si Nofke _o plere ! Cjan kto Karlliqe qe shkruan ktu ,qe s'kan asnj Kuptim Llogjik , si nji i sapo dal nga Shpellat dhe perher te pare bie ne konktakte me Shoqerine Njerezore . Cdo te thot ajo shprhje Idote e Nastradin Blu-Shit , qe vetem nj semure mendor mundet ta deshifroj o trung ? Hahahah . S'dua te vazhdoj e referohem gjuhes se Gjarprinjeve te Sheplles qe ushqeheshin nga Kadavrat e Shtepise Kryekriminelit te Demokracise e Kombit saleh hamut Mut Muti halese .Sa me shpejt te meret zvare Kerma e Kombt saleh serbi , aq me shpejte do dalin mbi Siperfaqe , gjithe Krimet e salih hamutitit siedhe qent e tj te suites qe i kan sherbyer s Ty peder per shembull !

          2. G
           Goni

           Sali krimineli ty te merr te keqen Z.Artan Hoxha Te shkoj paradrejtesise dhe kaq.

           1. P
            Pukjani

            Tan ruaju se ky nuk ka burrëri.Ky të vret naten dhe të qan diten se është shum i poshtër! me bandat e kamikazët Tropojës,Kuksit,Mamurrsit etj etj që i ka me shumic ky kriminel.

            1. s
             spata

             Artan .Gjej vend ku te fshihesh deri sa te vdesi Berisha ,se jeta jote eshte ne dore te kulishve te Berishes, qe se kane per gje, te te vrasin me100 mije lek te vjetra .

             1. q
              qim pyka i hasit

              Spata mos e ngrej pazarin se per njerz si Hoxha ben pune dhe 50 mije leke te vjetra. Saliu i ka pushket e mbushura ne cdo moment thone qe ka ruajtur nje plumb per vehte,mndohet se para vitit te ri do bej vetevrasje sepse Zeni arrestohet,argita dhe liria

             2. V
              Velo

              Tani, Saliu te rruan bythen tyj. Ia ke thene para disa vitesh qe si Pinoceti do perfundoje. Parashikim i sakte. Bravo

              1. I
               Ikir

               Hoxha flet per vrasje?! Ky mik banditesh?! Ky mori ne qafe nje rroje hashahibper show televiziv. Pas nje jave e vrane te mjerin se e filmoi ky gjeja e piste e dhjamosur.

               1. P
                Pall madhi

                TY tani te është djegur filmi ti hiqesh sikur i di te gjitha se cfar ndodh në Shqipëri ti nuk je gazetar investigativ ti je një person negativ gjoba historia del ne panele televizive për t'u shplar trurin shqiptarve te rraskapitur avash avash po po i zë vendin Spartak ngjeles dhe frrok cupit këto i Ben per tju dhune vler gjobave ti po je gazetar investigativ gjej ku eshte fshehur zëvendëskryeministri iEdi Romës bashkë me hajdutët e inceneratorve bej ketë te te besojmë per ndryshe leh kot gazetarët investigativ ne vendet demokratike i shërbejnë popullit jo bandave

               2. O
                Olti Hipopotam Curri

                Ik o mashtrues barkderr per Berishen edhe mund te kesh te drejte po behesh i pabesueshem kur njeher 9i thua Spahis qe Bajrat jane me mazhorancen pastaj me poshte thua qe bejne fushate per PD.

                1. A
                 A

                 Jo vetëm ti Artan Hoxha por cdo gazetar e di shumëëë shumëëë mirë se kur nxjerr një njeri në televizoz, pra e bën publik, e ke ekspozuar atë person ndah rrezikshëmërive. Ti po këkon mbotje tani por me thënë të vërtetën, ati djali nuk i ofrove mbrotje sipas “ rregullores gazetareske”. Kjo nuk do të thotë se e vrave por nuk u tregove profesionalist

                 1. F
                  Fisniku i Freskut

                  Artani renditi një sërë ngjarjesh të rënda për të cilat bën përgjegjës Berishën dhe thotë se "i ka duart me gjak", por nuk thote se me ato duar ka firmosur bashke me Edi Ramen, me 24 prill 2008, nderhyrjet ne Kushtetuten e Shqiperise, qe e mbrojne nga arrestimi.

                  1. N
                   Niku

                   Nuk ka nderhyrje ne Kushtetute qe e mbron nga arrestimi. Mos ja fut kot pa baze. Nderhyrja qe beri nuk ishte te Kushtetuta, por te marrveshja qe beri me PS (qeveria e Bashkim Finos) para zgjedhjeve te qershorit 1997 per te amnistuar veten. Pra PS premtoi qe nuk do ta ndiqte penalisht per trazirat e 1997. Askush nuk flet per kete marreveshje apo te pyese pse nuk u ndoq penalisht Presidenti per 2,000 vrasje dhe shkaterrimin ekonomik te vendit? Edhe egjiptianet e burgosen Mubarakun, ndersa ne s'kemi kellqe ta fusim brenda nje njeri qe e ktheu vendin ne Kandahar.

                  2. F
                   Fut mik Qiiiim Peken,dhe Rakipin.

                   Me gazetarin tuja te qelbur,vjen dita qe bytha sju mban me.Je i shitur me byth dhe plonc,ti dhe te tj qe na cani trapin kur boni,dhe policin,edhe prokurorin,gjykacin dhe analistin.Ka shum si puna jote qe duhen pare dhe investiguar,sepse kurr sjeni te paanshem.Rama Ju ka dhene lirin te shpreheni,por jo te genjeni dhe me paedukate te kerceni si gjeli e te beni per sa thash me lart.Saliu dihet,por ti dhe te tj,kur vjen puna ke leku ne emisione kurre sju kam pare,qe Kur te tj perballe(shoket e tuj)ti kundershtoni.Per cja ju llap goja ,duhet te mbani pergjegjesi,dhe jo te beni si kurvat.

                   1. F
                    Franci

                    O Tani gjithsesi friken e paske . Ne fund fare e dredh dhe kerkon mbrojtje ligjore per kryekriminelin. Ashtu sikurse Nikolle Lesi qe pak muaj pasi i dogji redaksine shkoi ti mbante Berishes valicen ne aeroport. Tipa si ju quhen spurdhjakë !!

                    1. T
                     Tironci

                     Artan une kam menduar qe ti ke qene me forte qe te trembesh nga thirrjet e nje krimineli si Sali Berisha. Gjithsesi krimineli i Vicidolit, non grata degjenerate ka leshuar nje urdher publik vrasje kunder Artan Hohes. Non grata shpreson se dikush i marre nga ata qe e pasojne do shkoje dhe do te vrase Artanin. Ku eshte shteti Shqiptar qe e lejon kete mafioz te leshoje urdhra vrasje te tille hapur ne publik? Ku eshte ligji? C'fare ndodh me kete kercenim publik dhe me non graten qe e beri? C'fare do te ndodhi nese dikush vertet shkon dhe e vret Artanin? Po ndodhi vrasja non grata do thote s'e bera une me te drejte keshtu perseri se ai s'ka ndemend ta beje vete kete krim por problemi eshte pse shteti e le te bredhi rrugeve kete qen te infektuar.

                     1. A
                      Artani ecen vete

                      Artan mbahu mos e lesho vehten, burrat nuk ligeshtohen, maxhorancen se ke problem e leshon gojen e bythen sipas qejfit pse, sepse ata nuk merren me ty, ama nje plak i rrjedhur dhe i matufjepsur, i pshurur nga mengjesi deri ne darke ta mblodhi. Mos u tut o burri i dheut se sic eshte burgu per burrat edhe vdekja per njerzit eshte. Hajt te qofte e mbare pena e fjala.

                      1. R
                       Real

                       Me ne fund dhe ky gazetar kriminel po e ndjen fundin per bemat kriminale te tije. Qendro Tano edhe i vetem trim ne lufte. Cudi po te duket se edhe ripjellja nuk po te jep mbrojtje. I gjati nuk e ka mendjen tek ti por eshte ne hall per vehte pamvarsisht se ben si i forte

                       1. a
                        aa

                        Non grata e nxorri zbuluar kete barkderr dhe ky nuk ka frike nga saliu por nga ata qe i ka dhene infirmacion e i ka shitur, ky ben mire e shkoje ne SPAK dhe te tregoje ku dhe si eshte paguar me shuma te majme nga bota e krimit te tjerat jane demagogji.

                        1. F
                         FATMIRI

                         TANI PSE MERAKOSESH SALIU EDHE RAMA DO TE RRUAJN KOQET SALIU ESHTE BER SI QEN RRUGESH LERE TE HAJ MUT

                         1. M
                          MOS VALLE KA ARDH KOHA RE KERKOSH STREHIM POLITIK,

                          Robt Artan ku ti kesh,sepse me lloqet tuja neper emisione,mesoheni nga drejtusi si te llapni dhe derdellitni.Cfaj te ka mazhoranca ty klysh i tredh,nga Rakipi,Bushati,Qiiiimi Pekes apo te tj !?.Kur vjen Rama ne studio leshoheni si qent zagar,ti kurve gazetar dhe te tj,si Lala,Rakipllari etj.Liri e fjales nuk do te thote qe ju te hani MUT,per cdo gje.Ti shpesh thu se te kan mbajt nje telefon ku ke shum gjera !.Pse per cdo nga kto nuk ke lajmeruar ne organet e drejtesis.Ok per kohen e Sales,po tani qe thoni se keni shpres nga drejtesia !?.Per Bercanin ti ke dit shum dhe me perpara,pse ske fol,dhe tani thu e kam mik !?.Shum kurvave si ty,mire ti bohet dersa fshihni shum gjera,dhe jeni bythlepires.Per S.TAHIRIN me pergjime koti dhe per nje shitje makine,ti buce dhe Lala me te tj,na cashit karin !.Sme vjen mire Kur kercenoheni por RAMA JU DHA LIRI,dhe ju vazhdoni ta keqperdorni.Ju duheni investigu per shum takime me kriminel,dhe me pas,beni si prokuror,gjykates,polic,ANAL-IST,dhe te anshem me qelpsilliqet qe nxirrni nga goja.

                          1. C
                           Columbo

                           Dr. Berisha s'është rrezik për asgjë dhe askënd. Atë që shohim në drekë ( nga e hëna në të premte) me gazetarët te selia blu, nuk është gjë tjetër, veqse kujtimet e tijë si President Republike dhe së fundi kryeministër.Ajo që i jep apetit të vazhdoj është dita e shtunë ( po në mesdit) ku gjoja në rrjete sociale dikush e pyet sipas oreksit të tijë, dhe ai i përgjigjet në tak o tak. Disa takime në rrethe me malok kureshtar, i jep atij një dëshirë vazhdimsie.Sot është e vërtet që ka punësuar disa qytetar në selin blu, por kjo s'mjafton për ti besuar sërish kryeministrin.

                           1. K
                            Koli

                            E mbani mend kete gazetar ?! Ky ,kerkonte tu shiste shqiptareve per biznesmen te ndershem nje pronar kazinoje nga qyteti i El Chapos...ne ate qytet nuk futet dot FBI se cdo gje eshte ne duart e krimit(edhe policia)...ky pis pasi e vizitoi ne meksike per nje jave shqiptarin me kazino ne vendin numer nje te krimit....kerkoi ta kalonte te Fevziu si njeri te ndershe,....ky e nxjerr jetesen me pagesa nga kriminelet dhe shtypi.

                            1. G
                             Gazepi

                             Tan kurva e bajrave. Je me kriminel se bajrat

                             1. T
                              Treni

                              Mirë e bën Sali Berisha që kërcënon e bërtet; asnjë gjë nuk e gjen fundja.

                              1. q
                               qytetari

                               Artan Hoxha a je paguar nga Bajrat? A je ti gazetar ne listen e pagesave te tyre? Kete thuaj sepse dyshimet per ty si sekser mes krimit dhe medias kane kohe qe hidhen dhe nuk kane lidhje fare me Berishen. Berishen e njohim te gjithe. Ti pergjigju per veten

                               1. d
                                demokrati

                                Ti Tan kerkon ti japesh rendesi vetes por me sa duket shkrimeve dhe opinioneve tuaja askush nuk po ja var ! Me vjen keq per ty dhe disa sipuna jote por jeni bere per t'ju qajte hallin.

                                Lini një Përgjigje