Fevziu kërkon të vërë një paralele në mes të studios, që të hipë live Ilir Meta

15 Prill 2024, 20:05Politika TEMA
Fevziu kërkon të vërë një paralele në mes të

Ilir Meta është i ftuar këtë të hënë më emisionin “Opinion”.

Drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu, i ka sugjeruar Metës që t’i vendosë një paralele në studio, që ai të hipi live.

Kjo gjë bëhet me dije nga vetë Ilir Meta.

“Të dashur miq,

Me ftesën e Blendi Fevziut do të përballem sonte në "ringun" e "Opinion"-it, që jam i bindur se do të "shpërthejë" nga lajmet.

Fevziu kishte një ide për të vendosur një paralele në studio, por tashmë kjo është e tejkaluar.

I sugjeroj më mirë të vendosë një tavolinë ping-pongu, që të jemi të barabartë para miliona teleshikuesve”, shkruan Meta.

16 Komente

 1. F
  Flamuri i shkopit

  Nje lloj jane te dy , si ne moshe dhe ne mendje . Do ishte bukur dhe shikuesit do kenaqeshin , sikur te benin mundje me njeri tjetrin live ne studio .

  1. G
   Gazeta

   Nje surrat kane, te degraduar. Njeri bente si budalla i zgjuar dhe tjetri si i zgjuar budalla.

  2. K
   Kombi i të marrëve

   Mirë ai gomari i shqiptarëve ilirmutaj,ka luajtur,po edhe kriçi i Saliut më keq nga ky gomari

   1. A
    Ardi

    Po vazhduat te shkruani per keta bq si meta kryemadhi , jeni te blere dhe ju Mero

    1. B
     Bream

     E diskredituat ate vend o Ilir nuk arrin te gjykosh se cpjelle djemsh lind ai popull ka kaluar shekulli dhe vendi zjen nga korrupsioni, hajduteria,krimi dhe ju te Tre udhehiqni me shallin e kur

     1. M
      Monika Cizmja

      Ping pongun e luan mire kokeducja Like, sa majtas edhe djathtas, duket qe spiunllikun dhe qelbsinllikun e kane ne ADN skraparllinjte.

      1. V
       Vari pambukun

       Fshatar linde e fshatar do vdesesh o like,,,

       1. A
        Arditi

        Vër ndonjë hu më mirë që tju hyjë të dy ne bythë

        1. G
         Genti35

         Sa idiot eshte bere Meta. Jo se eshte bere, ai ka qene, por tani eshte rrot karizuar me shume nga trute.

         1. 6
          60 vjec

          doli ne skene edhe ujku skraparit

          1. G
           Gimibi 7 % shit

           Meta dava rot kari , keqardhje ke kishin ne krye te shtetit , kishim nje hajdut , nje vemje njeri , njs maskara te pa skrupull

           1. X
            Xhulio

            Ky është shteti, me drejtësinë që ka e që bën. Ty duhet të ishte qirë e shkërdhyer deri në katrafis, po kush ta bëjë, në drejtesi që e la popullin në vetëgjyqësi. Gjyqëtarë, prokurorë wë përjashtohen për vila e rryshfete, dhe pastaj kalojnë avoketër. Jo mo jo, ju duhesh mare e sekuestruar, e për 39 vjet, mos të afroheshin tek dyert e drejtesisë. Sepse prandaj bën qef, e kërcënon ky drejtësinë, se kamikazët e tij, brënda këtyre instituciineve akoma tresin dhjamin e vënë nga ky killer me pasuri, pa i thënë kush, puna mbarë.

            1. G
             Ganiu

             E para, ty nuk të ka ftuar fevziu por ti fevziun. Ti sapo mer ndonjë informacion brënda kampit prokurori -gjykatë, ti fillon dhe hyp nëpër hekura. Mua më vjen ndot si shqiptar, që një i lyer kok e këmbë me shantazh, kërcënime, trafiqe lëndë narkotike dhe zhdukje personash, deri dhe në lidhje me vajzë të moshës së fëmijës tuaj. Nuk di, nuk di askush se çfar ndodh me drejtësinë tonë. Vetëm për sarajet, hotelet, shkollimin e fëmijëve nëpër kolegjet më të shtrejta nëpër europë, ti dënohesh nja 600 vjet burg. Por kur ke përpara disa prokurorë apo gjyqtarë të trajnuar nga zeqineja, zagarnjori e gjina, kjo drejtësi do të rruajë leshtë e politikanëve. Ju mallkimit të popullit nuk i shpëtoni, sa do mir ta kesh me halenë drejtësi.

             1. Z
              Zeqine sallaksja

              Boboboooo, çfar idjoti eshte ky??? I kane ikur bletet? Si ver llapa. Eshte trembur fort. Duhet te japi llogari

              1. P
               Per nji lug kos

               Nuk duhet ta humbasin spektaklin e ketyr dy idioteve.

               1. F
                Flamuri pa shtizë

                Poshtersia spaska kufi.

                Lini një Përgjigje