Fotoja me Agron Nezën, Berisha insiston: I njoh familjarët, atë jo, mund të jenë 100 mijë shqiptarë që kanë foto me mua

26 Janar 2023, 12:40Politika TEMA

Fotoja me Agron Nezën, Berisha insiston: I njoh familjarët, atë

Sali Berisha është shprehur se nuk ka asnjë lidhje me Agron Nezën edhe pse faktet provojnë të kundërtën.

Vetë Agron Neza po edhe një foto që qarkullon në media provojnë se Sali Berisha e njeh prej vitesh, megjithatë ai vijon ta mohojë. 

“I kam njohur të tjerët, dhe jo këtë. I kam njohur familjarë të tjerë. Agron Nezën, se ka një fotografi me mua. mund të jenë 100 mijë shqiptarë dhe jo shqiptarë që kanë fotografi me Sali Berishën, por kjo s’do të thotë se i njoh.

Njoh shumë nga familjarët e tij, por atë se njoh. Ka njeri që akuzon veten e tij? E kupton veprimin e tij. Ai do bëjë deklarata që të lehtësojë veten e vetë.”, tha ai.

 

5 Komente

 1. P
  Pjelle e keqe komuniste

  Komunisti non grata Berrisha nuk di as te genjeje i njeh te gjithe si familje po kete nuk e njeh ...o legen o pis njeri jo vetem qe njihesh po ke punuar me kete persone dhe prindi i tij qe ka qene funksionar i PPSH ne Tropoje te ka shpetuar vellane nga burgu por ti je pjelle komuniste mjere kush te besone ooo mjeran

  1. t
   tata luigji

   Ky qe nuk njohur dhe baxhanakun, he mor keriminel po na vjen rasti te ju shkerdhejme si familje, boll me 32 vjet ke qe po vret shqipetar dhe cdo kunderahtar kurve mashkull

   1. P
    Per komentuesit e zellshem dhe te paduruar.

    Te pendohen te 100 mije shqiptaret ( te fotove qe pretendon vampir ) qe jane padashje pis me ty. Bishe mashtrove aq shume sa nuk u ngope dhe nuk ngopesh akoma. KUPEN E DERDHI POPULLI..qe e shkatertove pet 30 vjet.Ne te .....Rames...shkofsh

    1. E
     Eni

     Po mire o koqe komentues ja e njeh e cfare ndryshon kjo...qeni leh aty ku ha....se e njeh ky ndodhi ajo qe ndodhi ne usa? Apo se Shqiparet e kane mendjen vetem te blejne e shesin ...e kemi hob kombetar ...

     1. F
      Fatosi-kosove

      Po baxhanakun tend a e njef apo jo o sali berisha krimineli, ti para tre kater vitesh deklaroje se PD ska marre kurre leje nga muzini rus,por tash e nje vit thuash se po basha i ka marre, ti deklaroje se edhe.kater qytetaret me.21 janar i vrai vet Rama me qader e stilolaps,pastaj thoje se edhe Ramen kam dashur ta vras me snajper por iku, ti si i paftyre qe je edhe présidentin Topi e quaje ne sherbim te Rames kurse kryeprikuroren Ina Rama qe vetem pak kohe me pare e quaje nane Tereza ne diten e vrasjes e quaje lavire, prandaj ai qe ty te beson ose eshte me kriminel se Ty ose eshte i qmendur, e mjerisht te tille kemi mjaft si komb, shifni lazaratin te gjithe jan me ty edhe te gjithe te burgosurit u deshmua se kan votuar per Ty, edhe fazlliq shkau kur e kishte kshilltar spécial per siguri kombetare nuk e njef ose do thuash se Rama ta ka montuar,me stilolaps ndoshta.

      Lini një Përgjigje