FOTOT/ "Nga është rruga" - Varhely vjen në këmbë, por ngatërrohet

29 Shkurt 2024, 10:57Politika TEMA
FOTOT/ "Nga është rruga" - Varhely vjen në

Liderët e Ballkanit Perëndimor dhe përfaqëues të Bashkimit Evropian ishin sot (29 shkurt) në Tiranë në kuadër të Samitit BE-Ballkani Perëndimor, për planin e ri të rritjes ekonomike.

Në fillim të ftuarit u pritën nga kryeministri Edi Rama në Pallatin e Kongreseve. Të gjithë mbërriten me makinat e delegacionit, të shoqëruar edhe me polici.

Por komisioneri, Varhely zgjodhi të vinte në këmbë nga prapa Pallatit të Kongreseve, ku siç shihet në këto foto duket se ai ka ngatërruar edhe rrugën.

Kjo ka shkaktuar batuta dhe të qeshura gjatë takimi me kryeministrin Edi Rama.

15 Komente

 1. H
  Humoristi

  Keto jane palacot qe drejtone Europen.lojacak ,paburreku ,Mogerinushja,…!?

  1. $
   $

   Ti shih ate zdap hajdut te droguar qe ke ne krye, po mos ja qaj hallin europianeve

   1. v
    vezhguesi

    Kurse zotrote duhet te jesh "sekretari i zdapit" qe i numeron parate e korrupsionit, ndryshe nuk ka se si ti sish se cfare korrupsioni na paska bere "zdapi". Ik a derezi se mbetet duke share Ramen dhe duke kaluar kohen poshte dritares se nongrates.

   2. M
    Martin

    Me vjen keq per komentin tuaj te pastudiuar; komisioneri Varhely eshte nje mik me zemer te madhe per shqiptaret.

   3. P
    Patriot

    Kjo tregon qe sinjalistika eshte 0. E imagjononi si do te orientohet nje njeri i thjeshte European?

    1. a
     antipatriot

     po jane njerez o zoteri, normale edhe ngaterrohen. Deshmoret e Kombit eshte nje bulevat i madh qe ngjan me nje bulevar europian

     1. A
      As mish as peshk

      Mire i ktheve pergjigjen ketyre ballisteve, te miellit qe langaraqen e pastaj: mbaje....mbaje se me shpetoi

    2. S
     Sqepari

     Humoristi rus i mbetur prej dy muajsh pa marre pagesen shan europianet se jane rrota

     1. R
      RAIFI

      Evropianët që po udhëheqin delet e Ballkanit përendimor,mbledhjet po i mbajnë në Shqipëri ndersa lekët po ia japin Serbisë dhe po ia qojnë politikën antishqiptare përpara.Në këtë drejtim po iu ndihmon edhe Edi Rama duke u krekosur duke menduar se po bëhet faktor që po iu bënë konak(Jatak) grupacioneve antishqiptare.

      1. R
       RAIFI

       Të gjitha përpjekjet janë duke u bërë që me leket e Europës Serbia të dali në Durrës me hekurudhë dhe mundësisht sa më shkurtë të kalon kjo hekurudh nëpër një qosheje të Kosovës se Serbis e dinë që Kosova nuk e duron dot.Pra e bëjnë hekurudhën Durrës-Shkoder pastaj në një qoshe të Kosovës.A ka Partia Socialiste politikan të tjerë shqiptarë o njerzë të ndalin këtë trend të gjerave se Salihu u vërtetuar më shumë se një herë se veq me antishqiptarë dinë të lidhet.

       1. f
        fcb

        Ka kohe qe palloshi i jep Nderkombetareve mall te keq.

        1. N
         Normal

         Eshte xhungel ketu. Ska faj

         1. E
          Evropa Kurva Plake me pamjen e shalethates Von Der

          Si puna e ketij karit ka plot ne BE qe eshte mbushur me LGBTQ

          1. K
           Komentues

           Pse komentoni traplliqe, jo u ngaterua apo humbi rrugen, hapini syte o idioter gazetar, ai shoqerohet nga 2 gardistet por dhe zonja e protokollit.

           1. S
            Sokrati

            Rrrrrraiiiiiiiiifffff! Merri ilaçet, shiko se mos kanë skaduar dhe piji, pastaj shgarravit ndonjë gjë, që ia vlen të lexohet! Është këshillë e urtë, nuk është detyrim. Varheji (Varhely) është personalitet i padiskutueshëm, i lartë, i nderuar dhe një mik i vërtetë i Shqipërisë.

            Lini një Përgjigje