Ilir Meta kërcënon Edi Ramën: Armiku i lirisë do japë llogari para drejtësisë shumë shpejt

15 Gusht 2022, 09:58Politika TEMA

Ilir Meta kërcënon Edi Ramën: Armiku i lirisë do japë

Ilir Meta ka shpërndarë një video nga koncerti i Noizy-t të mbajtur të dielë në Tiranë, ku një turmë të rinjsh thërrisnin “Rama ik”, pasi ikën dritat.

“Ju uroj një javë të mbarë, me këtë thirrje frymëzuese dhe buçitëse të mijëra të rinjve, për largimin dhe ikjen pa kthim të armikut të së ardhmes së tyre, të grabitësit të miliarda euro të shqiptarëve dhe të tradhtarit të interesave tona kombëtare.

Armiku i Lirisë, Ligjshmërisë dhe Rinisë, do të japë llogari shumë shpejt përpara Drejtësisë dhe popullit për të gjitha dëmet kolosale, që i ka bërë vendit”, shkruan Ilir Meta, i cili në fakt, ka vetë probleme me drejtësinë, pasi i ka shkuar dosja në SPAK.

75 Komente

 1. A
  Aleksander

  Edhe lulashi ka pa than keshtu, ti è din ku ka perfunua. Mas lulashit e ke rradhen ti se plaku mere ka ik per lesh me koh. O metaj ty nuk te votojne as rinia e as pleqnia. E kupton se lsi e partia e leshin nuk marrin votat e Shqiptarve.

  1. K
   K

   Fshatari injorant hajdut i korruptuar që nuk di si quhet ,duhet të dorëzojë gjënë e vjedhur popullit me cilin emër të doje .

   1. j
    jevgu

    akoma merreni me kete majmunin e leshelis ??

  2. A
   Anisa

   Si ka ngelur gje tjeter e te merret me budalliqe kalamajsh jeni turp i ktij vendi

   1. E
    Ergi

    Dhe ktu kishe mbetur pa u kapur nga keta kalamaj qe jan te komandueshem me nje fije peri o meta kaq te ka ngelur

    1. A
     Armiku i Lirise Krimineleve e Esadisteve te Shqipe

     Perball kujt "Drejtesie" ? -Pse ka Drejtesi per Kriminelet qe mbron te Drejtat e Krimineleve dhe Esadisteve ,maksarenjeve dhe Funderinave Toksike ne Shqiperi apo diku tjeter Jashte Shqiperise ? ? ? - Ku ndodhet nji Drejtesi e tille o KryeShkerdhata ,Kryefunderina ,Kryeesadisti , Kryekurva e e Greqise e Korrrupsionit e Politikes Shqiptare ? Po pasurine tende prej sheiku Vilat ne Lalz e kudo Shqiperise qe i ke ber me vjedhjet qe i ke bo ktij Shteti dhe nuk guxon te dalesh e justifikoshe per Vetting-ut ,nadje dridhesh kur t'i kujtojne Gazetaret , Token ne Lalz ku e gjete o Muti Cepanit ? Oj ,,, interesante kjo !Spiuni Komunist ,fshatari me i degraduar e me i pafytyre ,hajduti i Thesarit te Shtetit dhe shpartalluesi i Buxhetit te Shtetit ,krimineli i Malit me Gropa qe fsheh disa Kufoma ne Bodrumin e tij ne Lalz , kerkoka te Drejtat e Krimineleve ?!!!!!!!!!!!!!! Hahahahahahahah ne cilen Bote po Jetojme ?! Plumbin qenit boll me kte fare te ndyre Njerezimit po i shpifet Kanceri nga kjo fare Toksike

     1. D
      Dakord

      Bravo. Lexoj komentin tend e me duket sikur e kam shkruar vete. Kryefunderrina do shkoje ku e ka vendin shume shpejt. Kryefuksi dmth.

     2. O
      Ola

      Ky meta ssi nuk ka turp qe flet . Nje cop hajduti si ty fuhet te ishte ne burg po thuaj faleminderit qe nuk te ka futur

      1. L
       Leonard Sota , Regensburg Bayern

       Dy keshilla ... ne politike nuk ka turp , nese ke cip dhe turp nuk meresh me politike por meresh me dicka tjeter qe te pershtatet , dhe e dyta ....thone , qe mbrojtja me e mire eshte sulmi , prandaj e shikon meten gjithkohen ne sulm...tung

       1. s
        sopiqoti

        ILIR Meta ?? Gazi i botes,bythe e plasur e Kolonjes,rrugaceri.

       2. A
        Arta

        Ca do bej tjeter iliri aman.Do bertasi sa do bertasi e pastaj do pushoj se spo ja var njeri

        1. K
         Klaus

         Kur flet ti per drejtsi njesoj sikur me fol sala per arritjet e veta ne qeveri

         1. R
          Rea

          Jan gjera qe bdodhin qe ikin drritat kan ikur ne koncerte boterore jo m ne nje koncert te noizyt

          1. G
           Greta

           I ka zakon kercenimet n fakt se dhe n koh tvet kshu i ka zgjidh punet.Po tani sja mer njeri fjalet per baz se rama ska friik nga palaco si ky

           1. A
            Andi

            Foli krimineli me i madh

            1. n
             nje i ri nga Tirana, pjesmarres ne koncertin e Noi

             Nga sa ndoqa vete koncertin e Noizyt dhe momentin, qe nje turme MALOKESH te sponsorizuar nga Foltorja e Berishes dhe P... Lirise (LSI) e Metes, sepse degjova individe qe merresheni me organizimin e thirrjeve "Rama ik". Te rinjte kryesisht qe uluriten disa here ne koncertin e Noizyt, kryesisht meshkuj, ishin te irrituar qe ne nisje te koncertit, pra te pire shumica me alkol e disa te tromaksur shume edhe nen influencen e hashashit (se cigare nuk ishin ato qe mbanin e thithnin tere kohes) e ndoshta edhe me "larte" (miell te bardhe). Shume prej tyre jane Ata te vijes se pare te uluritesve te protestes se 7-Korrikut te Foltores, qe do te thote se edhe ne Koncerte perbindshat e Shqiperise Berisha e Meta, dergojne provokatore dhe dhunues te shumices qe kishte ardhur per te degjuar e argetuar me krijimtarine e Noizyt. Por NUK do i shpetojne Drejtesise shqiptare dhe drejtesise se Perendimit Euro-Atlantik, as Berisha dhe as Meta me familje biologjike dhe me jo pak indivite ekstremiste dhe hajdute-kriminele ne Partite e tyre Monstra: Foltore-PD dhe P... Lirise (LSI). PRISNI, PRISNI SE SKENI PARE GJE AKOMA...

             1. Roberto

              Ata qe bertasin do jene muzhiket e Jales qe pregatit Monika me shoke.

             2. I
              Ida

              Sa i shpifur eshte ky Meta,me vjen keq qe e shoh qe flet kshu ,fikja e dritave mund te ndodhe ne cdo koncert e ne cdo kohe nuk eshte per tu cuditur apo per ti vene fajin qeverise! Turp dhe per Meten qe reagon ne kete lloj menyre!!!

              1. s
               shelegura

               Ti ilir meta nje hajdut nje dallavere nje i te nedhjetenentave kercenon Edi Ramen qe po i jep imash pozitif vendit kure me mire se sot ska qene vendi tone.

               1. X
                Xhina

                Me vjen keq per Meten po per me teper per ate pakicen qe ka bertitur ne shesh ne kete lloj menyre por jam e sigurt qe kane qene te korruptuar nga Meta qe sigurisht i pari qe reagoi per kete qe ndodhi,dhe cfare nje problem qe mund te ndodhi ne cdo kohe ska lidhje me qeverin Rame

                1. t
                 titi

                 Oh! Rama duhet te reflektoje sa me shpejte qe te jete e mundur e pse jo dhe per 20 vjet. Kjo vidio ka ngjallur panik ne kombin shqipetar, bile ka nje efekt shkaterrimtar me shume se termeti 2019, Covi -19 dhe lufta e Ukraines. Please zoti Ilir Metaj nderhy ne Sali Lusha qe ti thote kakes se tij qe te uli nje cike agresivitein ndaj k/ministrit

                 1. b
                  besi

                  bobobo foli ky krye mafiozi i ketij vendi qe eshte nje nga shkaktaret kryesor per demet qe ka kaluar ky vend

                  1. A
                   Alban

                   Ne paste armik me te madh te popullit se enveri , ai je ti o palaco politikan

                   1. M
                    Monika

                    Boll me me kto skenare te shpifura tuajat , nuk pret robi nje moment te tille te kapet o like floriri

                    1. L
                     Ledio

                     Prit sa te kontrrollohen dosjet e tua ne spak e do shikojme kush eshte armiku i popullit or hajdut

                     1. a
                      amedi

                      Shyqyr ndodhin keto rast najhere te zgjohesh o ilir ahhaahhahah po atehere qe te thirii stresi o ilir meta o president ku je ku ishe apo ne gjir te lalzit

                      1. L
                       Londi

                       Aty ku ndegjoni muzik ju te droguar te I.M dhe S.B. esht vepra e punes Rames, ju hani sa te ngopeni por Rama nuk ka nevoj per mbeshtetje nga keto lavire qe shkerdhehen ne mes te rruges per 50 lek, mbeshtetesit e Rames jane njerez puntor me intelekt dhe vizion, kurse kto shurraqet jen mir te shkerdhehen te shtepia e Liris dhe te shtepia e Moniqes

                       1. r
                        repisti

                        Po ti s'din me ta lyp , me ta lyp me ta lyp. O Like Metaj koke qyp koke qyp koke qyp. Ke lindur 1000 metra lartesi ne skrapar ,skrapar ,skrapar, Zbrite ne kryeqytet dhe u bone .ar,.ar,.ar, .ar,.ar or fshatar. Gjith Shqypnia ha bar ,ha bar Ti je i lyer me ar,me ar me ar! Por ti ngelesh nje fshatar,nje fshtar sado qe je lare ne ar ne ar ne ar. Keto jane vargje per Noyz-in dhe Stresin titulli ashte "Ku je o Ilir Meta-j".

                        1. S
                         Spiuni I.M

                         Haaa spiuni I.M mendone se do shpetoje e kush po e rruan trapin nga 100 maloke kokepalare te paguar nga dhendri Serbis nongrata dhe spiuni sigurimit I.M

                         1. S
                          Shqiptar

                          Ik ore KUSAR dhe SPIUN i ndyr

                          1. e
                           e paska cpuar Greku ne byth Spiunin K

                           sa ne sinkron jane me Shtetit e Terroristeve Jegjitet e Micotaqis ky Prostituta e Janullatos dhe Krykurva e Kombit saleh hamut brrisha moreeeeeeeee ! Hahahah keni par ju keshtu ? Si eshte e mundur qe ,kta te dy ,etj Kamikace Minorikaresh qe Jevgu Athines Micotaqis hudh ne Shqiperi kordinuar edhe me Bllokimet ne Kufij (cfar Politikene qensh hienash Ballkani ) bo nji Politike kaq te Hapur -dukshem kunder Shtetit Shqiptare dhe shqiptareve dhe Shteti kaqolit rri e bo sehir !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Or bythqir Shtet , nqs ti rri Pasive ndaj atij qe te sulmon sipas Ligjit te Natyres - ai Pederasti Grek Jevgu Athines do vazhdoje te bej perpara e shtyje ne thellesi Sulmin e tij derti sa Bytha jote ta ndjej e Bertasi ! O te dhjefsha trut e Pushtave tane ,qe rrijne si Mumja ne Erresire e nuk reagon asnjiher kunder ktij Terrori Shteteror orkestruar ,te Jevgut te Athines ! - Zgjohu nga Gjumi o Mumje Inteligjente o batutaxhi ,Politika kerkon Reagime te Forta jo strukje e pordhe me Pordhet tuaja nuk Mbrohet Shteti Shqiptare

                           1. I
                            I.M. Spiuni

                            Ky psikopati end eësshtë liri!. Çudira shqipatre i çmenduri, hajni, spiuni dhe dengjeriku ende nuk qenka në burg dhe as spital psikitarik.

                            1. a
                             arian

                             vetem idiotlliqe nxjerr ky njeri nga goja

                             1. i
                              indrit

                              shume njeri i shpifur je o ilir

                              1. M
                               Mona

                               Nuk te ecen me presioni o pleh.ti ke marr fund o pleh.edhe kusuret e llojit do o hash ti se ti je i prezgjedhur i kurbanit nga shba.vemje

                               1. S
                                SAL suma bythperpjete

                                Ilir Meta ky kok trekëndëshi që thyen në mes çdo njeri nuk është gjë tjetër veçse një vemje. Presidenti me karagjos dhe me i keq që ka njohur vendi jone. Nuk ka asnjë të mirë veçse të këqija i ka sjellur politikës dhe vendit tonë . Çfarë do qe te beje dhe si do qe të sillet nuk e kap dhe nuk ke çfarë ti besh me Edi Rames që më ju te dy tashmë fshin bythën.

                                1. T
                                 Toni

                                 C'fare do besh ti me 5% elektorat o sumatrice e lirise... edhe te vdekmit e kane marre vesh qe je nje superhajdut ku mbroni pronat e vjedhura dhe pike.

                                 1. L
                                  Loku

                                  Hall i madh e ka zene Liken sa i ka ikur truri.

                                  1. Z
                                   Zyberi

                                   Ik mor spiun, gajdut, motetqire, ik mor pis!

                                   1. B
                                    Bashkimi

                                    Vertet serioze kjo ngjarje. Po sikur te kish ndodhur ne koncertin e Stresit dhe te therrisnin: Biden ik!

                                    1. X
                                     Xen Gërdeci

                                     Skenarë Alla Like floriri,si ai i floririt në Kërrabë që e vodhi fshatari i Pezës me gomar për të cilin Sala e pagëzoj Like Floriri ... Ike o Like dhe ti bashkë me salehun si tespiet e Tosun baçit ... herën tjetër koncerti i Noizit në Reç pasi aty nuk ikin dritat,spektatorë ti e salehu duke thirrur Rama ik.. ,por ai për ju se rruan as një çik... e mban siç ja keni parë ...lëpijani të dy me radhë njëri spiun,tjetri tradhëtar ju turpi i kombit që s'ka varr t'ju mbajë.

                                     1. A
                                      Anonim

                                      TURI MIU KANSERI I SHQIPERIS FUNDERRINAT E KOMBIT DHE JASHTQITJA E SHQIPERIS ???????? BASHK ME PEDERASIT E SALI RAM LUSH BERISHES FAMILJET E KURVAREVE DHE KURVAVE DROGAXHINJT HAJDUTET DHE SHPELLARET NJE NGA MALET E KRAPARIT E TJETRI DOBIC I VICIDOLIT ,QE DO VENI NE BURG AS DISKUTOHET FARE SE PRANDAJ JINI BER SI QEN TE TERBUAR JU VRAFTE ZOTI ISHALLA SA ME SHPEJT .

                                      1. J
                                       Juristi

                                       Po bllokut tend si do tjabejm drejtesia te jep ndanje men dim per kete

                                       1. Dumani në Lalëz .

                                        Shiko hallin tënd o qyq , se ka dalë Dumani vërdallë , dhe sipas qytetarit digital , është drejtuar andej nga LALZI . S B , dv .

                                        1. A
                                         AntiMeta

                                         Ilir Meta dhe Sali Berisha në politikën shqiptare, janë rreziku më i madh për kombin tonë.

                                         1. V
                                          Vjosa

                                          O Like FLORI, Meta o Metaj cili eshte mbiemeri yt? Na e sqaro njehere e jepni LlOGARI para drejtesis ti me Mona çizmen e Sali krimineli me Sllabadanken.

                                          1. S
                                           SPIUNI IDIOT,NGA CEPANI,QE I BERI MARIFETIN GAZIDE

                                           Me kete hale,qe qelbi dynjane,beni durim dhe pak,se i ka llogarite e mbyllura,ky eshte turpi i këtij vendi,nje njeri ordiner,nje palaço,qe kur pin raki,i duket vetja,trim,ky eshte Haxhi Qamili i vitit 2022,nje laskar,qe e mesuan shpejt me pusht-tet,kete fare pushti,ky te rrun bolet,bashke me ate tutorin tij,Beni dhe ca kohe gallate me te,sa te gjej brekët,se i janë bere shume tani,per gojore dhe bythore

                                           1. S
                                            SPIUNI IDIOT,NGA CEPANI,QE I BERI MARIFETIN GAZIDE

                                            Me kete hale,qe qelbi dynjane,beni durim dhe pak,se i ka llogarite e mbyllura,ky eshte turpi i këtij vendi,nje njeri ordiner,nje palaço,qe kur pin raki,i duket vetja,trim,ky eshte Haxhi Qamili i vitit 2022,nje laskar,qe e mesuan shpejt me pusht-tet,kete fare pushti,ky te rrun bolet,bashke me ate tutorin tij,Beni dhe ca kohe gallate me te,sa te gjej brekët,se i janë bere shume tani,per gojore dhe bythore

                                            1. B
                                             Berti

                                             Sa te jete Arben Kraja ne krye te SPAK Meta dhe Berisha do te bilbilosin cdo dite para ekraneve e do te tallin lesht me shqiptaret. Pas dhjetorit kur Kraja te dorezoje detyren do te behet e mundur te arrestohet treshja antiamerikane Berisha - Meta - Kraja dhe te filloje zbatimi realisht i reformes ne drejtesi.

                                             1. m
                                              mona

                                              Aq shume i ka djegur vula e turpit "spiun" saqe nuk eshte cudi ta shohim ndonje dite te varur ne pyllin e Lalezit.

                                              1. B
                                               Beni

                                               Ne psiqiatri po shkon nga ankthi dhe frika

                                               1. J
                                                Jari

                                                Po ty o Like Floriri ku do ikësh, në hale të Gomarëve, Ty je i 12 në përrua o Like Spiuni, o kokë pa lari i Çepanit, do jesh te 7 penxheret e do kapësh Sapunin.

                                                1. M
                                                 Moni

                                                 Kush flet?! Krimineli, kryehajduti,sigurimsi, pijaneci me i madh! Ke 30 vjet qe riciklohesh ne poltike o plehraxhi! Kthe floririn, kthe pronat te te zotet, bej kurban femijte per ato jete qe ke marre, dhe ik se na ndot. Ata te rinj, ishin organizuar nga ju, se isha ne koncert, dhe i pashe. Ca te droguar, ca pijanece... O zot kur te shporesh: Caushek familja

                                                 1. N
                                                  Nga nje injorant qe besonte verbrerisht tek lsi s

                                                  Jo vetem hajdut I certifikuar me ze e figure por edhe spiun 007 qe ka mundur per 32 vite te fshihet me se miri ,doke arritur ne te gjitha postet e shtetit nga me te ultat e deri e te lartat ne matje te piramide president Republike ,ka mbledhur nje tufe injorantesh qe I ushqen me lek te vjedhura nga djersa e ketij populli te shumevuajtur dhe tani na hiqet at dhe tar I madh dhe I ben presi on qeverise a’thua ka mbeshtetjen e popull it ky fytyre e shemtuar deri ne neveri se po erdhi edhe njehere ky kryeminister dhe bashku me nje tjeter nongrada te damkosur nga sh b a do te bejne cudira ne kete vend a thua se I njohin shqiptaret

                                                  1. m
                                                   mirel

                                                   Ëhë, iku…. po veç ca ditë me pushime.

                                                   1. x
                                                    xhensila

                                                    o ilir meta o president ku je thane apo ske cju duhesh as atyre e as popullit

                                                    1. X
                                                     Xhensila e shkret ja beri te sajen !

                                                     Xhensila i tundi disa her bythet e saj seksi tuj i ferku pas bibiluqit te xhuxhit mikut te burrit ,por aha , asnji shenje jete nga pantallonat e kembe shtrembtit . Ky o Komplet si qenie Impotente .Prandaj i ka ron ne Top baxhella qe o zbukuru me shtu Mushterine me u qi per qejf se ka kte impotentin ,qe di vetem me leh sepse s'i puno asigjo hahahah

                                                    2. a
                                                     arvi

                                                     e vdekme qe ke pagujt rob me ndodh kjo gje se ska mundesi ahahahaha

                                                     1. D
                                                      Dona

                                                      Iku likja nga truri se po' i vin radha pas Sales edhe ky me ate bucen e tij skam len me pasurit kombetare PA vjedhur

                                                      1. M
                                                       Mandi

                                                       ka frike katunari i Cepanit prandaj ngre zerin si i forte Shume shpejt do shkoje per lesh kari dhe do shpallet non grata e do i kaloje drejtesise Kot nuk therriten SPAK un ne USA amerikanet!

                                                       1. M
                                                        Mandi

                                                        ka frike katunari i Cepanit prandaj ngre zerin si i forte Shume shpejt do shkoje per lesh kari dhe do shpallet non grata e do i kaloje drejtesise Kot nuk therriten SPAK un ne USA amerikanet!

                                                        1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

                                                         Hetoni shkakun e fikjes së dritave!

                                                         1. N
                                                          Niku

                                                          Pordhi Mona, ndaj u fiken dritat.

                                                         2. K
                                                          Kalec Dega

                                                          ..ka ndersyer qente Rama , si zakonisht ne Tema...lol qekur mori vesh pas 10 vjeteve do hy ANALBANISTANI NE evrope...

                                                          1. N
                                                           NIku

                                                           E dime qe te dhimbset si ish koleg, qofte si ish-Sigurims qofte si mashtrues i shqiptareve, ti ne NY, Likja ne Tirane, por beni si te beni dhe ca kohe, pastaj shkoni atje te maja e malit ku eshte lindur ky karderri 1,000 metra mbi nivelin e detit, kapuni dore per dore, krehni balluket, thoni "Te rroje Partia" dhe leshohuni teposhte pa frena.

                                                          2. P
                                                           Pensionisti

                                                           Po ik o I.M se na hape barkun kur del si i forte. Jep nje here llogari para drejtesis per bemat e tua.Me i mire se ty Rama eshte beri shtete dhe shum reforma po jane 6 mujoret qe kakarisni ju kriminela.Rama do iki ne 2029 kur Shqiperia te pastrohet nga ju plerat

                                                           1. M
                                                            Merja Like dhe njehere

                                                            "Ta lesh para te ha mun , ta lesh prapa te prish pune",thone ne Skrapar ,meqense ra ra fjala ,ky Nocka a Nosy si e ka ,cfar pune ben?

                                                            1. N
                                                             Niku

                                                             Like, na ke ca kallamin e shurres plako. Nje e dy e gerthet si plake e keqe, perdor karten e nacionalizmit a thua se ti je patrioti i vetem ne kete dynja e askujt nuk i plas per Shqiperine vec teje. Po te ishe burre ti, ja kishe futur vetes me plumb ne lule te ballit qe te mbaheshe mend ne histori, po ty te ka tredhur Moni. Keto kercenimet vetem ndonje xhaxho nga ata te policive private mund te trembin.

                                                             1. S
                                                              Sita

                                                              Meta seriozisht eshte nje i semure mendor, bipolar, nje dite del duke u zgerdhi vesh me vesh, diten tjeter duke kercenuar e duke u cjerre i ndikuar nga hallet qe e kane zene…

                                                              1. P
                                                               PO , PO

                                                               Ky duhet lidhur se do kafashoje njeri dhe me diagnozen e nje te cmenduri nuk mund te denohet . Kjo eshte vetem njera nga pozat e tij te shumta qe nuk len asnje dyshim per shendetin e tij mendor !

                                                               1. J
                                                                Jurgeni

                                                                Ajde ropsh ajde .

                                                                1. V
                                                                 Veleciku

                                                                 Ky duhet menjehere te arrestohet! Cka dreqin eshte Rama duke pritur. Arrest sa me mare

                                                                 1. V
                                                                  Veleciku

                                                                  Ky duhet menjehere te arrestohet! Cka dreqin eshte Rama duke pritur. Arrest sa me mare

                                                                  1. V
                                                                   Veleciku

                                                                   Ky duhet menjehere te arrestohet! Cka dreqin eshte Rama duke pritur. Arrest sa me mare

                                                                   1. Z
                                                                    Zot bekoje Shqiperine, mjafte ka vuajtur.

                                                                    He mer Lir CA bone me ate Punen e Spiunit! Apo Metaj per spiunlleku dhe hajdutllek dhe Meta per politike. Cfare qafiri paske qene! Liro CA ke bo ne kopshte,. I rrifshe te gjithe apo te rrifshin. Te dhjefsha jeten tender te ndyre qe ke bere! Dhe degjo mo's e zere me me goje Shqiperine dhe Rinin e saj. Laj gojen dhe pastroj jeten. Kujdes Kur flete ne nuk themi se ke vjedh miliarda, CA 10 million, CA 7 perqindsha. Keta Tek koncerti e di mire ti se kush Jane! Keta Tek koncerti sipas deshmitareve okular nuk Jane Rinia e Shqiperise. Jane LSI insta te stervitur prej vitesh ne Jale. Multi Pleher e ketij vendi! O zot CA te kemi bere qe na ke mallkue duke vene ne krye nje hajdut dhe spiun me fond fjalori 200 fjale.

                                                                    Lini një Përgjigje