Meta flet për tradhtarë brenda partisë: Është një qenie e pështirë

15 Prill 2024, 23:21Politika TEMA

Meta flet për tradhtarë brenda partisë: Është një

Ilir Meta ka folur për tradhti në  eksponentët drejtues të partisë së tij, por nuk ka dhënë emra. gjatë një interviste në emisionin “Opinion”, Meta tha se Partia e Lirisë ka patur një organizim të çorganizuar, sipas tij të qëllimshëm. Ai tha se tradhtarin e përdorin të gjithë, por refuzoi të japë emra.


“Tradhtia jo vetëm që ka emër, por tradhtarin e përdorin të gjithë dhe askush nuk e do. Në fund fare është një qenie e pështirë. Mbetet për t’i lënë kohës kohën e vet”, tha Meta.

6 Komente

 1. L
  Llapaqeni Sa-Hale Breshkani

  E zbuloj tradhataren ky, seshpejti te gjithe do t'a mesojn se kush eshte emiri tradhetares se vertet... Po puna si do t'ia bosh, se ajo bucja jote Munika s'do te le te vesh ne te njetin shtrat... Dhe puna eshte a ka Mogi ndonje kacolle ku mund te fusesh koken, megjithe se me koken me cepa st'e ze dot ne kacollen e qenushit...Jeni ber kaq te peshtir dhe te padurueshem, po c'ti besh kur jetojm ne nje kohe qe televizionet, gazetat ne emisionet dhe faqet e tyre ju nxierrin ju per ato para te felliqura qe u jepni. Mos u merzit se dhe ne Rec te vijn per intervista, po te paten mbet ca para nga floriri i vjedhur apo ato pislliqet qe ke bo... HAHAHAHAHA!

  1. A
   AS

   Shoh divorc ne horizont

   1. B
    Ben

    Perse I jepni hapesire me ketij koke tuli? Ly flet per partine si ne kohen e komunzint. Apo akoma per partite flasin Shqiptaret?

    1. R
     Renato

     Ky do mbytur me buk në gojë, ky flet për tradhtarët, dhe i quan të pështirë. O zot, hspu dhe, dhe mere mutin se po luan mënç dynjanë. Ky, besniku i fjslës dhe i mareveshjeve, ky që të vë gjoba, të vret natën, të qan ditën.

     1. L
      Lugu gjat

      Ky deri i ndyrë zbritur nga malet , I një niveli mizërabël flet për tradhëti. Jo mor deri,distancohen prej një mbeturine toksike. Ptuuu farë e ndyrë që na latë pa atdhe.

      1. M
       Monika

       Harron Meta se ne kete bote lahen te gjitha:"Me tradhtove, te tradhtova!"

       Lini një Përgjigje