"Mos ha m*t herë tjetër"- Nard Ndoka zihet live me gazetarin: M*tin tregojua atyre në shtëpi

25 Maj 2023, 09:12Politika TEMA

"Mos ha m*t herë tjetër"- Nard Ndoka zihet live me

Një debat i ashpër deri në fjalë fyese ka ndodhur ditën e djeshme në emisionin “Zona Zero” në Top News.

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka është përplasur me gazetarin Flogert Muça të cilin e akuzoi se po e kalonte debatin në personal. Ndoka "shthuri" edhe gojën me gazetarin duke përdorur fjalor banal.

Ndoka: T’i japim përgjigje asaj akuzës që bëri zotërija se e ktheu në personale. Ai së pari nëse nuk ka informacion duhet ta mësojë. Ose të vendosë një standart që kur vimë ne këtu bëjmë debat jo kështu shigjetime.

Muça: Nuk është personale. Ju keni qenë me Ramën, tani jeni me Berishën. Është fakt. Këtu nuk i hyra në familje. Nuk e akuzoj për asgjë. Thashë vetëm që ka qenë me Ramën e tani del me Berishën, e këto lëvizje të nxjerrin të pamoralshëm.

Ndoka: A mund ta mbyllësh gojën, ta shpjegoj unë. Unë karrierën politike, që ta marrë vesh edhe ai, që mos të hajë m*t herë tjera e kam filluar si kandidat i pavarur.

Muça: Shko në shtëpi, dhe m*tin tregojau atyre në shtëpi, jo mua. Prandaj s’merr vota ti…

23 Komente

 1. p
  popull

  Hahahahah Nardi eshte kokrra e loqes me L te madhe biles

  1. k
   k

   Me këta injorante shpellarë që mund të lexo janë vetëm abetaren do shkoni në Evropë ju ?

   1. V
    Vranakonti

    Nard Ndoka eshte gomar,i mungon vetem samari.

    1. P
     Paskemi shpetu mire

     Mire qe nuk na e zgjodhi gjigandi per Kryetar Bashkie gjekundi. Se keshtu nga muskujt duhet te jete gomar i forte.

   2. T
    Tironsi i Vorrit Bomit

    Po c'pret prej Malokut , Spiunit Sigurimit....

    1. D
     Demokristiani

     Sa herë që vihet në siklet Nard leshi , kthehet në identitet si gomar , vetëm samari i duhet .

    2. G
     Gota

     E kuptoni tani se kush eshte ky deputet, qe ti thuash injorant eshte lavderim, ky eshte nje muzhik i pa ndreqshem! Eshte fyerje per popullin tone qe perfaqesohemi nga idiot te tille, dhe nuk eshte i vetmi!

     1. N
      NDRYSHE

      As muzhik nuk mund t'i thuash. Muzhiku punon dhe e nxjerr vete buken e gojes. Nuk mund ta klasifikosh ne grupin e muzhikeve. Fatkeqesisht, si ky jane shume...

     2. T
      TJETRI

      Armet kimike jane kimike ... prof. dr. nerrt ndoka

      1. F
       Fener Zizi

       Miti del nga Goja Nardit, Goja Nardit,Bythe. Nard Ndoka WC.

      2. D
       Drini

       Si vegjetojne keto hale si nard noku?

       1. L
        Llori Sallaksi i zeqinese

        Nardi eshte nje MUT i vertete. Nuk ka asnje substance tjeter. Zot na ruaj kur u be edhe ky minister?????? Minister MUTI??????

        1. A
         Artan

         Ceceni injorant si nuk te mbulon dheu se i ben hije tokes kot kokra e carit.

         1. R
          Rikardo

          Ky ne TV, cfar sebepi kane femijet e niprit tane te degjojne kete shtaze qe lajthit kot , shum i duruar gazetari bravo

          1. V
           Vera berxull

           Varja njeri pa personalitet

           1. N
            Nari

            Nardi ka qene xhenerik para 90,ndersa tani ka mbi 25 vjet qe eshte ne politiken shqiptare si deputet dhe kryekar partie ! Jam i sigurte qe duhet te kete siguruar te pakten dy diploma universiteti.Prandaj nuk e voton njeri ne qytetin e tij ne Shkoder,kur para dy viteve ne zgjedhjet parlamentare mori gjithsej nja 700 vota personale

            1. a
             astriti

             pasi nga politika u largua nje politikan i madh si namik hoti vendin e tij me shpejtesi e zuri nard noka .ky personazh qe kulmin e tij e arriti si minister i qeverise berisha si minister shendetesie me perlat e tij do te mbahet mend gjate ,vitet do kalojne dhe ne asnjehere nuk do e kuptojme gjenialitetin e tij ,arsyen e vertete se si ka mundesi qe nje personazh i tille te perfaqesoje interesat e shqiptareve .te kuptojme sa poshte kemi rene duke ngritur lart nje personazh te tille ,zgjohuni vllezer ,,,nard noket duhet te zhduken njehere e mire si perfaqesues te interesave tona ,

             1. A
              Arbërori

              "Muti i njomë është më i freskët se sa muti i thatë.." (cit. Prof. Dok. Shkencëtar Ndok Nardi). Përse ju vjen çudi dhe inat, këta janë "intelektualët" shqypo që kemi zgjedhur vetë këtu e 30 vjet. T'i mbajmë me shëndet e t'i gëzojmë!

              1. T
               Tito

               Pastries kombetare

               1. P
                Pirdhni se liroheni.

                Ketij Mut Muces i duket vetja i zgjuar dhe qe di cdo gje, eshte kokrra e legenit. Nardi duhet t'i thoshte: Jo mos ha mut, por t'a nderprese ngrenien e mutit, se mut ha sa here qe llap.

                1. E
                 E vërteta lakuriq

                 Gënjeu diçka, kur tha, se Ndoka hidhet sa majtas-djathtas ???

                2. N
                 Nastradini

                 Gomar gomar po rroga ju dyfishua.

                 1. B
                  Bilushi

                  Nardi është idioti klasik! Duhet përdorur si material didaktik që të mësojnë studentët e psikologjisë dhe mjeksisë. Shkalla më e lartë e prapambetjes mendore- idiot!

                  Lini një Përgjigje