Pamjet e protestës: Ja sa vetë i shkuan pas Argitës dhe Klevisit!

19 Prill 2024, 12:29Politika TEMA

Pamjet e protestës: Ja sa vetë i shkuan pas Argitës dhe Klevisit!

Protesta e Argita Berishës dhe çunit të Fahri Balliut te Bashkia e Tiranës përfundon në një grusht njerëzish

Pavarësisht thirrjeve nga përfaqësuesit e Rithemelimit dhe Partisë së Lirisë, sot para Bashkisë së Tiranës kanë ardhur vetëm një grusht njerëzish, militantë të përhershëm të Sali Berishës.

Njësoj si në dy herët e kaluara, edhe këtë herë, protesta e Argita Malltezit dhe çunit të Fahri Balliut, gazetar i Zërit të Popullit gjatë periudhës komuniste, u tkurr edhe më shume, siç tregohet në foto.

4 Komente

 1. D
  Daja

  Keta cecene te ardhur nga malesite ,kane ardhur vetem te nxjerin dreken e sotme ,ishin te shqupi ku u dhane nga dy byrrek jo tjeter gje ,megjithese u kishin premtuar edhe 20.£uro , kete ma tha nje nipi im qe kidhte ardhur nga Zagora ,Malesia Madhe

  1. c
   ce

   Ama krrici i faros me 2 gishta lart dhe Tallagjarja e Tiranes Adriana nockederrja ishin ne forme. Po ky Tedi bibiloshi c'pati sot , donte te nxirrte Erjonin nga Bashkia qe te fuse kejdi dhembcakallen brenda, fundi i botes o mjerane, keni marre fund.

   1. S
    Shkembi

    Gallate shpellare !

    1. M
     Molotov-mania e trushpëlarëve PD LSI

     Me 200-petrita trushpëlarë mutër, ndyn përsëri historinë e Shqipërisë, bandat e malokërisë Viçidol-Çepan o "lule" (lule muti). Kaq trushpëlarë kishte përsëri sot tek dyert e Bashkisë-Tiranë, që përveç Molotovëve Ulurimave Sharjeve Shpifjeve Kërcënimeve Babaleve Shtyrjeve si kafshë, gjë tjetër nuk njohin. Me të drejt një Jurist shqiptarë i famshëm Prof.Dr. në Londër, shkruan në një nga Rrjetet Sociale pasi pa në TV çfarë ndodhi para dyerve të Bashkisë-Tiranë sot. "PËRFUNDIMISHT SHQIPËRIA NUK KA OPOZITË, POR NJË LËVIZJE TË RE HAXHI-QAMILSHE TË PËRBËRË NGA NJERËZ TË LEHTË-PËRDORUR, QË PËRDOREN SI MOS MË KEQ NGA DY ISH-PRESIDENTË E ISH-KRYEMINISTRA, QË JANË E KEQJA MË E MADHE E SHQIPËRISË POST-KOMUNISTE.

     Lini një Përgjigje