Edhe Enver Hoxha nuk i poshtëronte kështu, njerëzit e vet - Ilir Meta bën susta për krahët, “shërbëtorët” e tij mbajnë shënime

19 Prill 2024, 09:58Politika TEMA
Edhe Enver Hoxha nuk i poshtëronte kështu, njerëzit e vet - Ilir

Ilir Meta ka dhënë një ditë më parë, një intervistë për Çim Pekën.

Para intervistës, ai ka publikuar një video nga zyra e vet.

Në video shfaqet Ilir Meta që ndërsa bën susta për krahët, iu jep edhe udhëzime atyre që i kanë mbetur në parti, me Tedi Blushin në krye.

Dhe ndërsa Meta bën susta dhe jep udhëzime, ata mbanin shënime.

Edhe Enver Hoxha nuk i poshtëronte kështu, njerëzit e vet.

57 Komente

 1. E
  Eri

  Me shkaterroi budallai.

  1. K
   Kim Yongu

   Ëë mos ja fusni kot..... . Ai në video nuk është Ilir Meta........ . Ai është Kim Yong Un dhe ata përreth janë koreano veriorë.....

   1. R
    Rrote

    Haha si Kim Jun i north Koresë

   2. S
    SSokrat

    Cfare krahasimesh idiote qe beni,. Po keto ti marresh te gjithe bashke 33 vjet nuk i afrohen te qimja e bythes Enver Hoxhes, ju krahasoni Meten

    1. S
     Svetllana

     Enver Hoxha e ka deklaruar vete se ndiqte rrugen e Stalinit, Ilir Meta eshte nje hajdut mburravec i peshtire.

     1. X
      Xhoni

      Enveri qe personalitet dhe nuk ishte rrëmbythje si çoparka e sotme !

      1. T
       Tironsi ZZ-NYC

       Ky që thy në mes më të fortin ka heq dy susta!!

       1. E
        E verteta dhemb....

        Kar me syze,Laveri i binte sumes....

       2. X
        Xhoni

        Enveri qe personalitet dhe nuk ishte rrëmbythje si çoparka e sotme !

        1. T
         Tarzani

         Ilir muti ,seshte ase shurra e Enverit ,Enveri ishte burre shteti

       3. M
        Me te meta

        E cfare turpi. Vazhdo ky budallai hedh gure ne lume. Po pse e hodhi thone ata?

        1. T
         Tarras-Bulba

         Ky ka rreshqit komplet... prisni prisni se akome s'e keni pare se c'aftesi ka Likja. LOL! Idiot i lindur, dhe te mendosh qe ky ka qene kryeminister, kryetar i kuvendit dhe presidenti i shqiptarve... hahahaha!

        2. T
         Tu shtrengua litari Like

         Ore eshte Karosur fare nga Frika Ky... Njeriu nen akuze kthehet ne infantil...

         1. R
          Rruga e Dibres

          Aka ndonje doktor aty tek Partia,qofte edhe Veteriner...... edhe ky mund ti bente pune ...... po keto qe mbajne shenime,a jane valle njerez normale ? Rruga e Dibres

           1. M
            Mendi

            Qr. paska ikur nga mendorja

            1. F
             Franci

             Me i peshtiri, servil i lindur eshte kokboshi Tedi Blushi.

             1. t
              tao lali pederasta

              rama me berishen si powhterojne fare q.va iris pekmezin

              1. M
               Mondi

               Te ka poshteru ty Rama , ta ka fut aq thelle sa nuk pushon duke bertitur neper forume cdo dite te javes,taman si ktu.I lumte palla.Do e votojme derisa bythqiret si ty te zhduken nga faqja e dheut shqiptar.

               1. V
                Vera

                Te lumte shum bukur I ke thene palacos ,do ta votojme Edin dhe te na zhduken keto qelbesira

              2. V
               Vangjeli

               Spiuni Agush Metaj ky kellire nga Çepani te shkuaje te vuaj burgun. Haka e popullit vjen nje dite e te ze... Mos e befshi piken e hajrit o hajdute me çizme

               1. C
                Coli

                Ky as sa nje BOLE e Enverit nuk eshte

                1. U
                 Ushtari.

                 O ju gazetare te famshem sa pare keni mare per te bere te tilla aludime e krahasime.Krahasime pa asnje baze te krahasueshme.Ku Enveri e ku ky qe e heq veten si torollak etj etj.Pi lereni o te shkretin ne hallin e tije se boll u lepit e u lengaroset pas tije.Lerini nja nje jave jo vetem kete por edhe te tjeret pa ja zene emrin ne goje do shikosh ti se te gjithe ne cmendine do ti kesh duke peshperitur me vehte perse ma kane harruar emrin.

                2. V
                 Vlonjati

                 Ky shkerdhate spiuni dhe hajduti ti vij anash atij burrit qe citoni me lart.. ZOTI i rregullofte gjerat siç din ai me keto plehra e kellira te ndyra..

                 1. A
                  Arber

                  Ky eshte superloqe

                  1. M
                   Mona

                   Likja tu u pergatit fizikisht qe mos tulet me marr sapunin ne burg

                   1. M
                    Miri

                    Komplet kar!

                    1. T
                     Tironci

                     Cfar Enver Hoxhe thua mo... Ky ja ka fut edhe Kim Jongut me kete video..hahah

                     1. P
                      Patrioti

                      Ore jeni në vehte apo jo! Të krahasosh qelbësirën, hajdutin më të madh me të madhin dhe të lavdishmin Enver Hoxha është si të krahasosh mizën e kalit me shqiponjën. Lëreni Enverin aty ku është, se atë që bëri ai burrë këta as për 200 vjet nuk i bëjnë.

                      1. F
                       Franz Kafka

                       video tjeter do jete nga tualeti: i ulur me topin e letres ne duar duke folur dhe te tjeret perreth duke marre shenime

                       1. B
                        Big

                        Kam qesh me lot.

                        1. V
                         Vera

                         Ja ka kaluar dhe aktoreve te estrades

                       2. D
                        Detari

                        vetem nje milopshevic e rregullon problemin skiptar si kjo shfaqje.

                        1. V
                         Vasilis

                         Ik ti shkerdhate pederast me emrin *DeKar" se ska vend ketu per bytj shpartalluar arixhinj grek qire qe pallohen ne Qishe me vendim qeverie te firmosur nga dobiçi MiçoKakis

                        2. q
                         qazim

                         Qelbesire,kerkon ta ktheje kete vend me keq se ne kohen e Enverit.Delirant,psikopat,frikacak qe mbledh rreth vehtes vetem kokeboshe si puna e atije bullarit medioker Blushi.

                         1. L
                          Lloji

                          Ej, mos e nxirni ne media more se lat nam….

                          1. V
                           Veterani

                           Koreja e Veriut. "Lideri" flet të tjerët mbajnë shënim.

                           1. B
                            Big

                            Meta nuk krahasohet as me Ver Llapên e ndjere. Po ata qe mbajne shenime, ata te dhjesin fare. Hapu dhe!

                            1. Q
                             Qazim Mulleti

                             Kim Jon Un

                             1. E
                              Emigrant

                              Te krahasosh like hajdutin me enverin eshte e barabart qe beshkihen te gjith politikanet shqiptar te 1992 deri sot me nje qime bythe te enverit

                              1. V
                               Vera

                               ????????????????????????

                              2. M
                               Marin

                               Ore ju qe i rrini nga mbas me fletore !!! Merini ndonje lek sa nuk eshte vone, se i erdhi ora ketij .

                               1. G
                                Gimi i 7% shit

                                Dava idjoti , i pa kulturuar , injorant qe eshte mare tere jeten e tij me spiunlleqe , intriga , korupsion dhe vjedhje …..fshatar muti ….fshatari dhe kari kane nje ngjashmeri po u re ne kok ngrihen perpjet ….keshtu dhe ky kokshiniku ….

                                1. E
                                 ENTSOE

                                 Duket dhe nje vilabishtar I Beratit, turp e faqezeze soji I ketyre njerezvet!!

                                 1. r
                                  rezari

                                  Ndonje dite do dali duke dhjere ne nevojtore dhe ata palo burra do mbajne shenime.

                                  1. L
                                   Luman harizi

                                   Po patronazhiste te shpifur? Akoma me enverin? Ju qifshi mamate tuaja per mend qe kini. Edhe pak kohe dhe ne pidh te mamave tuaja do tu fusim.

                                   1. V
                                    Vera

                                    Kush ti me Ilirin do na futesh te e nenave ,po mos te futim ne ty qelbesire per fjalorin qe perdor ,harroje te vini ju prape qelbanik burre pa taban dhe pa edukate ,pis

                                   2. D
                                    Daniel

                                    Hahahahahahahaha Like koke gaveta bo susta me kemishe dhe pantallona terital o ky eshte loqe komplet pu pu pu kush ka qene president injoranti me I modh qe ka njoft shqiperia qe kur eshte kriju yyyyyyyy rrace kurve rrace qire shemtire muti

                                    1. J
                                     Jimi

                                     Skene shum e turpeshme per keta oborrtaret e ketij Myhypit !

                                     1. A
                                      Ana

                                      Po cfare jane keto veprime qe ben ky njeri ???!! E cuditshme !!!!!! Po ky njeri nuk ka me pushtet dhe asnje nuk ia ka friken. Eshte si gjithe qytetaret e tjere. Ata qe ka perrreth nuk te thone asnje gje. Te gjitha kokat e LSI i kane ikur . Ka marre ne krahe te djathte dhe te majte njerez pa histori ne LSI. E futi Rama ne presidence dhe e shkaterroi LSI me Moniken. Monika e ka mendjen tek operacionet plastike si te behet e bukur , te zhgaravitet. Ajo eshte e luajtur te rreh, te qellonnme cizme te qellon me celular, me cfare te kete ne dore. E shkalluar fare. Ka qene LSI, kjo Monika qe kane filluar te paret blerjen e votave. Keta blinin vota me leket e vjedhura, te nxjerre me ze dhe figure nga i ndieri DritannPrifti.Monika me blllok ne dore u merrte leke te gjitheve atyre we fuste ne pune …. korrupsion i gjalle me kete familje.Doganat mbushnin xhepat e Monokes apo jo???? Te gjithe jemi deshmitar. Ti ndiqet pasuria dhe kaq. Te tregojne miljonat ku i gjeten nderkohe qe femijet studiojne ne Angli. Si u del ketyre vec me rroga. Monika vesh rrobat me te shtrenjta qe ekzistojne …….te gjithe kemi sy. Te gjithe politikanet e korruptuar te largohen nga politia dhe mos ti shofim me fytyren ketyre qe jane nxirre nga koka deri tek kembet. Populli do lirine dhe demokracine. Dhe ajo po vjen. SPAK duhet te mbeshtetet, Z. Dumani duhet te supportohet nga te gjithe ne, qe te largohen keta vemje te ndyre me ne krye Sali kriminelin.

                                      1. A
                                       Ana

                                       Po cfare jane keto veprime qe ben ky njeri ???!! E cuditshme !!!!!! Po ky njeri nuk ka me pushtet dhe asnje nuk ia ka friken. Eshte si gjithe qytetaret e tjere. Ata qe ka perrreth nuk te thone asnje gje. Te gjitha kokat e LSI i kane ikur . Ka marre ne krahe te djathte dhe te majte njerez pa histori ne LSI. E futi Rama ne presidence dhe e shkaterroi LSI me Moniken. Monika e ka mendjen tek operacionet plastike si te behet e bukur , te zhgaravitet. Ajo eshte e luajtur te rreh, te qellonnme cizme te qellon me celular, me cfare te kete ne dore. E shkalluar fare. Ka qene LSI, kjo Monika qe kane filluar te paret blerjen e votave. Keta blinin vota me leket e vjedhura, te nxjerre me ze dhe figure nga i ndieri DritannPrifti.Monika me blllok ne dore u merrte leke te gjitheve atyre we fuste ne pune …. korrupsion i gjalle me kete familje.Doganat mbushnin xhepat e Monokes apo jo???? Te gjithe jemi deshmitar. Ti ndiqet pasuria dhe kaq. Te tregojne miljonat ku i gjeten nderkohe qe femijet studiojne ne Angli. Si u del ketyre vec me rroga. Monika vesh rrobat me te shtrenjta qe ekzistojne …….te gjithe kemi sy. Te gjithe politikanet e korruptuar te largohen nga politia dhe mos ti shofim me fytyren ketyre qe jane nxirre nga koka deri tek kembet. Populli do lirine dhe demokracine. Dhe ajo po vjen. SPAK duhet te mbeshtetet, Z. Dumani duhet te supportohet nga te gjithe ne, qe te largohen keta vemje te ndyre me ne krye Sali kriminelin.

                                       1. k
                                        koli

                                        Shkovshi ne te semes se u bente karshillek me luksin jot shoqe njerezve duke treguar luksin e viles.

                                        1. A
                                         Arjani

                                         Pith s’ëme cfare po behet!!!!!!! Mendo: kur vendin e udheheq ky trapi me Moniken!!!!

                                         1. X
                                          Xhaxhi.

                                          Shiko si ben viktimen tashti te ishte I gjall ty the 90% Brenda ne at hale te shqupit bashk me papagallin do ju ishte harruar emri me koh. Leri filmat po shko bej burgun the me byth te forta edepses trathtar hajdut

                                          1. A
                                           Arbërori

                                           Dhe të mendosh që ky ka qenë kryetar shteti, kuku moj nane, do thoshin malësorët.. ????

                                           1. V
                                            Vera

                                            Nje nder dy familjet me te poshtra qe ka patur shqiperia

                                            1. N
                                             Noku

                                             Ky lloj katunari qe e rren mendja kushedi c‘eshte. I duket vetja i forte deri sa te kercasin prangat dhe shpresoj te mos jete e larget ajo dite. Po keta debila qe mbajne shenime si tek Kimi i Kores kane ndonje dinjitet. ?? Kam menduar qe keto kohe kane kaluar, lideri i pavdekshem ka ikur qe ne 85. Ky bo susta te jete fit per burg. Vec ke ne mund te vish nga hiçi dhe te te behesh President e ne fund si gjithmone urrehesh e perfundim ne harrese. Brezin tone e shkaterruan, Shqiperine e vodhen e ne fund na mbetet te shajme ne komente e presim te behet mire nga maskarai i radhes.

                                             Lini një Përgjigje