Sali Berisha shpall SPAK-un organizatë kriminale: Janë banda më e rrezikshme në Shqipëri

21 Nëntor 2023, 17:19Politika TEMA
Sali Berisha shpall SPAK-un organizatë kriminale: Janë banda më e

"Nëse ka një njeri në Shqipëri, që ka deklaruar qindra herë se SKAP është organizatë kriminale, ai është Sali Berisha."

Kështu tha Sali Berisha para gazetarëve, gjatë konferencës për shtyp, duke nënvizuar dhe referuar vetveten se "e ka bërë këtë prej tre vitesh me radhë dhe është i pari që nga SPAK, e ka quajtur SKAP."

"E kam bërë këtë në mënyrë absolute vetëm për të mbrojtur interesin publik të qytetarëve. Sepse konstatova se aty po mblidheshin njerëz të lidhur si mishi me thoin me krimin, po mblidheshin ryshfetxhinj të tmerrshëm, po mblidheshin bashkëpunëtorë të bandave dhe kjo ishte një gjëmë, një mynxyrë e vërtetë për institucionin e akuzës në Shqipëri.

Jam ish-president, jam ish-kryeministër dhe nuk do i lejoja vetes kurrë të etiketoja njerëz që zbatojnë me ndershmëri ligjin ndryshe veçse heronj të vërtetë.

Por këta janë njerëz që janë bashkuar aty si banda më e rrezikshme në një institucion, pas hetuesisë së Sigurimit të Shtetit.

Të mendosh se kjo para tre javësh, nuk është e ndershme sepse nuk ka lidhje me të.

Unë jam dhe do mbetem avokat, zë i interesit publik, ashtu siç e konceptoj unë.

Unë e kam konstatuar që në fillim se aty po rekrutoheshin jo mbi bazën e integritetit, por mbi bazën e lidhjeve të dokumentuara të krimit.

Ju besoj e dini, pikërisht për shkak të interesit publik dhe për asnjë arsye tjetër, kam qenë i detyruar të bëhem denoncues kryesor i bandave dhe lidhjeve të tyre me politikën. E kam bërë këtë për t’i hapur rrugën medieve, për t’i hapur rrugën të gjithë të tjerëve që mund të flasin kundër tyre.

Cilido që analizon Beqajn, e vërteta e padiskutueshme është se ajo që ndodhi të shtunën ishte amnistia e dytë reale e Ilir Beqës nga Edi Rama dhe skapistët e tij.

Pse? Sepse pas katër muajsh formulohej një aktakuzë, e cila për çdo njeri që ka nocionin më elementar të ligjit, për çdo gjykatës dhe çdo njeri tjetër, është e barabartë me zero.

Për çfarë akuzohet Ilir Beqaj? Pse u vunë masat? Ilir Beqaj akuzohet se nuk ka diktuar konfliktin e interesit mes Rrjepajt dhe Rrapajt. 

Në ligj, Ilir Beqaj nuk ka asnjë detyrim të diktojë konfliktin e interesit mes dy personave. Si e ka zgjidhur ligji këtë në Shqipëri dhe mbarë botën? Ligji e ka të zgjidhur me detyrimin e personit për vetëdeklarim.

Prandaj është bërë kjo amnisti e dytë e turpshme dhe këtë e dinë mirë ata prokurorë që e kanë shkruar. Por ata janë po ata të cilët nuk e dërguan fare për hetim para 4 muajsh me urdhër të Edi Ramës. Dhe tani pas katër muajsh, gjetën një akuzë për ta nxjerrë të pafajshëm totalisht.

Ilir Beqaj është përgjegjës absolut direkt për aferën e sterilizimit. Sepse është ai që ka vendosur që nga sterilizim publik të kalohej në koncesion privat.

Sepse është ai që ka emëruar byrazerin, kushëririn e tij të parë, për të bërë fizibilitetin, me të cilin mashtrohet se çmimi do ulet me 3 herë, kur ai rritet me 83 herë.

Është Ilir Beqaj, që në kundërshtim me ligjet, ka pikëzuar kompaninë Investal të përzgjedhur nga Edi Rama.

Ilir Beqaj është direkt përgjegjës për vjedhjen e dytë të shekullit në emër të Edi Ramës, se me firmën e tij i ka dhënë kompanisë Investal, megasterilizatorin ultramodern, të blerë me paratë publike. Dhe i ka dhënë pa tarifë, ujin dhe energjinë elektrike.

Janë këto të gjitha që Edi Rama dhe prokurorët e tij, turpi dhe krimi i drejtësisë, duan t’i mbulojnë me fajin e Beqës që nuk zbuloi konfliktin e interesit për Rrjepajn dhe Rrapajn.
Ndërsa sa i përket rasteve të tjera, që të gjitha janë programim i Edi Ramës", tha Berisha.

50 Komente

 1. k
  k

  BARBARI KRIMINEL NON GRATA dhe i korruptuar,ka marre urdher nga rusia shkatërrimin dhe destabilizimin e shtetit,kombit,ballkanit dhe gjithshkaje.Pa zhdukjen e kesaj fatkeqesie universale nuk mund te kete shtet shqiptar.

  1. S
   Sala IU QI ROBT

   Po pederi byyythqir ,cuni tirones, klyshi i amerikanve pse nuk ka as 1% te kurajos se Barbarit? Barbari po tregon dita dites qe I QIIII FISIN cdo socialmuti I QIIII N GOJ para syve t botes dhe kta nuk bejn gje tjeter vec llapin si buce si ti. Nese neser nuk lirohet Beleri uroj qe ushtria greke t vij t iu qiiiii fiset t iu shkatrroje nga fmija deri te plaku Rrace e ndyre azero turke

   1. T
    Ta rras bula

    Motren,grun,dhe nonen ku ta kesh ti Sumqim Grek.

    1. k
     k

     U ndërzye hiena me gjarpërin dhe polli malokët. Shpresojmë te mësojnë abetaren dhe te shkruajnë shprehjen se ; maloku nuk ka prejardhje njerëzore.

     1. F
      Familja Berisha Non Grata

      Do te shkonte me mire emri: Sales po i q... Robt.

      1. E
       E djathta e vertete

       Po te pergjigjem me te njejten gjuhe o i mbaruar. Jo vetem socialistet por edhe ne e djathta e vertete shqiptare nuk ka nevoje te bertas si Sali krimineli, por po ju shkerdhen c'do dite e me teper ate bastard dhe ju qe i vini pas. Po vjen dita e normalitetit, kur Rama do iki me vota

       1. S
        Shqitaret q i shkerhejn Lilin

        sala te 1 ty Robt o fisiqir filogrek ! Bejleri s'do me dal prej Burgu se ka ron ne dashuri me Karet Shqptareve aty mrena .Grekuz i qisim zorret e bythes dhe tyja me cte permban pragu .Lere mer Bekjerin se o tu bo kuren e kerit ka gjet reahat ne ate búrg

        1. A
         Alban

         Ushtria greke te ha mutin Beleri do shkoi ne burg si ceco o bythqir mullaresh

         1. E
          Emilio

          Po Saliu dhe ushtria greke mose te qi ty gruan motren dhe gjithe fisin tende bashke me kelyshin e Enverit kryekrimineli Sali Berisha o qe te qifshin rropte ty kur do t'i te vije ushtria greke po s'ka mundësi se dita kene qite gruan motren dhe mamanë Turqit ty

         2. L
          Llapaqeni Sa-Hale Breshkani

          Te gjithe e dime shume mire dhe biem dakord dhe s'ngeli njeri pa bertiture: Hajduti, shpellari, katunari, maloku, psikopati, legeni, uturaku, vrasesi, krimineli, gjakatari, dhe te gjithe e dim mire se kush eshte ky person me nje emer kaq te permendur, askush tjeter vec se Shpellari i Vucidollit. Sa-Haleja, ky lloj morri apo rriqne qeka aq rezistent, qe s'paska ilac, helm apo pidhnone te n'a e heqi qafe, prandaj e vetmja gjo qe n'a ka mbet eshte me djeg plackat me gjithe shpin, se po te presim ne drejtesine ka pjerdh kjo pune. Prandaj s'na ka mbet gjo vec se me bertit "Rroft Sali-Kari!" se si dihet se si do vejn keto pune.

          1. p
           pilo Lala

           Elez Biberaj ne Zerin e Amerikes thote: "Në Shqipëri vonesat në dhënien e drejtësisë sipas juristëve po sjellin pasoja në jetën ekonomike dhe sociale të vendit. Në sistemin e drejtësisë largimet e gjyqtarëve dhe prokurorëve si pasojë e procesit të Vettingut, kanë sjellë boshllëqe dhe qytetarët nuk po marrin drejtësi brenda një afati të arsyeshëm." Eshte me mire te kthehen Shkolla e Plepave, Gjyqtaret dhe Prokuroret e Saliut, ata i gjykonin shume shpejt ceshtjet. Prandaj ne kohen e Saliut nuk kishte njeri ne burg, Brecanet, Kulicajt ishin ne krye te Gjykatave, Prokuorive, benin ligjin

           1. B
            Bilali

            Mashtrim komplet. Do ti hedhe sy publikut duke shara per te maskuar lidhjet e forta qe ka atje. E ben popullin qorr.

           2. X
            Xhebrail Jemini

            Ah ti ske fytyre, burrerri e derman o bastard i ndyre. Dita e vdekjes tende do te jete Festa Kombetare e Clirimit perfundimtar te ketij vendi e populli .

            1. A
             A ka shtete a ka ligje cfare ka ky vende

             Ky lloje presioni , trusnie e perditeshme ne kazane tv duke dale tre kater pese here ne dite dha efektin e vehte dhendri doli tanibduhet nje tjeter aksion dhe hopa Berrisha falet nha krimet . Si mundet qe te hedhesh jo balte por akuza mbi prokurore gjyqtare duke i etiketusr bande terroriste kriminel vjedhes rrugace ehhhhh lloje ofendimesh dhe askush nuk bene nje padi per shpifje apo terrorizim nepermje medias ..farreeee. Ose keta prokuror jane pjese e krimit ku jane te kapur nga nongrata ose jane te paafte per kete pune nuk ka tjeter shpjegim . ( Organizate kriminale SPAK ) nese une do isha prokuror do ta therisja e do ti thosha zoteri tregome mua organizaten dhe krimet qe SPAK ka bere ne te kundert do denohesh per shpifje dhe penges te drejtesis nepermjet medias bile edhe median do ta padsja si pjesmares ne krime . Kur ligji nuk vepron normale qe ky delirant e ka te lire fantszine shpifese

             1. S
              Sadiu

              Të lumt Sali Krimineli jam me ty, nuk kam nga të vete se drejtësin e ke në favorin tënd. Jepi nxirrini uji të zi këtij vëndi, vraje dhe shpartallojnë prapë. Vrau djali tënd në Gërdec, vodhi vajza në qendër të Tiranës, vrave ti në bulevard, hallall ta kini e ti kesh këto çfarë ke bërë. Tani e mora vesh që nuk ka shtet dhe drejtësi nuk kam nga të vete "do vij" me ty o kriminel i dashur.

              1. L
               Luli

               Banditi Sal Shiqere Berisha ka luajtur mendsh!

               1. A
                Angjelini

                Cfare tjeter duhet te besh te perfundosh ne celi o kriminel. Mire j`au ben ketyre te SPAKut qe ose jane te korroptuar ose kane frike nga nje shurran me familjen ma te korroptuar ne Shqiperi. S`behet aj vend.

                1. c
                 coj Bardhin ta qi ne bithe Dumanet

                 yrraaaaaaa Lili - Dhjerokraci s'ka s Shpellari salih , dikush e shanu ,e qeshi e e pergojoj , por Tarzan s'ndalet deri sa te haj Plumin ne Goje !

                 1. A
                  Arbëresh

                  Shpresojme qe SPAK ti QR e rracen tende. Do vdesesh si tradhtar e hajdut o Sali qeni, e kushedi cfare do i ndodhe xenit e gites kur ti te perfundosh ne te semes.

                  1. F
                   Franci

                   Hahahaha. Ku je o Spaku ku je? Berisha po te degjeneron fare…..Spaku organizate kriminale ! Dhe Spaku nuk pipetin fare, i ka shpetuar shurra ne breke me duket. Nuk behet drejtesia me spurdhjake jo. Ajo do burra te ndershem dhe trima.

                   1. N
                    Niku

                    Sa herë Serbia krijon probleme për Kosovën, Sali Palla i përgjigjet me zjarrvënie në Tiranë! Edhe thonë pastaj Sala nuk është agjent serb?

                    1. N
                     Noci

                     Une personalisht qe sot nuk kam me pijen e respektit per SPAK un.Ata ose jane frikacake ose Berisha i ka patur dikur ne rolin e skllavit dhe e kane frike.Çfare mund te presim nga nje organizem kaq i rendesishem i krijuar me aq mund ku shpenzuan miljona dollare amerikanet dhe euro europianet,kur nje njeri me ngarkesa penale del dhe i kriminalizon çdo dite dhe ata ulin koken.Si mund te presim te bejne drejtesi ku organ qe lejon te fyhet publikisht pa reaguar sado pak

                     1. P
                      Prostituta Kombetare Sali

                      Nuk ke pse te kesh respekt per SPAK! Ata jane si ti e si une e si gjithe shqiptaret, Buken e sotme dhe te bjere çfare te bjere e nesermja. Ke shqiptare qe kane luftku kunder serbit nga Shqiperia? Shume pak. Ke politikane qe jane kundervene politikave serbe, turke e greke? Jo! Pse duhet prokuroret dhe gjykatesit te bejne Heroin?! Per ke?! Per motrat Vokshi? Taulant Ballen? Bujar Qamilin? Edi Ramen? Xenin? Karminen? Jane te thella rrenjet e te keqes!

                     2. S
                      S.B tradhetar i kombit

                      Dita kur ky kerme do vdesi duhet caktuar feste kombetare. Se vetem atehere Shqiperia do filloje te marri fryme

                      1. P
                       Përbindëshi po tallet me këtë popull koqe

                       Ka të drejtë përbindëshi Sali shpellari që skapi është org terroriste në shërbim të terroristit Sali. Sot u vërtetua me nxjerrjen e dhëndërit jamcar Malltezi,dhe shteti do i paguaj dëmshpërblim me miliona nga paret tona

                       1. l
                        lexuesi

                        Ke te drejte te ligjerosh me kete fjalor rradikal sepse Shqiperia ka nje qeveri te drejtuar nga nje pederast frikacak qe bene inagurime dhe krifet ne pasqyre ne vend qe te jete ne Tirane ku po ndodhin ngjarje qe i shkojne per shtat anarkise, ku eshte shteti ne bordelllo…???!!!

                        1. K
                         Kuksi

                         Shumë mirë e ka rrumpalla,kur SPAK nuk e tredh një herë e mirë mirë tja bëjë.Po mirë more SPAK a nuk ke të drejtë ta denoncosh për fyerje të rëndë të institucionit.Qofshi ju që jeni..

                         1. s
                          saliserbi

                          kush vrau me 21 janar, kush vrau remzi hoxhen, kush vrau mbi 100djem tropojas, kush vrau 26 vete ne gerdec. nongrata thuaj kush eshte pergjegjes per keto vrasje. ti i ke te gjitha te dokumentuara. kush edogji shqiperine e pasurite e shqiperis. kush nnxit vellavrasj,ndarjen jug-ver, shqiperi-kosov ai eshte sali rame berisha. per te gjitha krimet e kriminelit sali berisha te ngrihen komisione hetimore urgjent, te gjitha me konsensus. bejtexhiu xheke thote kane thene perindimoret keshtu e ashtu sic thote nongrata. perendimoret kane thene me u marre vesh me pase konsensus e jo imponim. ku mund te ndodhe qe nje kriminel cdo te beje thirje per lufte te quaj drejtesin e institucione bendit. gjykaten e strasburgut kjo nuk ndodhghe kerkundndoshta mund ti ndigjojme edhe tek 'jurist' gjokuta msa kam gegjuar eshte martue me albana vokshin

                          1. F
                           F

                           Ok Sali krimineli,ti ja u qi nenen atyre te Spakut,ata perseri te therasin baba,Rama thot nuk nderhyj te Spaku ata ja bejne nenen dhe per nje arke sardele.

                           1. T
                            Tit Vasili junior

                            Sale pse nuk vdes te biem rehat nga ty . Kemi 32 vjet qe na can trapin Ik o njeri na lere te jetojme jeten. Na duket vetja budallenj qe pagojme taksa dhe per ty . Ik vetem ik

                            1. T
                             T

                             Ku eshte ambasada Amerikane se keni humb .hajani mutin saliut te serbise ju ka dal perball dhe po ju degjeneron .mir ja u ben ju qifsha spakun tuj dhe klyshat qe keni vu aty .hani mut tani rini si shit tani ju vuri para nje kriminel .ju qifsha demokracin .komandojne mafia .

                             1. E
                              E

                              Spaku Alqi Bllakon e mbajten nje vit ne burg kot,dhe mbas nje viti mori pafajsi,tani kush e mban pergjegjesi?

                              1. Q
                               Q

                               Ju dhjefsha mu ne Spak,veprime me dy standarte,socialistet ne burg per dyshime te paarsyeshme,sidomos Safeti per nje gojore 10 minutsh,dhendri Saliut dyshime per miliona dollar abuzime te Argita.

                               1. M
                                Maloku

                                Ke te drejte o kerma plak e lopadolit. E vetmja here qe jam me ty. Derisa nuk te rras brenda familjarish, pp vete e mxjerr nga burgu ate bythqirin, jamkarin. Ashtu eshte ORGANIZAT KRIMINALE.

                                1. N
                                 NETI VJOSA

                                 Sali Mashtrusi ordiner eshte nje ekzemplar i rralle si Genjeshtar...Nuk thone kot ne Tropojë: SALIU NJË HERE FLET, DY HERE GËNJEN... I THASHË DJALLIT, DJALL O DJALL,/PSE NUK VJEN NË NË SHQIPERI?.../MË THA DJALLI: MOS U TALL...!/ JU KENI SHOKUN SALI...! (A.DUKA)

                                 1. O
                                  O

                                  Mire ja bene Saliu,sa me shume tja u besh nenen atyre te Aspaku me shume do te te therasin baba!

                                  1. N
                                   N.Kamshi

                                   Fakti që Berisha çdo orë sulmon spak,pavarsisht motivit që ka,tregon mjerim të ketij institucioni që nga shprese po kthehet në zhgenjim.Po ben vetëm qoka,po ben shou duke telendis disa "qyqare",sepse peshqit e medhenje nuk i kap "rrjeta"Ata vazhdojne të luajne arushen.E pa tolerushme!

                                   1. "
                                    "BOHOTINA"

                                    Ky njeri i poshter te hedh benat e gjemat e tij siper. Ky krimet e tij ua poston sikur i ka bere dikush tjeter. Po kur kish drejtesi kur vure ti plepistat qe u bene sheik me pasuri dhe nuk zgjidhen nje problem se ti u jepje urdher. Ti e godite ne qelize shtetin shqiptat qe diten e pare. Nuk le gje pa i bere. Tani mbylle ate shpelle se le nam...

                                    1. M
                                     Murgu

                                     Po kriminelin Rustem Gjata dhe "juristat" e plepave kush i vuri në krye te drejtësisë Shqipëtare ?

                                     1. X
                                      Xhulio

                                      Shtet bythqir, ju rrofte futbolli, njerez pa bythe e pa nder.

                                      1. D
                                       Demokrati

                                       Bravo sali cjapi plak serb. Kjo tregon se më në fund drejtësia, shteti ligjor dhe Bashkimi Europian kanë frikë nga ky kriminel shqiptar. Nuk kuptohet ndryshe se veprimet që po bënë prokuroria dhe gjykata me të ,po i sjellë vërdallë ky saliu. Kështu që familja Berisha ua ka mbledhur të gjithëve. Se si mund të shpjegohet që një gjyqtare e rreptë me cdo klient i paraqitur në dorën e sajë ka mbajtur qëndrim të rreptë dhe kur vjen puna tek dhëndëri i saliut kjo gjyqtare bëhet pulë dhe i ulë masën e dënimit këtij njeriu megakorrupsionist. Këto prokuror dhe gjyqtare të dorëzojnë diplomat dhe ti thonë shqiptarëve që kemi frikë nga ssli cjapi plak serb. Bëhuni more trima e trimëresha duke zbatuar ligjet në fuqi dhe kalbeni në burg familjen e këtij krimineli. Merrni shembull nga Britania e Madhe dhe Amerika që kanë marrë vendimin përkatës për këtë cjap plak që ka veshur me mijëra nëna me shami të zeza duke ju vrarë fëmijët. Nuk e meriton ky popull i mrekullueshëm sjelljet që po bëjnë prokuria dhe gjyqtarët deri më sot për familjen Berisha të vicidolit.

                                       1. S
                                        Shqiperia ne Rrezik .Reagoni sot Neser eshte von

                                        Demokrati , (haha "kan Frike " ) nga salih cjapi . E kuptoj ironine tate . Puna eshte se Europa e shndroj ne kte far feje Shqiperine ,dhe na e la ne dere saline (Mutin) qe t'i mbajme ere e helmohemi .Pastaj Europoanet do msyjne Tokat e Shqptareve . Perse i duhet nj Shtet Shqiptare atyre qe kan shekuj qe mbasi e Coptuan nuk nalet se sulmuari e sabotuar si Shtet e Demokraci me te gjtha Metodat, ta lejojne e i gezohen te behet Shtet i Forte e Demokratike !Do binte ndesh me Kauzen e bijve te Kurves Plake .Keshtu e cojn drejt zhdukjes Shqiperine Satanket me tipa si salehu dhe Pederast me Atlete te Bardha qe shkerdhehet Botes

                                       2. J
                                        Jim f

                                        A more qyrrash trim po te vjen dita , fol dhe vepro si te duash, por zullumi te ka kap dhe do ti lash gjynahet e ketij populli , karma Po vjen rreth familjes tende dhe bashke punetoreve te tu. AMIN

                                        1. M
                                         Me ne fund qenit i erdhi ngordhja

                                         Ky njeri qe i ka bere gjemen ketij vendi, me shkaterrimin e uzinave, fabrikave, minierave, plantacionet e agrumeve; me shkaterrimin e institucioneve te drejtesise dhe zevendesimin e prokuroreve e gjykatesve me plepistet tre mujore te Durresit , , me vjedhjen e zgjedhjeve te vitit 1996, me shkaterrimin e shtetit ne vitin 1997dhe vrasjen e rreth tre mije njerezve , me grushtin e shtetit ne vitin 1998, me vrasjet shteterore te demonstruesve paqesor ne bulevard , njeriu qe per grykesine e sy peshkaqenit te tije vrau ne Gerdec 26 njerez e plagosi 300 te tjere, duke shkaterruar te gjithe bizneseve prona per rreth uzines famekeqe , ka pafytyresine te dale e te na flas per ndershmeri e per lufte kunder krimit ?!. Pyetja shtrohet : a ka bere ne kete vend kaq deme ndonje pushtues i huaj ?. Kurr nuk e kane demtuar sa ky zullumqar, prandaje eshte e bekuar dita, qe u krijua drejtesia e re per ta ndeshkuar kete te paudhe dhe te mbyllet aty ku e meriton si njeriu me keqberes. Lehjet e tije kunder SPAK-ut, nuk trembin askend, ato vecse flasin per njerun e tejefajshem , qe nuk di nga tja mbaje.

                                         1. Z
                                          Zeni

                                          Kane bere kaq shume para duke perdorur shtetin saqe mund te bejne si te duan Lodheni kot keta bejne cte duan tani Sdo ju hyje gjemb ne kembe Ngushelloni veten kot

                                          1. E
                                           Eno

                                           E tmerrshme ky perbindesh sulmon SPAK . Berishizmi eshte me i tmerrshem se Enverizmi. Ky felliqesire kriminel dhe kryehajdut pa pike turpi flet dhe shpif per te tjeret . Ky te gjitha i ben vet dhe ia u hedh te tjereve se kujton se jane si ndyresira Berisha. Kane miljona jane te lidhur me qarqey shoviniste greke, serbe dhe ruse. Zoti te ndeshkofte o krim me ere . Zullumet e ketoj perbindeshi nuk kane an e fund . Mallkuar , malluar!

                                           1. E
                                            Eno

                                            E tmerrshme ky perbindesh sulmon SPAK . Berishizmi eshte me i tmerrshem se Enverizmi. Ky felliqesire kriminel dhe kryehajdut pa pike turpi flet dhe shpif per te tjeret . Ky te gjitha i ben vet dhe ia u hedh te tjereve se kujton se jane si ndyresira Berisha. Kane miljona jane te lidhur me qarqey shoviniste greke, serbe dhe ruse. Zoti te ndeshkofte o krim me ere . Zullumet e ketoj perbindeshi nuk kane an e fund . Mallkuar , malluar!

                                            1. T
                                             Tironci

                                             Spaku dhe Amerika kane falimentuar para kesaj monstre. Si ka mundesi qe as Spaku dhe as eksperted e FBI’se nuk jane ne gjendje ti gjejne non grates nje zullum nga ato qe plot ka bere per ta rrasur brenda? Mjere populli me keta maskarenj qe jane te gjithe hajdute dhe kriminele bashke perfshire ketu dhe Edi Ramen. Shqiptaret per fat te keq nuk paskan te ardhme.

                                             1. U
                                              Une kam besim qe Drejtesia do zbatoje Ligjet !

                                              Duroni - duroni ,se duruam 33 vite ..Duroni se cdo njeri qe ka shkelur Ligjet do pergjigjet,,sado i rafinuar qe mund te jete treguar...Duroni-duroni-duroni --se Saliu do shkoje ne Rec te Shkodres,,duham apo nuk duahm neve dhe me gjithe Grupin Ciftelia...nje e nga nje .. Zgjohuni pake eshte Teknollogji e re ...dhe Matematika zberthehet ndryshe nga njehere si ne keto raste qe po ndodhin...

                                              1. m
                                               mendon njeri se Kafsha sb eshte Trim !

                                               Jooooooooooo , eshte thjeshte nj Jashteshqitje e Shqptareve ,eshte nj Frikacak i qelbur ne Shurre , qe qelb era disa Km larg ,pooooor gjithcka Ben ne Parlament , gjithcka Deklaron Medieve ,Akuzat e njorm vs Spak-ut i ben _sepse ka Pas Te Fortin qe i qiti me 91 nga Bytha e tij ,qe e mbeshtet vazhdmishte mbasi e dekoroj "Kriminele Kurve Shteti" ,sepseeeeeeee Me Besoni , nji fjal t'i thot Miku jone Madhe , nuuuuuuk cfaqet me Medieve e rrezik Vdes nga Frika ne Halene e tij . Ne rastin qe Miku jon i Madhe do terheqi Gishtin e tij te dhunshem nga botha e Shqiperise , Kerma e Shpelles do hidhet ne Fund te Halese Shqptareve . __Mos u merrni me Karagjozat e Haleve Mediatke qe qelbn Opinonin se gjasme Presioni Bandes se Shkerdhatave qe bejne ne Parlament dhe fyrjet qe i ben Spak-ut u lirua KokPordha Maltezi ! Ne kte far Grope Ordineresh s'duhet te bjer ajo shoqeri _qe shurdhohet cdo dite nga Haleja Mediatike . salih berisha dhe gjithe Famlja e tj s'ka shpetim. Do ket fatin e Sadamit si Krminel etj etj ,Demeve qe ky PIS ,ky KUFOME ,ky PEST Njerezore (nen Menaxhmin e Satanikeve ) i ka shkaktuar Shqiperise qe edhe vet Denimi me Vdekje do ishte shume pak per kte KERME Antishqiptare

                                               Lini një Përgjigje