Kontrollet e agjentëve të BKH në zyrën e Metës, reagon PL

21 Nëntor 2023, 13:17Politika TEMA

Kontrollet e agjentëve të BKH në zyrën e Metës, reagon

Partia e Lirisë ka reaguar pas publikimit të lajmit të publikuara  lidhur me kontrolle të BKH në zyrën e Ilir Metës.

Në reagimin e bërë, PL shprehet se nuk ka asnjë njoftim apo dijeni për një kontroll të tillë. 

"Përshëndetje! Duke marrë shkas nga një lajm i publikuar nga Report TV dhe Shqiptarja.com, Partia e Lirisë sqaron se në ambientet e Partisë së Lirisë, nuk ka ardhur asnjë oficer i BKH për të bërë kontroll në zyrën e kryetarit të Partisë së Lirisë, zotit Ilir Meta dhe në seli. Partia e Lirisë nuk ka asnjë njoftim apo dijeni për një kontroll të tillë të BKH-së"-thuhet në njoftimin e Partisë së Lirisë.

5 Komente

 1. K
  Kokë breshka

  Ku ka drejtësi të dhjerë që të kontrollon ty mor hajdut,ti i ke në londër te fëmijët Daun dokkumentat dhe paratë

  1. p
   popull

   Kot sju ka percaktuar Noli si rob te trashe ju Skraparllinjve,Spaku po ju njofton qe te hiqni materialet kompromentuese nga zyrat e kokmadhit ju akoma i bini gerrnetes

   1. S
    Sali hund qerpici.

    Normal o Popull gjith jeten kan shku me dhi e dele,

   2. L
    Like Monike

    Qenka me fat P...i Lirise.Qenka lajmeruar se do behet kontrolli.Merrni Masa dhe zhdukni provat,Nese i keni ne zyrat e Lirise

    1. D
     DMK

     Tani si është e vërteta ? Kush gënjen Likja apo Bolino?

     Lini një Përgjigje