Protesta e Berishës dhe samiti BE-Ballkani Perëndimor, Rama: Sot u përgjigjem pyetjeve me “spec”

4 Dhjetor 2022, 09:09Politika TEMA

Protesta e Berishës dhe samiti BE-Ballkani Perëndimor, Rama: Sot u

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme do tu përgjigjet pyetjeve të qytetarëve në rrjetet sociale. Njoftimin e ka bërë vetë Rana duke thënë se në orën 11:00 në rrjetin e tij social ''Facebook'' do të jetë drejtpërdrejt për tu përgjigjur pyetjeve të qytetarëve.


Rama shkruan se kryesisht do të ndalen mbi situatën e problemet e vendit tonë në vigjiljen e takimit më të rëndësishëm në historinë e marrëdhënieve tona ndërkombëtare, Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë.

''MIRËMËNGJES
dhe me ftesën që të shihemi këtu LIVE në orën 11:00 për përgjigjet e pyetjeve tuaja më me “spec”, mbi situatën e problemet e vendit tonë në vigjiljen e takimit më të rëndësishëm në historinë e marrëdhënieve tona ndërkombëtare, Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, ju uroj një të diel të mbarë'', shkruan Rama.

18 Komente

 1. E
  Eri

  Hallall i qofte Rames

  1. E
   Elda

   Rama gjithmone ben gjen e duhur

   1. T
    Toni

    Sa mire qe je transparent me te gjithe

    1. O
     Olti

     Jeni i duhuri per vendin tone

     1. t
      titi

      shume mire e ben qe i pergjigjevw pytjeve trasparenc me publikun ajo duhet

      1. t
       tosi

       te ishte saliu kurr nuk do e bente nje gje te till sidomos ne pushtet

       1. L
        Lali

        Ska si rama dhe kurr sdo ket

        1. B
         Besi

         Je i madh perdundimisht e ke myt

         1. B
          Beni

          U terhoq sali mortja tha sdo e bej ne bulevard kushedi ca mesazhi ka marre

          1. A
           Ani

           I vetmi qe ka bere e po ben per vendin tone

           1. E
            Eno

            Rama gjithmone gati per perballimin e cdo situate

            1. D
             Deni

             Ku pyt rama per berishen ,rama ka pooullin ne krah

             1. E
              Edi

              I vetmi qe ka punuar per vendin ton rama esht

              1. L
               Ledi

               Kurr me par nuk esht ber ndonj samit ne vendin ton dhe kjo u arrit fal rames

               1. E
                Eri

                Ja treguat te gjitheve se kush eshte me i miri me kete takim,ju lumte

                1. S
                 Sea

                 E keni treguar ne cdo moment qe i doni te miren vendit e po e zhvilloni cdo dite e me shume

                 1. A
                  Anda

                  Gjithmone kemi pasur mundesine te shprehim mendimin tone me kete qeveri

                  1. B
                   Bledi

                   Hera e pare qe ne vendin tone organizohet samiti BE dhe jemi me krenar se kurre

                   Lini një Përgjigje