Shpërthen Çlirim Peka: O të palarë që s’dini çfarë është shampoo dhe uji, i keni bërë llogaritë gabim. Do merrem dhe me ju

23 Maj 2023, 09:41Politika TEMA

Shpërthen Çlirim Peka: O të palarë që s’dini

Çlirim Peka është revoltuar me ata që po festojnë për fitoren e radhës të socialistëve ndaj Sali Berishës.

Ai thotë se do të merret seriozisht me ata që po festojnë dhe do t’iu tregojë vendin.

Peka i akuzon si të palarë, që deri disa vite më parë, ndryshe nga ai, nuk dinin çfarë ishte shampo dhe uji.

“Ne zonen ku banoj i rrethuar nga drejtore te Veliaj e zyrtare te larte te Rames, gazetare te oborrit, klloune te emisioneve gaztore, vazhdon festa.

Agresive e arrogante edhe para kamerave diten e zgjedhjeve pasi duhej te justifikonin parate dhe pozicionin qe ju ka dhene Veliaj, te perulur tani qe te mos merremi me ta pasi nuk kishin cfare te benin nga padroni, thone…

Ketyre “bllokmeneve” te rinje duhet dhe do t’i bejme skanerin per cdo gje.

Personazhe qe deri para 8(tete) viteve nuk kishin asnje raport me shampon e ujin, sot bejne karshellik me luksin dhe arrogancen e tyre dhe te femijeve te tyre haptas.

Asnje ndryshim me familjet e bllokut deri ne fund te viteve ‘80.

Thejshte i kane bere llogarite gabim…”, shkruan ai.

85 Komente

 1. D
  Danja

  Po ti o mjeker cjape kur ke filluar te njohesh shampon se sado qe pretendon se lahesh dukesh koke pa lare prape si shkullaku,po kur ruaje kecat ne HAS na thyaj me cfare laheshe dha sa here ne vite qe brithje zbathur dhe te beheshin kembet te kuqe nga pluhuri,tani qe te beri zeni me leke te ka zene zullumi ki kujdes te shpetoi zoti nje here nuk te mori ty po mori ate vajzen mos e hith shuren perpjet se bota eshta rrumbullake dhe e fundit do te marin doren ty se cfare partie do te pelqejme dhe ke do perkrahim e nderiti gjyshi jote me burazerin zen qe kane vrare shqiptare.

  1. K
   Komunist me Rolex

   Ça Hasi? Ky ka lindur në Tiranë familje komuniste deri në palcë xhaxhai i tij ka qene ambasador në Kinë në periudhën komuniste

   1. F
    Feti

    Une e dij ambassador ne Vietnam ne vitin 1967....

    1. M
     Mba fort Zenin se Berisha na la!

     Po mjekren e cjapit si ruhet kur do na e mesosh mor teveqel. Hani Mut se eshte Falas, Qeras qeveria edhe per 20 vite tjera. Mba fort Zenin se Berisha na la!

    2. ….

     Nuk ka lind ne Tirane, ka lindur ne Has. Nuk e degjon edhe nga akcenti, te duket gje tironçe?

     1. M
      Malok = burrë, trim, i besës

      Maxhun Peka = Ma Xhun Pek Un Prandaj e çuan me Lindjen e Largest. Por, nuk ka faj Ma Xhuni per kete kokë qypin. Unë nuk e kam njohur, por nuk e mbanin per burrë të keq. Ky është Qim Peka. Trap ka lindur, e trap do vdesë. Por e forta është qe me këtë trapin nuk nxehesh dot. Sa sheh fytyren e ketij, dhitesh gazit. Ky është në nje ligë me të ndjerin Ardi Daullxhiu. Të me falë Ardi atje ku është i shkreti, sepse mbase ofendohet qe e krahasoj me ket budallin. Ky nuk është malok. Malokët jane burra. Ky është nje Qua Quara Qua.

      1. A
       Arzt

       O komunisti me Rolex. Clirim Peka ka lindur ne Krume te Kukesit...

      2. K
       Kloi

       Jo e ke gabim,pyete zoterine e siper permendur ku jetonte ne konviktin e fiskultures ,sa here laheshe !

       1. Q
        Qimja pri Katundi qe njohu Shampo ne Tiron 35 vje

        qimja o la tan kohs ne stalle e lopeve ku ka leh , me shurre Lope perzjer me bajgat qi i perdorte si Shampo Natyrale . nashi , c'ti thush mo nji ktij surrati neandneertraler qe flet vet , qe ku ha e fle aty dhjet

        1. k
         k

         Malokët në Tiranë, tragjedia më e madhe kombëtare e të gjitha kohërave.

         1. k
          k

          Malokët në Tiranë, tragjedia më e madhe kombëtare e të gjitha kohërave.

          1. k
           k

           Malokët në Tiranë, tragjedia më e madhe kombëtare e të gjitha kohërave.

          2. B
           Bubuzhel Berati i punesuari Berrishes

           Nje oyetje te thjeshte pse i Qimi Pekes ju bashkua Berrishes dhe jo Rames ?. Per ideollogji te djathte nuk flitet pasi Berrisha eshte komunist se Enver Hoxha si servitore i PPSH xhaxhai Peka ka qene ambasador ne Chine nje nga aresyet qe i Qimi Pekes ju bashkua Berrishes eshte katundaria ky njeri se bashku me Saliun e Sheqeres dhe bariut Ram Bertisha nuk kane njohur sapunin ndersa per shampon nuk kishin degjuar kurre. Mendoni ju qe Rama u lindur ne Tirane nga familje intelektuale me origjine qytetare Shkoder Durres Tirane Vlore do merte Qimin e Pekes per gazetare haaaaa joooooo katundari me katundarin por katundari behet i rrezikshem kur kalone disa vite ne qytete

           1. S
            SPAK

            Ndryshimi eshte qe edhe kur lahet Cim Peka, prape kellire mbetet!

            1. D
             Dakord

             SPAK, no comment. Saktë.

            2. B
             Baca-Bajram

             Kur flet dhe morracaku, Cimka Peka per shampoo!!??? E ka thon populli, "katunar mor burr edhe 7 lekura me t'i heq, sheherli s'behesh kurr". Na myti katunaria, jane bo edhe gazetar... Po mire more Cimke, pse s'e pyet padrinon tend se ku ne p#dh te somes i gjeti dhe si i beri paret i biri i Sa-Hales, pederasti, sypeshkaqeni Shkerdheni (ose i Shkerdhyeri), be shpellen e Vucidollit...!? Ik more karabush, tipik sahanlepires i ndyr. Sa te peshtire jane keto vemje!

             1. G
              Gota

              I tha tenxherja tiganit njëherë :- qasmu tutje moj byth- sterrë!

              1. R
               Rikardooo

               Ik hapu kur te ben arrogantin edhe nje dhi çecene ne cfar kohrash jetojme

               1. e
                emigranti

                eshte fatkeqsi e madhe te tregoje nje njeri si ky ujin dhe shampon, turp per shtypin qe i jep vend shkrimeve te tij

                1. L
                 Lili Gjermani

                 Unë nuk njoh mirë Zotin Çim Peka,po ai paraqitet si gazetar dhe kjo gjuhë ofendimesh për bashkëatdhetarët e vetë besoj se nuk i shkon. ciao çimo .

                 1. L
                  Lili Gjermani

                  Unë nuk njoh mirë Zotin Çim Peka,po ai paraqitet si gazetar dhe kjo gjuhë ofendimesh për bashkëatdhetarët e vetë besoj se nuk i shkon. ciao çimo .

                 2. k
                  km

                  Aman i qim peka,hajde me rruaj koqet se nuk di ceshtje briskun i rrojes "koqebytha".Me qe je Specialist i mire per rruajtje,eja se jemi pyllezuar fare.

                  1. F
                   Faeces Book

                   Nga Mjekra qe ke nuk dukesh dhe tip Evropian qe perdor Shampoo dhe Uje , me dukesh nga ata qe fshijne vrimen e bythes me gisht. Te heqim keta qe te vij Sali Qeni. Kush I la maloket te zbresin nga malet o ju marrte Mortja. Po juve qelbet Tiranen. Shqiperine e Angline .

                   1. M
                    Murgu

                    "Të merr mënd pa të merr gjënë",thotë populli. "Si krriçi para gomarit",edhe këtë populli e thotë.

                    1. A
                     Asketi

                     Murgu, je i madh. Respekte.

                    2. E
                     Ermal

                     Atë tironsen e Këlliçit e përtypëm disi, por kur ngre pretendime të tilla edhe Qimi që është larë një herë në dy javë derisa u bë 25 vjeç, qr ku po shkon kjo mikrobota jonë shqiptare.

                     1. N
                      Nje qytetar

                      Ha ha ha , or po ti te ha mutin ! Mos harro , merr edhe Breçanin , Sali Lushen , Mulin e ca maloke berishistë dhe hani mut sa te ngopeni . Ka dhe per Berishen .

                      1. J
                       Jurgeni

                       O prehistorik o te shkerdhefsha cte permban pragu i shtepise. Po prandaj ben keshtu ti , prandaj i ben karshillek ketij shteti ti se e vrave cupen e botes dhe ste hyri gjemb ne kembe. O neandertal o viti 1100 , o mentaliteti i Ertugrulit , po si nuk shuhet nje here e pergjithmone kjo rraca jote qe dhe ne te biem rehat njehere e mire Ptu ptu te qifsha ropt e shpise ti qe e mban mjekren e palare po na tregon ne shampon dhe sapunin.

                       1. G
                        Gole

                        Jo Jurgen jo! Jo ti shkërdhesh pragun se bëjnë qejf kurvat që ka Çimi në shtëpi ,joooo Edhe ajo na duhet.... Këta duhen mbyllur në Zoo. Oj ka edhe humor plehra,sapuni thotë!!!! Hahahahaaa

                        1. K
                         Ky nuk është malok. Është thjesht idiot.

                         Gole Zagoriti, Po thagma m'i ke ato fjalë!! Po qysh ja qëllove? Megjithese ky zog kurve është. Edhe Meroja ja bën per inat qe ja boton idiotesite qe shkruan. E di që do ta shajne mbarë e mbrapsht. Thashë Zagoriti me hamendje, sepse vetem ne Zagori ka derguar emrin Gole.

                        2. G
                         Gota

                         Qimit I duhet sapuni ( se shampo nuk i ben pune) per te pastru mjekren se i ka zene morra!

                        3. p
                         popull

                         Hahahahahaha Kokpalare jeni ju verioret o kokrra e mutit.Keshtu ju ka percaktuar kryetari ne potence i PD-s Ilir floriri qe ju i lepini topet nga mengjezi ne tjetrin

                         1. D
                          Drini

                          E more i qimi, e ke fjalen per vete kur flije ne nje kasolle me lopen ne kukes. Per jastek vije nje trung druri o maloku i mutit.

                          1. a
                           aqifina elbasani

                           omjeker cjap mos po ben shaka per shampon

                           1. S
                            SUN QI MA

                            Vazhdo dhe Masturbohu me Paret e Zen Sy-peshkaqenit.Keni marre FUND o Koqe Kandari.Burgu ju Pret te Gjithe Salisteve dhe Like -Floristeve.

                            1. T
                             Trotski

                             Te lumte dora O Komentuesi Jurgen .Nuk i ke lane gja Mangut ketij Bastardi te Sali Kermes

                             1. E
                              Ethem Lalaj

                              Është e çuditëshme se si një MALOK I PA GDHËNDUR u tregtjtregon të tjerëve për SHAMPON dhe higjienën,Qytetërimin. -I futur në buekerin e Shpifjeve të TV-SYRI NET të zenit Berishajve të Gërdecit me 26 të vrarë..kërkon të laj mutin me shurrën e tij. -Na u hiq qafe o imoral psikopat.

                              1. K
                               Kardriu

                               Te flase ky zhuls per uje dhe shampo eshte njesoj sikur te flase nje prostitute per virgjerine.

                               1. S
                                Shpella

                                Kur flet Ky kafsha per larje ashte e tmerrshme,Ky ndoshta ashte la per here te pare 20 vjec,hasjan idiot

                                1. c
                                 ce

                                 Po te ishte gjalle dr.Gebelsi i Rajhut te Trete qe solli ne pushtet Fyrherin ne 1933 me nje propogande mashtruese qe e bindi popullin gjerman , ai do ta merrte redaktor te gazetes se tij naziste kete spiunin Cim peka qenefi tv njeriu me i urryer i ekranit per 3 milion Shqiptare.

                                 1. T
                                  Toni

                                  Ne Vlore kam pare te shkruar nje parulle ne mur. " Vlorë moj të ndriti fati, të zbriti muti nga fshati". Ky pra është Qim Peka i cili qinte gocen e kumbarës dhe ju duk vetja pidhar.

                                  1. …..

                                   O toni o rika, po ça ke me Vlore o gomar, ça lidhje ka muhabeti??

                                  2. T
                                   Toni

                                   Ne Vlore kam pare te shkruar nje parulle ne mur. " Vlorë moj të ndriti fati, të zbriti muti nga fshati". Ky pra është Qim Peka i cili qinte gocen e kumbarës dhe ju duk vetja pidhar.

                                   1. T
                                    T

                                    Cim peka o nene o nene sa posht paska ren qytetaria ne tiran me te dhen mend ky kokra e malokut qe lahej vetem te shtunave .nese lahej se ka mundesi dhe nhe here ne muaj.kokra e malokut rrace serbe bastarde kok me cepa le dhe mjeker qe mos ti duken morrat .

                                    1. T
                                     Toni

                                     Kokpalar ka kudo. Veriu nuk eshte as me pak e as me shume se jugu. Ne kohe te Enverit plaste morri ne Tirane si ne karadak. Ne shkolla cdo jave kontrolloheshin femijet nga koka e nuk dilte asnjeher bosh per morra. Kurse nje lagje qe mban emrin e heroit te popullit Skender Libohova , ne zhargon popullor njihet si lagjia " Morri" pasi kur plaste morri zhdukjen e tij e merrte persiper shoqata gjuetarve te Lushnjes .

                                     1. E
                                      Edi

                                      Ti toni duket qe qeke hajdar kuksi, yyyyyt rrace e nyte, ta lash gojen njeqind here kur te zesh Tironen me goje

                                     2. T
                                      Tropojani

                                      Kë kercënon ti o shkerdhatë ?!! Kë kercënon ti o moter-qirë ?!!! A e din ti o qelbësirë, që po të perseritet edhe 001% historia e 1997-tës, kadavra jote do qelbet në rrugë dhe as macet nuk të hanë. Dumbabisti i Hasit, po të perseritet akoma edhe 001% e 1997-ës, ti o moter-kurvë nuk do mundesh të gjesh asnjë vrimë miu ku të fshihesh, as në Has, as në botë dhe as në pidhin e nënës tënde. Ti moter-prostituta, fyen Shqiptarët sikur nuk e kanë njohur ujin dhe shampon deri në kohen e Sali rracë-qirit, por ti oj prostituta e tradhetarit të kombit, ti vetë dhe familja jote jeni larë me tas dhe porcekë, në qoshen e oborrit deri kur ke ardhur në Tiranë si tokë-nxanun. Moter dhe rracë kurva Qime Bytha, ti, me ketë deklaratë, ja ke lëshuar nji sfidë për duel 90% të popullit Shqiptar...!! E qifsh motren tënde po nuk e mbajte fjalën, kurse ne populli i thjeshtë e qifshim nänen Shiqere, po nuk tu pergjigjem ashtu siç e meriton dhe ashtu siç do e vendosim ne...!!!

                                      1. T
                                       Tutu

                                       Ku ka me fytyre kellire se ti obQim Peka… zhul jashte dhe zhul mbrena je… harrove qe i palloje gocen mikut te shtepise , dhe pastaj ja “vrave “ ne aksident… ka me pisllek se kaq ne kete bote… dhe aty te kodra ndryshon nga te tjeret..

                                       1. M
                                        M

                                        Na honksh gencin

                                        1. T
                                         Te qirofsha SIRIN

                                         BERATASIT KANE NJE SHPREHJE TE BUKUR PER KETE RAST.... KETE SIKUR E KANE KEMBYER NE NDONJE PERRUA ..

                                         1. H
                                          Hasi

                                          Po pse mirreni me cjaoin ???? Iqir Peka dhe Miliqim Zeka keta gazeluca e fundrrina. Mero turp per Ty qe ju len vend ne gazeten tende te i zihet vend qoft thjesht me emrin e tyre……

                                          1. A
                                           Arben

                                           Do te te dal nonje hundlesh ty hale fytyr mut te te kapi te te bej peshk b.q u bere ti te na tregosh lahemi apo jo,kur kemi njojt shampon ne kohen e xhaxhit ti vije era shur lope b.q.

                                           1. P
                                            PASHTRIKU

                                            Shkrimi i Pekes eshte tejet racist, ku shprehet injoranca e nje mjerani funksional… Por edhe shume komentues kan rene ne nivelin e tij… Jo katundare dhe qytetar, jo shampo apo sapun….Mosni bree..Lerini mjeranet si puna e ketij Qimes ne gjirizin e tyre….Shqiperia dhe shqiptaret te pandar ne jug e veri, pavarsisht ndasive partiake, te shohin vetem rrugen e zhvillimit dhe te progresit…

                                            1. N
                                             Neti

                                             Shampos ja mesove emrin kur erdhe ne Tirane o Cimo, ujin e kishe per tu lare me kanoce. Keta ta heqin petllen, copa katunarve shpjegojne qytetarine. Prandaj ska per te ardhur kurre me Berisha , prej ketyre debilave qe duket se e mbeshtesin e si do kush as ti shoh e jo ti mbeshtese.

                                             1. P
                                              Parajsa buz liqenit

                                              Duket qartazi qe po e theret vdekja.

                                              1. T
                                               Tini

                                               Doli prap profesori I nderuar Qim Peka , shyqyr qe te kemi o qim se me thene te drejten nuk kalon dita pa lexuar ate mjaltin qe nxjerr nga goja , do ti lutesha cdo shiptari qe ti marri seriozisht ato qe thua , lum neve qe te kemi ????????????????????????????

                                               1. X
                                                Xha Braho

                                                KUSH VE BAST ME MUA… I FAL 100€, PO NUK I GJETEM 100 MORRA TEK MJEKRA E ÇIM PEKES…

                                                1. T
                                                 Titi

                                                 Fevziu me shoke rradhisin arsye nga me te ndryshmet per deshtimin apo shperberjen e Pd dhe nuk e thone qe arsyeja e pare eshte Berisha sidomos mbas statusit Non Grada qe meritoi.

                                                 1. M
                                                  Mbeshtetesi...nga prapa

                                                  ORE DO DALI NDONJERI QE TJA SHKERDHEJ GENIN E RRACES KTIJ CECENI,,,SI OFENDO KY MUT NJEREZIT,,,DASHNORI ZEN QOSES,,,

                                                  1. L
                                                   Lymi Tutit

                                                   Me qe po flitet per "uje dhe shampo",Cim Peka se pari,te na nxjerre disa foto nga lindja,deri ne 10 vjec ,nese ka ?! Se dyti ,titujt e librave qe ka lexuar deri ne moshen e gjimazit dhe se fundi nje foto te biblotekes qe "ka" ne shtepi !!?? Pastaj nisim "debatin" me kete njerii te pa edukate.Lymi Tutit

                                                   1. s
                                                    skerdi

                                                    qimi nga hasi(pidhi i motres) flet per shampoo ...what a fucking loser

                                                    1. T
                                                     Tirona

                                                     Qim Peka qe vetem kur e sheh te jep ndjesine qe vjen era lope.

                                                     1. b
                                                      bregdetari

                                                      Dhe kush flet,që thjesht me paraqitjen ngjan si çoban. Kokpalarët janë në anën e tij. Ky tracist meriton më shumë se sa t'i përgjigjesh me neveri thënieve të tij.

                                                      1. G
                                                       Gram

                                                       QImi i Peks! Shtoje down e shampoo se prape vjen ere! Po kolinozin e perdor? Po mjekren e Lane? Kam frike era we ke vjen nga mjekra! Mesa duket shampoo s' bene per mjekren! Hajt te shpresojme se do reflektosh! Po nongratat perdorin sauna e shampoo?

                                                       1. V
                                                        Viçidoli

                                                        O bo,bo, O le,le, Ky qim suma Ku ka le Në stan të dhive A në hale Era përçë gjithandej Shpërndan ky me gjith kope Përç ka qënë qysh kur ka le Stani i dhive cjap ka be Me emrin baca Salhe.

                                                        1. A
                                                         Aron

                                                         hahahahaha hahahahaha kur flet edhe ky per shampo, sapun e larje qe dje e mesoi c'ishte se vinte era dhi.

                                                         1. F
                                                          Franci

                                                          Une qe kam biseduar nga afer me Qim Peken e deklaroj me pergjegjesi qe mban ere. Ky morracak e skllav i pervuajtur i familjeve mafioze Berisha e Meta ka dhe nje shpirt sterre te zi e po kerklon perplasje. Le ta provoje megjithese vete eshte kokrra e frikacakut.

                                                          1. n
                                                           njaj pra

                                                           Den baba den i qelbun e permende shampon sepse ky kujton se duhet me u ba me pare per me u la. O Zot sa i trashe edhe i shemtuem asht. Nuk e di si ka njerez qe e shofin ndonji here programin e tij.

                                                           1. P
                                                            Poli

                                                            O Qim kot lodheni nuk e dorezon ky pushtetin...jo se eshte I forte por se ky nuk e dorezon. Sala, Tosi ,Ramizi e dorezuan. Ata po te ishin si ky nuk do e dorezonin sepse e kishin mundesite qe te jep pushteti ne Shqiperi per te mbreteruar. Ky ka ego pushtetin. Nuk iken dhe per 20 vjet. E keni kot.

                                                            1. s
                                                             shqip

                                                             E mo mirë , ajo i erdhi në mend, shampo. Mund të kishte thënë edhe ndonjë gjë tjetër. Nga të tillë është normale . E keni vënë re ? E përdor edhe I Metaj këtë punën e të larëve. Sa më provincial njeriu, aq më të ngushtë e ka botëkuptimin. Shkaku që Berisha ka marrë malet, janë Qimi. Net bashkë me Andi Bushtratin apo të tjerë perversë. Ky mund ta ketë pasë privilegjin të jetë larë me shampo në kohën e Avenir Pekës. Por gjithsesi është lloji "m'ka pru axha kpuc" . E mor Çim , të ngjashmit me ty sa herë kalonin rrugëve të Tiranës, pa në nji t'thirrme :"o Naro a ke orë", nuk kishte shanse mos ndodhte. Ti jo n'televizion t'punosh, po cehren nuk ta heq dot as shampo e as kolinozi. Të fala Zenit. Jeni njisha dru me pre.

                                                             1. e
                                                              enter""

                                                              Fytyra tipike e nje shqiptqari "autokton" hahahahaha

                                                              1. T
                                                               Tirona re

                                                               ti dhe sot nuk di te lahesh me sapun dhe uje o katunar Hasi Shif cfare fytyre ke ,si neanderthal

                                                               1. T
                                                                Tirona re

                                                                ti dhe sot nuk di te lahesh me sapun dhe uje o katunar Hasi Shif cfare fytyre ke ,si neanderthal

                                                                1. D
                                                                 Dushari.

                                                                 Ky qimi më ngjan se ka harru që ka marrë një jetë njeriu të pa fajshëm... ... Qim për ty dhe fatkeqësinë salhe për të cilin ti natë e ditë leh të ardhmen në prugator e ke,zoti vonon po kurrë nuk harron çdo njërit mbi tokë i jep atë që i takon,në mos t'i me salheun pjellat tuaja do japin llogari për çdo jetë të marrë.Zoti ju ndëshkoftë ju dhe cilindo që i shkon pas të paudhit salhe që mijëra jetë shqiptarësh ka shti nën dhe !

                                                                 1. Q
                                                                  Qimja

                                                                  Ka të drejtë Qimi, ky është për të bërë reklamën e zhulit, ku sapuni i quajtur sodë kaustike, këtij i ka këthyer bukurinë e një dhie, të rritur në Alaskën e kasharit.

                                                                  1. S
                                                                   SKAP

                                                                   KRYEISLAMIST.

                                                                   1. N
                                                                    New York ,New York

                                                                    harron Qim Peka se maloket flinin ne nje dhome me bagetite dhe me dru posht kokes ne vend te jastikut Laheshin njehere ne muaj me sapllake dhe pa sapun se sdinin ta perdornin E kishin morrin per tu vra me llastik dhe vazhdojne ta kene dhe pse sot kane vesh bluejeans dhe T- shirte adiadas

                                                                    1. A
                                                                     Anina

                                                                     Nga nje poletikan te ketij standarti kaq te ulet , qe vjen nga malesite, kur shume prej tyre nuk e kishin pare Tiranen me sy, dhe per fatin e mire te profesionit ne i kemi shkelur ato ane dhe e dime ndryshimin ,dhe sa te emancipuar, dhe jeten qe benin e shampon e ujin qe perdornin . Ky poletikan sharlatan i ardhur dhe i shitur te saliu , na del e na thote ; "O TE PALARE , QE NUK E DINI C'ESHTE SHAMPOJA DHE UJI"....!!!!!! Vjen nje malok i qelbur kembe e koke dhe (qe nuk perfaqeson malesoret e tjere te ndershem) dhe e ul qytetarin qe eshte lindur dhe rritur ne KRYEQYTET.!! Por ne te qyteteruarit ja u dime hallin qe kane ,,,,, KY ISHTE FUNDI I TYRE . MJAFT E VRANE, E VODHEN , E TRADHETUAN, E SHITEN VENDIN DHE E LANE KETE POPULL PA DINJITET DUKE U PERBUZUR NEPER BOTE..... FALE EDI RAMES ME POLITIKEN E TIJ TE ZGJUAR , PO E VENDOS SHQIPERINE E POPULLIN ATJE KU DUHET TE JETE , MBAS TRE CEREK SHEKULLI VUAJTJESH DHE SHKAKETARET DIHEN KUSH JANE, JENI JU TE PALARET-------------------------

                                                                     1. a
                                                                      aleks

                                                                      ç'lidhje kane me te djathten perendimore keta shpellaret ,nje Zot e di, keta jane talibanet çeçene te shqiperise, talibanet e qelbur islamike qe jane mbledhur te gjithe tek çeta e pd-lsi.

                                                                      1. D
                                                                       Drini I bardhe e I zi bashke.

                                                                       More njerez, e keni pare koken e Qimes si e ka ? Pllake ,shesh,mbrapa ,se e e kane lidh ne deepen ku gelonin morrat deri ne 5 vjeç.

                                                                       1. V
                                                                        Vicidoli

                                                                        Ka qene nje burre qe i kerkuan vajzen per Maxhunin dhe ai tha mamire qe vajza te shkoje me tjere neper ferra sa te lidhem me pekajt se ato jane nje familje e pa nder dhe do mbeten ne embrion njerze te zbritur nga pemet,e ku ne Krume para 60vjet,merrni me mend kete qytetarin Qim qe ashte la ose ashte lage kur asht ba 20 vjec,ky qimi ka shkua ne shkolle kur ashte bere 10 vjec se ishte debil,por do miq e mbajne per mender me thane intelektual

                                                                        1. A
                                                                         Arbërori

                                                                         Dmth, Qim Mut Peka, i lindur dhe i rritur nëpër shpella me arushat, që flinte në haur me bagëtinë, që në vend të nënkresës (jastëkut) vinte një cung druri, që lahej një herë në vit në verë te përroi kur ngrohej koha, që kur erdhi në qytet pa asfalt me sy për herë të parë, që vazhdon ende të kundërmojë era dhi edhe sikur me klor të lahet, pra ky Qim Mut Peka na tregon ne të tjerëve ujin dhe shampon??? O Zot, nëse ka Zot, o Zot i madh, hapu dhé të futemi...

                                                                         1. A
                                                                          Ai

                                                                          Ti sun të thush shtu or derrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Keqardhje per derrat sepse Jane kafshe te zgjuara dhe paqesore.

                                                                          1. N
                                                                           Nick

                                                                           Mendo çka qene ky vete, kur akoma nuk i ka dale e keqja e te lares se bythes rregullisht sa e ka ende argument per te sulmuar kundershtarin!!!!

                                                                           1. S
                                                                            Shikja

                                                                            Ik o derr i qelbur....kur t'shoh ty në tv ndjej era bajga

                                                                            Lini një Përgjigje