Ulsi Manja i përmend arrestimin Berishës: Ty do të të njoftojmë një javë para

8 Qershor 2023, 19:40Politika TEMA

Ulsi Manja i përmend arrestimin Berishës: Ty do të të

Gjatë seancës së sotme, nga foltorja e Kuvendit Sali Berisha ka akuzuar ministrin Ulsi Manja se nxori sekretin hetimor sa i takon daljes së njoftimin se SPAK do të arrestonte Vangjush Dakon.

Manja gjatë fjalës së tij nuk i ka kursyer ironitë dhe mesazhet për Berishën, duke i thënë që të mos mërzitet, pasi atë do ta njoftojë një javë para.

“Mos të mërzitet për Dakon, se Saliun do ta njofton 1 javë para. 

Meqë më thatë se kam nxjerrë sekretin, se për Saliun, për moshën që ka do e njoftoj një javë para’’, tha Manja.

29 Komente

 1. z
  zenel

  O Manja, sa ty ka K....Doktori.... burra me te mire se ty jane detyruar te marrin briskun...vihu ne radhe me brisk ne dore Ylsi.Ylsi , ti je nje bole e radhes e Rames, pas ty do vijne bole te tjera dhe nuk do flitet me per bolen Ylsi.

  1. R
   Republika Popullore Socialiste e Edverisë

   ????????????

   1. K
    Kuçioti

    O zenel,pa merak ,se ka shum kuame ure ai plakushi,me shpres te zotit do hyj dhe ai te shtepia pa qera,se ja ka nxjerr themelet ketij vendi fhe ketij shteti ai serbomadhi sali.

    1. R
     Raimond vlonjati

     Ylsi rrembythja qe eshte tamam nje zvarranik. Shif ca pamje te peshtire qe ka ky sharlatan. Eshte katandisur PS-ja te prezantohet me budallenj e halabake si Ulsi bajga

   2. n
    na bete banale more pocaqi! Si u durojne ata njere

    O zenel, s'te vjen keq per vete qe ke zevendesuar koqet e dobiçit te sheqeres te thara ne driten e henes?! Ik, bajat njerez ngelet dike llomotitur pôshte e larte si zagar rrugesh. Po ç'duhet bere me zagaret e rruges?!

    1. M
     Mario

     Ha ha ha ha i madh Zenel. Respekte

     1. A
      Artan

      Po majuci i modh esht zeni se i ka shkerdhy sala cfar i përmban pragu edhe atij edhe ty buz cuci i saliut kopil po dhe ju si ai do jeni zagar bashkie

     2. k
      k

      Popujt e prapambetur dhe injorantë,kanë nevojë për diktatorë mizorë,që të mund të keqtrajtojë ....të tjerët ...

      1. r
       rrofte lexhenda dhe zeneli

       A zenel zenel !!!!!!!!!!!paske pjerth

       1. A
        Artan

        Zeno do shkosh ke burgu tja mbasj sales byth qir do e shohesh shum shpejt ne burg baben tate sali qe te ka shkerdhy ty

       2. C
        Cesari

        Nuk dua te bej avokatin e Berishes pasi i ka bere shume te keqija atij vendi por per ty or Ulsi Berisha jeton edhe 100 vite te tjera dhe ti dhe ato langot qe po pretendoni se po beni te ashqujturen reforme ne drejtesi i vini anash.

        1. F
         FSHATARI

         Jo per gje por ju skeni by...the te arrestoni Saliun, Ilirin e Lulin. Keni dhjere se jeni te nje kallepi. Eshte e kote per tu merakosur jo per gje, por Shqiperine e ka marre lumi. Mjerre ata qe jetojne ne ate vend. Kur drejtojne fshataret asgje nuk shkon per se mbari.

         1. Q
          Qytetaret do te Relaksohen.

          Qytetaret do te Relaksohen me Arestimin e Kryekrimineleve Spiuneve Sali dhe Florroro Ilir dhe Grupit te peshqeve te vegjel,, si Vasili dhe ndonje Mickonje tjeter ..

          1. Q
           Qytetaret do te Relaksohen.

           Qytetaret do te Relaksohen me Arestimin e Kryekrimineleve Spiuneve Sali dhe Florroro Ilir dhe Grupit te peshqeve te vegjel,, si Vasili dhe ndonje Mickonje tjeter ..

           1. t
            tahiri

            Ulsi fokusoju tek gjerat qe mund ti realizosh. Deri tani ke provuar qe je nje inkompetent, vetem militant partie. PS nu ka vision se edhe kryetarin e ka piktor dhe komedian. Vizionaret me te medhenj ne fushen e jurisprudences je ti dhe Artur Metani qe te dy s'keni bere nje gjyq ne jeten tuaj. Vazhdoni genjeni shqiptaret injorante me reformen ne drejtesi. PD hodhi themelet e shkaterrimit te drejtesise ju po i vini vulen.

            1. M
             Maloku i vucidolit

             shume shpejt maloku do shkoje ne burg Kjo eshte e sigurt

             1. T
              Trotski

              Merreni seriozisht Z.Manja .Nuk flet KOT.Sali Kerma me se fundi do te rraset Mrena Doni apo nuk doni Ju ca Koqe Kandari .,qe do te deshperoheni ,pa do te mesoheni se dhe Like Hajduti do ta Pasoje ,bashke me Baxhellen KaraBoje

              1. X
               Xha Braho

               DOKTORI DO IKI KUR TA MARRE PERENDIA..PO QE PER JU, AI RRIN ATY EDHE 100 VJET…

               1. A
                Arben

                Xha koqja do iki saliu do iki shum shpejt do e shohesh hajdar

               2. T
                Tomi

                Ulsi tangulsi je ftyre e poshter kaq!

                1. F
                 Fatmira

                 Degjojeni Ulsi Manjen se nuk flet kot!

                 1. B
                  Buda

                  Dita e 29 Nentorit 1944 nuk do te jete me dite feste; ajo do te zevendesohet me Diten e Arrestimit te djalit dhe dhenderrit te Serbise, kryekriminelit dhe kryehajdutit Sali Sheqere Vuk Berishes, si Clirimit i Dyte i Shqiperise nga Perbindeshi Sllav i Vicidolit!

                  1. $
                   $antiago-@-Chil€

                   Qeveri komedianësh që kanë ngrënë, pirë e fjetur e vazhdojnë të hanë, pinë e flenë me Saliun dhe Metën..dhe mashtrojnë popullin. Saliun dhe Metën nuk i arreston dot njeri, për shkakun se plas luftë civile. Këtë e dinë shumë mirë këta. Kur të bëhet keq apo të vdesi Saliu , Meta do paraqitet vetë 'me pushime' në Francë, Dubajt ose Ekuador.. Sa për Lulin e vocërr atë po- që mund ta arrestojnë edhe sot , se ai vetëm 30 militantë barkmëdhenj ka dhe nuk di sa bêjnë 7x7, por nuk do Rama se i ka bërë punë me shkatërrimin përfundimtar të PD-së.

                   1. F
                    Fatmira

                    Po u arrestua Saliu, as Sllobodanka nuk do t'i shkoje me ne burg ta takoje!

                   2. V
                    Vin delija doganjer ne tentative

                    Ulsi katnari ska as bythe as bole te merret as me nje te vdekur se te gjallet nuk e perfillin. O ulsi ti je turpi qeverise. Ke vegla rradhes e xhepistit te gjate dhe je xhepisti rradhes

                    1. A
                     Arben

                     Vini hajdar dogaleshi po sa te trash jeni ore ardh nga pylli kush e pjerdh ulsiun e ka amerika o katnar na felliqet tironen ju zhulsa

                    2. S
                     Sela

                     Sali pote vjen rrotull

                     1. F
                      Fatmir Lohja

                      Kjo replike eshte mllef katundaresh.

                      1. M
                       Mali

                       Lereni tifozllekun per neser qe eshte ndeshja.Sa per Berishe,Mete,Bashe,Rame e te tjere mos i degjoni se ne si popull nuk jemi te zot ti dergojme per skrap.Ulesiu eshte ushtar i pa njohur,kot merreni me te.

                       Lini një Përgjigje