FOTOT: Pasojat e operacioneve, Monikës i ikën goja shtrëmbër. Tabaku, tashmë çift i pandarë me Bardhin

8 Qershor 2023, 18:09Politika TEMA

FOTOT: Pasojat e operacioneve, Monikës i ikën goja

Seanca plenare e kësaj të enjte ka sjellë disa foto interesante, që flasin më shumë se çdo veprim.

Së pari, Jorida Tabaku dhe Gazment Bardhi tashmë shfaqen bashkë kudo.

Së dyti, operacionet në fytyrën e Monika Kryemadhit jo gjithmonë e tregojnë atë aq mirë, pasi sot dukej sikur buza i kishtë ik shtrembër.

Së treti, që Foltorja dhe Partia e Lirisë janë një dhe Flamur Noka, para se të flasë, konsultohet me Monika Kryemadhin, në mungesë të Ilir Metës në sallë.

Ndërkohë në këtë seancë u shfaq pas shumë kohësh edhe Lulzim Basha, si për të treguar se ai nuk është rikthyer vetëm për takime me të rinjtë, por edhe në politikën e madhe, atë që luhet në Parlament.

11 Komente

 1. T
  Tata luigji

  Mos merakosuni per te I ka ikur mbreme ngaqe kishte bere shume gojore qim pekes

  1. k
   k

   Një popull që tallet me përbuzje nga një baxhellë e degjeneruar,nuk meriton përparim.

  2. s
   spata

   Keq me vjen per kete cuce malsije qe do kthehet ne bretkocke kenete ,

   1. T
    The One

    Po sikur te kete bere operacione edhe nga suma kjo, si i behet te mos i ike shtrember?

    1. K
     Koci

     Po pse vetëm goja?! Ajo dhe cicat i ka si lapëra, një lart e një poshtë në kërthizë

     1. M
      Mokrari

      Me bukur ka dale fshatari lozhanit grida salianji

      1. S
       Sudja

       Pune shurrabajkash

       1. G
        Gopi Zina Sallakses

        Sado leke te harxhoje kjo shurramane prape nuk ndirçon? Eshte nje baxhelle e shallvareve??? Goca e Fatimes qe shiste qepë. YYYY, kokrra e kurves???

        1. L
         Li

         Keta i bejn karshillek popullit qe e kan vjedhur dhe SPAK-ut qe e kan tredhur. Jemi vertet per të qar hallin po ku ?

         1. L
          Loreta

          Kjo edhe pak jet do ja fus vehtes nje koqe plumbi siç ndodhe zakonisht me kete kategori femrash qe fillojne te shemtohen nga nderhyrjet e teperta. Kjo ka filluar ta mundoje kete edepsezen qe e urren i gjith populli shqiptar

          1. z
           zalli

           Shkarp politike,mund te jesh e martuar,po s'mund te jesh bashkshorte,mund te lindesh femije po nuk behesh kurre nene,jo jo modeli me i keq i femres ,qe per nga sjellja e fjalori ua kalonte edhe pijanecve ordiner diku neper lagje, perfundimisht nje funderrin.ne krah te nje koktuli.

           Lini një Përgjigje