VIDEO: “Ik o plak ik”, çfarë nuk u pa nga përplasja Berisha - Balla

23 Qershor 2022, 13:44Politika TEMA

VIDEO: “Ik o plak ik”, çfarë nuk u pa nga përplasja

Sali Berisha dhe kreu i grupit të PS, Taulant Balla janë përplasur me njeri-tjetrit teksa u shkëmbyen për të shkuar në foltoren e Parlamentit. Berisha i ka thënë Ballës se ky i fundit gjatë fjalës në Kuvend të mos harronte “Gentian Sharrën”.


Por kreu i grupit të PS-së i është përgjigjur me të njëjtën monedhë teksa ka thënë se “të fala non gratës”, madje  duke e quajtur Berishën si “plaku Mere”.

Replikat pa mikrofon

Sali Berisha- Taulant Balles: Mos harro Gentian sharrën


Taulant Balla: Të fala non gratës….

Sali Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Taulant Balla: Ik o plaku Mere ik

 

3 Komente

 1. P
  Pensionisti i Porcelanit

  Per Taulant Bla-bla-bla-ne Sali Berisha jeton 1000 vjet, se e mbron Edwin Surreli!

  1. K
   Kllufi Berrisha non grata Berrisha

   Ky eshre legene po si ka mundesi te kete qen ky klluf kryeminister eshte turpe per votuesi

   1. P
    Plaku Mere nga Dolivici

    Ja o Taulanti ,do ta shikoni pas 7 Korrikut ju.Do iu rruajme topet ne mes te tiranes .Kam Ca' trapajanet une qe ...Jane specialiste per rruajtje e qethje

    Lini një Përgjigje